REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija
PRIĖMIMO DOKUMENTAI

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Aktualūs Zarasų rajono savivaldybės kontaktai karo pabėgėliams iš Ukrainos


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
Sveikinimas Elinai Skaityti plačiau...
Utenoje vyko respublikinės sportinių šokių varžybos,, Utenos taurė 2012 '' . Varžybose dalyvavo ir Zarasų sportinių šokių klubo ,,Domino'' nariai. Mūsų klasės mokinė Elina Fadejevaitė varžėsi solo mergaičių grupėje ir iškovojo I vietą. Džiaugiamės Elinos puikiu pasirodymu. Sveikiname su pergale ir linkime daug gerų rezultatų.


2a klasės mokiniai ir mokytoja Alicija Dumbravienė
III vieta Zoninėse kvadrato varžybose Skaityti plačiau...
Mūsų mokyklos ketvirtokų komanda, tapusi Zarasų rajono mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybų nugalėtoja, iškovojo teisę atstovauti rajoną Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninėse kvadrato varžybose Rokiškyje, gruodžio 1 d.
Šiose varžybose dalyvavo Rokiškio , Kupiškio, Visagino ir Zarasų komandos. Po emocionalių ir atkaklių žaidynių nugalėtojais tapo Rokiškio komanda, II vietą iškovojo Kupiškio komanda. Mums pavyko nugalėti tik visaginiečius ir taip tapti III vietos laimėtojais. Namo grįžome pilni emocijų, džiaugsmo, įgiję sportinės patirties. Mintyse vis kirbėjo mintis “O, kad dabar galėtume sužaisti iš naujo…”

Komandos trenerė mokytoja Liusė Mažeikienė
Paskaitos ketvirtokams “Įstatymai ir teisinė atsakomybė” Skaityti plačiau...
Tęsiasi renginių ciklas “Mokausi būti saugus”. PK vyr. specialistė Vaiva Bagdanavičiūtė ir mokyklos socialinė pedagogė lankėsi ketvirtokų klasėse ir aiškinosi ką draudžia ir leidžia įstatymai, kaip ir kam taikoma administracinė ir baudžiamoji atsakomybė.
Vaikams labai patiko bendrauti su policininke, kuri maloniai atsakė į visus vaikams kilusius klausimus. Juk kiekvienas pilietis turi žinoti įstatymus ir jų laikytis. Vaikai pasitikrino, pagilino ir praplėtė savo teisinių žinių bagažą.


Mokyklos informacija Fotografijos E. Naprienės
Mažųjų viešnagė miesto bibliotekoje Skaityti plačiau...
„Santarvės“ pradinės mokyklos priešmokyklinukai, lydimo pedagogės Jolantos Bagdonavičienės viešėjo miesto viešojoje bibliotekoje, kur vyko Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginiai. Naujoje aplinkoje mažieji jautėsi drąsiai, visiems buvo labai smalsu ir įdomu.
Džiaugiamės konkurso nugalėtojais ir dalyviais Skaityti plačiau...
Zarasų rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Žodi, suskambėk“ pagal pateiktas paraiškas dalyvavo dvylika 4 kl. mokinių iš 7 rajono mokyklų ir du mokiniai - svečio teisėmis. Konkursas vyko Dudetų kultūros centre.
Nominacija „Už įtaigiausią lietuvišką žodį“, paskirta – Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 4 kl. mokiniui Nikitai Zimin (mokytoja Galina Razmanavičienė).
Džiaugiamės ir sveikiname.


Eglė Naprienė Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja
Fotografijos J. Lašaitės

