REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Aktualūs Zarasų rajono savivaldybės kontaktai karo pabėgėliams iš Ukrainos


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
BENDRUOMENĖ

mokytojai



Administracija:

Valerija Palivoda - direktorė
Nijolė Ragauskienė - direktorės pavaduotoja ugdymui
Jekaterina Kostygova - direktorės pavaduotoja administracinei ir ūkinei veiklai
Daiva Šipelienė - vyr. buhalterė

Mokyklos taryba:

Mokytojai:
Daiva Šileikienė
Laimutė Lumbienė
Dalia Būgienė
Regina Gecevičienė
Zita Aleksandravičienė

Tėvai:
Roma Pieviškytė - Novičenko
Inesa Dumbravienė
Inga Cibulskienė
Edita Ledzinskienė
Gedas Kukanauskas

Vietos bendruomenės atstovas Tatjana Malinauskienė
Mokyklos tarybos pirmininkė - Roma Pieviškytė- Novičenko
Tarybos posėdžių sekretorė- Zita Aleksandravičienė

Pedagogai:

Valerija Palivoda – aukštasis, rusų kalbos ir literatūros vyr. mokytoja, direktorė, II kvalifikacinė kategorija, vyresnioji mokytoja
Nijolė Ragauskienė - aukštasis, tikybos, mokytoja metodininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Dalia Būgienė - aukštasis, pradinės klasės, vyresnioji mokytoja
Regina Gecevičienė - aukštasis, pradinės klasės, mokytoja metodininkė
Galina Razmanavičienė - aukštasis, pradinės klasės, mokytoja metodininkė
Inga Vainiūnienė - aukštasis, pradinės klasės, vyresnioji mokytoja
Janina Trimonienė - aukštasis, pradinės klasės, mokytoja metodininkė
Laima Zibolienė - aukštasis, pradinės klasės, vyresnioji mokytoja
Alina Guntulienė - aukštasis, pradinės klasės, mokytoja metodininkė
Danutė Tumalovičienė - aukštasis, pradinės klasės, mokytoja metodininkė
Laimutė Lumbienė - aukštasis, pradinės klasės, mokytoja ekspertė
Sigita Paradnikienė - aukštasis, pradinės klasės, mokytoja metodininkė
Dalia Kukonenko - aukštasis, pradinės klasės, mokytoja metodininkė
Birutė Veličkienė - aukštasis, pradinės klasės, mokytoja metodininkė
Irena Sabaliauskienė - aukštasis, pradinės klasės, mokytoja metodininkė
Liusė Mažeikienė - aukštasis, pradinės klasės, vyresnioji mokytoja
Larija Savičenko - aukštasis, priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė
Jolanta Bagdonavičienė - aukštasis, priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė
Daiva Šileikienė - aukštasis, priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė
Jurgita Lizunovienė – aukštasis, anglų k., vyresnioji mokytoja
Diana Skvarčinskaitė – aukštasis, muzika, mokytoja metodininkė
Dalia Antanavičienė – aukštasis, logopedė metodininkė
Daina Borisevičienė – aukštasis, specialioji pedagogė, metodininkė
Mariana Dvelienė – aukštasis, socialinė pedagogė
Zita Aleksandravičienė – aukštasis, psichologė
Nina Aleknevičienė - aukštasis, pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja
Rasa Dičiūnienė - aukštasis, priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja
Viktorija Novodvorskienė - mokytojo padėjėja
Viktorija Cvetkova - mokytojo padėjėja
Viktorija Šakalienė - mokytojo padėjėja
Aurelija Jakutienė - aukštasis, tikybos mokytoja metodininkė