REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija
PRIĖMIMO DOKUMENTAI

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Aktualūs Zarasų rajono savivaldybės kontaktai karo pabėgėliams iš Ukrainos


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
Akcija „Padėkime paukšteliams“ Skaityti plačiau...
Atėjo šalta žiema. Paukšteliams tai tikras išlikimo metas. Mūsų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais padeda paukšteliams išgyventi sunkiu metu. Mokyklos socialinė pedagogė Taisa Gudkova organizavo akciją “ Padėkime paukšteliams“. Klasėse mokiniai kalbėjo, kaip padėti paukšteliams, kaip padaryti lesyklėles, kur jas pakabinti, kokio maisto įdėti. Mokiniai piešė lesyklas, paukščiukus, darė įvairias kompozicijas. Vaikai suprato, koks tai yra svarbus ir atsakingas darbas –paukščių lesinimas.
Poilsio ir ramybės kambarys „Pasėk poelgį-sukursi įprotį“ Skaityti plačiau...
Mūsų mokykloje norėtume įkurti poilsio ir ramybės kambarį, kuriame pertraukų metu mokyklos specialistai vestų vaikučiams užsiėmimus, kurių metu ramioje aplinkoje ar skambant tyliai ir ramiai muzikai būtų mokomi relaksacinių pratimų atsipalaiduoti, kaip pailsėti nuo triukšmo. Nors naujas erdves mūsų mokiniai labai mėgsta, jos pas mus vis dar labai kuklios. Norėdami padaryti jas dar patrauklesnes ir sumažinti chaotišką, varginantį šurmulį pertraukų metu, mokyklos administracija sugalvojo akciją
Ar girdime tylą? Skaityti plačiau...
Triukšmas neabejotinai daro įtaką visų kasdieniam mūsų gyvenimui, veikia mus, kelia teigiamas ir neigiamas emocijas. Tačiau vaikų klausa yra jautresnė triukšmui, todėl ji greičiau ir lengviau pažeidžiama. Individas prisitaiko prie nuolatinio triukšmo ir tarytum jo nejaučia, tačiau neigiamas triukšmo poveikis nesumažėja. Stiprus impulsinis monotoniškai besikartojantis triukšmas kenkia ne tik klausai. Jis perdirgina centrinę nervų sistemą, keičia vaiko charakterį ir jo elgesį. Moksliniai tyrimai teigia, jog tyla yra mokymosi procesą skatinantis veiksnys, o per didelis triukšmas maždaug ketvirtadaliu sumažina naujos informacijos įsisavinimą, pažangumą, įvairių veiksmų tikslumą ir kenkia vaiko augančio organizmo sveikatai. Didelis triukšmas turi įtakos ir socialinei elgsenai (> 80dB). Tuomet jis sukelia agresiją ir nedraugišką elgesį.
Rugsėjo 1-ąją prisiminus Skaityti plačiau...

Original Video - More videos at TinyPic

Filmuką kūrė Jonas Burokas

Žibintų parodėlė Skaityti plačiau...
Tamsus laiko tarpas iki dienos pailgėjimo niūriai veikia nuotaiką ir mintis. Šviesos, saulės ilgesys žmones skatino gausiai deginti žibintus, žvakes... Tikėjimas artėjančia nauja laime, džiaugsmu ragina mus kurti ir laukti stebuklo. Žibintas - laukimo simbolis. Ačiū visiems mokytojams , mokiniams, tėveliams, kurie noriai ir išradingai gamino puošnius, nepakartojamus žibintukus. Jauki ir šilta žibintų nuotaika apgaubtas senis besmegenis svetingai pasitinka kiekvieną ateinantį.


Ugdymo skyriaus vedėja Nijolė Ragauskienė
Nuotraukos Nijolės Ragauskienės
Eglutės įžiebimas Skaityti plačiau...
Gruodžio 14d. miesto aikštėje vyko koncertas, kurio metu buvo įžiebta eglutė. Mūsų mokyklos choristams teko garbė kartu su miesto meru Arnoldu Abramavičium įžiebti miesto aikštės eglę. Nors šaltas vėjas kuteno nosytes ir rankytes, bet žiūrovų susirinko gan gausiai. Susirinkusius sveikino Pingvinukas ir Zuikutis, o judėti aktyviai ragino spalvingai gauruoti meškučiai. Vėjas nesutrukdė nuotaikingai skambėti choristų dainuojamoms dainelėms apie žiemos ir šalčio išdaigas. Solisčių Gilmės, Viltės, Rugilės, Ievo ir Viačeslavo atliekamos dainelės džiugino prie žibančios eglutės nuotaikingai zujančius zarasiečius. Malonu buvo matyti ir etnografinio ansamblio pulkelyje iš širdies traukiančius sutartines mūsų mokyklos mažuosius dainorėlius. Eglutės įžiebimo šventė suartino visus belaukiančius gražiausių metų švenčių. Nemokamai galėjo pasiglėbiasčiuoti visi, palinkėti šilumos ir malonių akimirkų.


