REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija
PRIĖMIMO DOKUMENTAI

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Aktualūs Zarasų rajono savivaldybės kontaktai karo pabėgėliams iš Ukrainos


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
Veiksmo savaitė be patyčių Skaityti plačiau...
Š.m. kovo 18 - 22 dienomis mokykloje jau ketvirtus metus vyko renginiai skirti „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Jie skirti atkreipti visos mokyklos bendruomenės į patyčių problemą ir parodyti, kad patyčios sukelia daug skausmo, kančios ir pykčio. Todėl mūsų bendromis jėgomis svarbu skatinti pagarbų ir draugišką bendravimą. Pasitelkę savo kūrybiškumą mokyklos mokiniai su savo mokytojomis aktyviai dalyvavo: draugiškų apkabinimų ir padėkos dienoje – apkabino draugą ir atsiprašė už padarytą skriaudą, pagalbos dienoje – padėjo vieni kitiems ir dėl menkiausios smulkmenos, mandagumo dienoje – buvo mandagūs, pastebėjo kito gerą darbą, pagyrė už tai, dalyvavo piešinių konkurse „Aš ir tu“. Savaitės eigoje savo klasėse kūrė receptus prieš patyčias, kuriuose surašė svarbiausius stebuklingus žodžius „atleisk, ačiū, prašau, atsiprašau“.
Veikla „kartu smagiau“ Skaityti plačiau...
Kovo 18 d. Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos priešmokyklinės grupės sulaukė svečių: Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos priešmokyklinukų su pedagoge Lena Budziliene bei Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos priešmokyklinukų su pedagoge Rasa Dičiūniene.
Kartu su svečiais Zarasų „Santarvės“ priešmokyklinių A, B ir C grupių vaikai bei jų pedagogės Larija Savičenko, jolanta Bagdonavičienė ir Daiva Šileikienė dalyvavo veikloje „Kartu smagiau“.
Veilos tikslas buvo ugdyti draugiškumą, bendradarbiavimą, sportinius gebėjimus.
Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos priešmokyklinukai, būsimieji pirmokai, susipažino su mūsų mokyklos aplinka.
Zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos Skaityti plačiau...
Kovo 9 d. Rokiškyje vyko 2012-2013 m. m. Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio 4 ir žemesnių klasių mokinių zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.
Šioje grupėje rungtyniavo Rokiškio „Senamiesčio“ progimnazijos, Biržų „Kaštonų“ pagrindinės mokyklos ir Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos komandos. Mūsų komandą sudarė 26 žaidėjai, mokiniams padėjo mokytoja Galina Razmanavičienė.

Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo šventė Skaityti plačiau...
Kovas turtingas įvykiais ir šventėmis. Kovo 11 – osios šventės proga mūsų mokykloje tapo tradicija bendrauti su meno kolektyvais iš kitų miestų. Pernai mūsų mokykloje svečiavosi šokių kolektyvai iš Panevėžio miesto pradinės mokyklos. Jiems patiko ir Zarasai, ir mūsų mokykla, ir žiūrovai... O šiais metais mūsų mokykla susidomėjo kaimynai uteniškiai ir net šiauliečiai. Aštuoni kolkektyvai sugūžėjo į mūsų mokyklėlę. Per 170 dalyvių. Tai Panevėžio minėtos pradinės mokyklos tautinio meno kolektyvas „Saulužė“, kuriame dalyvauja ir šokėja,i ir choras, ir orkestras. Panevėžio miesto dainų ir šokių kolektyvas „Pynimėlis“ ( vadovas Ričardas Bakanauskas), Šiaulių „Jovaro“ progimnazijos vaikų ir jaunimo šokių kolektyvas „Šėltinis“(vadovai Violeta ir Romualdas Laugaliai),
Kaziuko mugė Skaityti plačiau...
Laukdami pavasario pradžios mūsų mokyklos jaunieji verslininkai veltui laiko negaišo: kepė, virė, drožė, lankstė , vėrė, siuvo, mezgė... Tradicinėje Kaziuko mugėje šurmuliavo ir prekeiviai , ir pirkėjai. Derėjosi mokiniai, mokytojai, tėveliai ir svečiai. Niekas iš mugės neišėjo tuščiomis. Buvo smagu akis paganyti, skaniai pasmalyžiauti, praktiškų daiktų įsigyti, maloniai pabendrauti ir stebėtis mūsų bendruomenės narių išradingumu. Nuotaika mugėje tvyrojo itin pakili... skambant „ sadūniškių“muzikiniams įrašams visi jautėsi ne ką prasčiau nei Vilniaus Kaziuko mugėje.
Šimtakojis Skaityti plačiau...
Vasario 28 d. „Santarvės“ pradinės mokyklos „Judručių“ teatro artistai dalyvavo rajoninėje vaikų ir jaunimo teatro konkurse „ŠIMTAKOJIS“. Mokiniai vaidino spektaklį „Jausmų pilyje“.Scenarijaus autorė Giedrė Mičiūnienė. Tai pirmas artistų pasirodymas kultūros centre. Savo pasirodymu mažieji artistai žiūrovų nenuvylė.
Labai malonu, kad mažuosius artistus šiltai palaikė ir globojo tėveliai ir lydinčios mokytojos Eglė ir Diana. Spektaklis bus rodomas kovo 19 d. ir kovo 22 d. „Santarvės“ pradinėje mokykloje Teatro savaitės metu.