Saugumo savaitė Skaityti plačiau...
Jau tapo tradicija organizuoti saugumo savaitę mokykloje. Ir šiais metais lapkričio 19d. mokykloje prasidėjo savaitė “Mokausi būti saugus“. Klasių auklėtojai savaitę pradėjo pokalbiais apie mokinių saugumą, elgesio taisykles. Daugelis kalbėjo apie saugumą prie stendo pirmame aukšte, kur atsispindėjo pagrindinės mokinių saugumo taisykles.
Pirmadienį priešmokyklinių klasių mokiniai sulaukė policijos bičiulio šuniuko Amsio pamokėlės „Būk atsargus“. Amsis vaikams papasakojo apie saugų elgesį ir padovanojo spalvinimo knygelę apie saugų elgesį namuose. Pirmų klasių mokiniams Amsis priminė saugumo taisykles gatvėje, saugaus kelio į namus taisykles.
Rajoninės kvadrato varžybos Skaityti plačiau...
Lapkričio 15 d. Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje vyko Zarasų rajono mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybos. Didžiųjų mokyklų varžybose dalyvavo Zarasų rajono „Santarvės“ ir Dusetų K. Būgos gimnazijos komandos. Nugalėtoja tapo Zarasų „Santarvės“ ketvirtokų rinktinė. Mažųjų mokyklų varžybose dalyvavo Salako pagrindinės mokyklos ir Suvieko skyriaus komandos. Nugalėjo salakonai.
Meninio skaitymo konkursas “Žodi, suskambėk!“ Skaityti plačiau...
Lapkričio 16 d. į aktų salę rinkosi eiliuoto žodžio gerbėjai iš trečių ir ketvirtų klasių. Į tradicinį skaitovų konkursą atvyko ir Zuikutis Liudukas, Virginija Pupeikytė – atstovė ryšiams su visuomene iš viešosios bibliotekos, Vasilijus Trusovas - lietuvių kalbos mokytojas ekspertas iš Pauliaus Širvio progimnazijos, Greta Šepliakovaitė – raiškaus skaitymo konkursų laureatė iš „Ąžuolo“ gimnazijos. Svečiai buvo pakviesti į žiūri komisiją. Komisijai talkino mokyklos bibliotekininkė Ala Semionova, logopedė Daina Borisevičienė, muzikos mokytoja Diana Skvarčinskaitė.
Turime išmokti gyventi kartu Skaityti plačiau...
Lapkričio 15 dieną mokykloje buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. Šiais metais tolerancijos simboliu buvo pasirinktas SKĖTIS, kuris puikiai tinka rudeniui. SKĖTIS – tai daiktas, po kuriuo, lietui lyjant, gali sutilpti keletas žmonių, kurie yra skirtingi, bet lietui lyjant – būdami tolerantiški, stovi kartu po skėčiu. Nes žodis „tolerancija“ ir yra pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia. Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą ir sugyventi.
Atvirų durų diena Zarasų rajono policijos komisariate Skaityti plačiau...
Kaip ir kasmet, spalio pabaigoje, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariatas organizavo atvirų durų dienas Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 2–4 klasių moksleiviams. Čia apsilankė per 200 mokinių. Prevencijos poskyrio specialistė Vaiva Bagdanavičiūtė vaikams pasakojo apie naująjį policijos komisariato pastatą, patekimo į jį tvarką. Moksleiviams buvo parodytos laikinojo sulaikymo kameros, atpažinimo kambarys, tarnybiniai ginklai bei automobiliai. Kriminalistinių tyrimų poskyrio specialistas Stasys Grigaravičius
SVEIKATA – TURTAS Skaityti plačiau...
„Lietuvoje vyksta sisteminga visuomenės sveikatos paslaugų plėtra savivaldybėse – jau 32 savivaldybės yra įsteigusios savivaldybių visuomenės sveikatos biurus, 21 savivaldybė bendradarbiavimo sutarčių pagrindu su biurus įsteigusiomis savivaldybėmis užtikrina visuomenės sveikatos paslaugas savo gyventojams. Visuomenės sveikatos priežiūros paslaugos savivaldybėse teikiamos kiekvieną dieną ištisus metus ir nemokamai. Biurai remiasi kitų išsivysčiusių šalių patirtimi ir padeda sveikiau gyventi norintiems žmonėms pasiekti visapusiškos fizinės, dvasinės ir socialinės gerovės būsenos, suprasti ir įgyvendinti savo siekius, patenkinti savo poreikius. Savivaldybių visuomenės sveikatos biurai, sistemingai įgyvendindami savivaldybių visuomenės sveikatos stebėsenos programas, kaupia ir analizuoja informaciją apie gyventojų sveikatą, išsiaiškina aktualiausią sveikatos problemą, rizikos veiksnius rajone,