Ugdymo skyriaus vedėja Nijolė Ragauskienė
Nuotraukos autorės

Kalėdinis pranešimas Skaityti plačiau...
2012 m. gruodžio 19 d. mūsų mokykloje viešėjo karalius Abraomas ir pingviniukas Nukas. Vėliau su šventiniu vizitu apsilankė Kalėdų senelis, kuris atvyko su pulku nuostabių elnių. Visiems geriems vaikams Kalėdų senelis ir karalius Abraomas palinkėjo jaukių švenčių, sėkmingų Naujųjų metų. Taip pat svečiavosi mūsų draugai iš P. Širvio progimnazijos 6b klasės: Freken Bok ir nykštukai. Apie linksmybes ir svečių viešnagę jums pasakos foto reportažas.
Vizitą organizavo: Nijolė Ragauskienė, mūsų draugai gimnazistai iš 1c ir 2c klasių, Larija Savičenko, Diana Skvarčinskaitė.


Linksmų švenčių, sėkmingų Naujųjų Metų!
Adventinis spektaklis „Keturi angelai“ Skaityti plačiau...
Gruodžio 7 d. „Judručių“ teatro“ studija mokyklos bendruomenę pakvietė į adventinį spektakliuką „Keturi angelai“ ( režisierė N. Ragauskienė). Scenarijaus autorė - Turmanto pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Giedrė Mičiūnienė. Artisto Rapolo mama ir šiuo metu ji yra „Santarvės“ pradinės mokyklos tarybos narė. Mokytojos sukurti scenarijai yra labai prasmingi, tinkantys kurti kompozicijas pradinių klasių mokinukams. Jaunieji artistai savo vaikiška judesių kalba raiškiai pasakojo apie vienišą mergaitę, kuri ieškojo bent spindulėlio gerumo pas sutiktus žmones...Artistų paskojamą istoriją labai praturtino mokyklos choro (vadovė Diana Skvarčinskaitė) giedamos giesmelės. Labai smagu,
Lietuvos apeliacinio teismo pirmininkas pasveikino piešinių konkurso nugalėtojus Skaityti plačiau...
P. Egidijus Žironas ir atstovė spaudai Kristina Petrošienė viešėjo mūsų mokykloje ir įteikė padėkos raštus bei dovanas piešinių konkurso nugalėtojams. Vėliau kalbėjosi su vaikais ir atsakė į visus jų pateiktus klausimus. Plačiau skaitykite pateiktoje nuorodoje.

Mokyklos informacija
Visuotinis tėvų susirinkimas Skaityti plačiau...
Gruodžio 4 dieną mokykloje įvyko visuotinis tėvų susirinkimas. Ukmergės visuomenės sveikatos centro specialistės tėvams ir mokytojams paskaitė įdomią paskaitą „Sveikos gyvensenos įgūdžių lavinimas“. Išgirdome dar kartą apie labai svarbius vaiko organizmui pusryčius, specialistės priminė gerai visiems žinomą tiesą, kad sveikiausias ir naudingiausias maistas yra mitybos piramidės apačioje. Prisiminėme įvairių šviežiai pagamintų košių svarbą šeimos mityboje. Kalbėjome apie energinių gėrimų žalą. Pabaigoje vyko gyva diskusija apie maistą ir mitybos įpročius.
Adventinis spektaklis „Keturi angelai“ Skaityti plačiau...
Gruodžio 7 d. „Judručių“ teatro“ studija mokyklos bendruomenę pakvietė į adventinį spektakliuką „Keturi angelai“ ( režisierė N. Ragauskienė). Scenarijaus autorė - Turmanto pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Giedrė Mičiūnienė. Šiuo metu ji yra „Santarvės“ pradinės mokyklos tarybos narė. Mokytojos sukurti scenarijai yra labai prasmingi, tinkantys kurti kompozicijas pradinių klasių mokinukams. Jaunieji artistai savo vaikiška judesių kalba raiškiai pasakojo apie vienišą mergaitę, kuri ieškojo bent spindulėlio gerumo pas sutiktus žmones...Artistų paskojamą istoriją labai praturtino mokyklos choro (vadovė Diana Skvarčinskaitė)