Vadovė N. Ragauskienė
Nuotraukos E. Naprienės
Kviečiame į Kaziuko mugę Skaityti plačiau...


Kovo 1 d. maloniai kviečiame visusį Kaziuko mugę, kuri vyks „Santarvės“ pradinės mokyklos sporto salėje. Mažieji verslininkai lauks pirkėjų nuo 10. 00 val.

Pavaduotoja N. Ragauskienė
„Sūrio kelio” istorija Skaityti plačiau...
Saulėtą penktadienio popietę nuvykome į Rokiškį ir dalyvavome edukacinėje programoje “Sūrio kelias”. Šį kartą mokytojos nesirūpino savo klasių vaikais, o ilsėjosi ir mokėsi pačios. Labai įdomiai sūrio gaminimo istoriją išdėstė muziejininkė Laima. Paragavome įvairių rūšių sūrio, kuris gaminamas Europos valstybėse, bei tokio sūrio , kurį gamina lietuvės šeimininkės. Ši netolima ekskursija praskaidrino nuotaiką ir davė daug naudos ypač toms moterims, kurios savo šeimas pratina prie sveikų mitybos įpročių. Turėjome progos sužinoti begalę sūrio gaminimo receptų, net sužinojome, kaip pasigaminti “sūrio šašlyką”. Štai kelios akimirkos iš penktadienio kelionės.

Foto E. Naprienės
O gi buvo Užgavėnės... Skaityti plačiau...
... šokom, dainavom, žaidėm, blynus valgėm ir Morei, išvykstančiai pailsėti į sanatoriją Jungtiniuose Arabų Emiratuose, laiškus rašėm. Blogus darbus, ydas, polinkius į popierių suvyniojom ir į mėlyną lagaminą sudėjom... kad visa, kas tamsu, niūru, pikta išnyktų su lyg pirmu pasvasario dvelktelėjimu. O jau kaukių keistumas, įvairumas, baisumas...Nes žiemos išvarymo šventei ruošėmės iš anksto ir kaukes gaminom su kūrybine ugnele. Todėl pasibaigus šventei, kaukės pasilikom parodoj iki Kaziuko mugės. Nepasididžiuokit, visas kaukes apdabokit ir kiekvieną dieną žiemužę iš savo atšlaimo pabaidykit...

Vasario 16 – osios minėjimas „Santarvės“ pradinėje mokykloje Skaityti plačiau...
Jau 95 metus skaičiuoja mūsų valstybė nuo tos dienos kaip buvo paskelbta Nepriklausoma ir Laisva. Už šį pasirinkimą mūsų protėviai mokėjo pačia brangiausia kaina – gyvybe, tremtim, okupavimu, pažeminimu... Tikėjimas gyventi laisvai buvo pati brangiausia svajonė. Istorija atskleidžia daugybę pavyzdžių, kurie liudija apie ištikimą meilę Tėvynei. Kiekvienais metais mūsų mokyklos bendruomenė su ypatinga atsakomybe ruošiasi brangios šventės paminėjimui. Tuo įsitikino kiekvienas pabuvęs pradinukų koncerte. Žiūrovų ir koncerto dalyvių laukė šventiškai papuošta aktų salė. Ant ąžuolų šakų pražydę trispalvės rankutės su gerais darbais, kuriuos sugeba
Pasaulinė Ligonių diena Skaityti plačiau...
... Vasario 11- ąją pasauline ligonių diena paskelbė popiežius Jonas Paulius 1992m. gegužės 13 d. Nuo to laiko ši diena minima krikščioniškose šalyse. Vasaryje jau galime pastebėti nedrąsius pavasario požymius gamtoje, išgirsti jau linksmesnes zylių giesmeles, pro langą pažvelgia jau labiau šildantis saulės spindulėlis... tai lyg ir smulkmena, kuri atrodo visai nereikšminga, bet gali suteikti daug džiaugsmo... Tai panašu į sveikimo požymius, kurie po ilgos ligos ima džiuginti širdį , sielą, kūną ir nuotaiką. Ši diena yra svarbi visiems – ir sveikiems ir ilgiau užsibuvusiems ligos patale. Gydantį poveikį turi dėmesys, malda, dovana... Po pamokų grupelė „ Ąžuolo“ gimnazijos aktyvių samariečių ir maltiečių rinkosi į parapijos salę, kur buvo krepšiai su vaisiais, saldumynais...,