REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija
PRIĖMIMO DOKUMENTAI

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Aktualūs Zarasų rajono savivaldybės kontaktai karo pabėgėliams iš Ukrainos


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
Atnaujinama svetainės veikla Skaityti plačiau...

Nuo šios dienos atnaujiname mokyklos informacinį puslapį ir kviečiame visus dalintis džiaugsmu ir vargais, keistis informacija ir bendrauti bei bendradarbiauti.

Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos administracija


Išvyka į Žemės ūkio mokyklą Skaityti plačiau...
Praeitą savaitę Zarasų „Santarvės“ prad. mokyklos 3a ir 3b klasių mokiniai lankėsi Zarasų žemės ūkio mokykloje. Mokomosios – pažintinės veiklos metu susipažinome su profesijomis, kurių galima mokytis šioje mokykloje. Iš ekonomikos dėstytojo sužinojome, kaip galima užsidirbti daug pinigų. Iš informatikos - kaip saugiai elgtis dirbant kompiuteriu, kad surenkant tekstą kompiuteriu reikėtų dirbti abiem rankom. Mokėmės akių mankštos pratimų. „Piešti“ užsimerkus „aštuoniukę“ pasisekė ne visiems. Fizikos dėstytojui lentoje palikome daug šypsenėlių.
Dalyvavome konkurse „Ką man reiškia miškas“ Skaityti plačiau...
Birželio 6 dieną 3b klasės mokinius pasiekė džiugi žinia iš Briuselio. 18 mokinių buvo apdovanoti diplomais už dalyvavimą konkurse "Ką man reiškia miškas" ir atsiųstas padėkos laiškas (deja, anglų kalba). Prireikė vertėjo:) Pavasarį, mokyklos socialinės pedagogės paskatinti, dalyvavome piešimo konkurse miškų tema. Piešėme, kaip mes gyvename ir žaidžiame miške, juo naudojamės ir padedame jį saugoti. Džiaugiamės, kad mūsų klasės mokinių kuklus indėlis kuriant naująją Europos sąjungos Miškų strategiją buvo pastebėtas.

3b klasės mokytoja Danutė Tumalovičienė
Agitacinis meno mokyklos koncertas Skaityti plačiau...
Meno mokykloje yra 3 skyriai: muzikos, dailės ir choreografijos. Dailės skyriuje moksleiviai mokosi spalvų pasaulio paslapčių. Choregrafijos skyriuje – šokio žingsnelių. Muzikos – groti fortepijonu, akardeonu, smuiku, fleita, gitara, trimitu, eufonija. Muzikos skyriaus mokiniai labai mėgsta ansamblinį muzikavimą. Muzikos skyriaus mokiniai mokosi 7 metus, choreografijos – 6, dailės skyriaus mokiniai mokosi 5 metus. Moksleiviai sėkmingai dalyvauja įvairiuose mokyklos, miesto, rajono, respublikiniuose renginiuose,. Kiekvienais metais didelis būrys moksleivių dalyvauja respublikiniuose, tarptautiniuose konkursuose, iš kurių grįžta su diplomantų, laureatų vardais.
II vieta regioniniame „Šviesoforo“ konkurse Skaityti plačiau...
Gegužės 18 d. mūsų mokyklos ,,Šviesoforo“ komandos dalyviai, rajoninėse varžybose užėmę 1-ąją vietą, dalyvavo Utenos Krašuonos progimnazijoje vykstančiose Regioninėse ,,Šviesoforo“varžybose. Jose iš viso dalyvavo dvylika komandų. Užduotis vertino regionų Policijos komisariato darbuotojai.
Konkurso dalyviai buvo vertinti penkiose rungtyse. Pirmoji mūsų komandos užduotis buvo praktinė- realioje situacijoje pereiti nereguliuojamą ir šviesoforo reguliuojamą perėjas. Vėliau reikėjo įvertinti situacijas maketuose, pažinti kelio ženklus ir juos paaiškinti, peržiūrėjus filmuotą medžiagą, pasakyti ar vaikai saugiai elgiasi kelyje, atsakyti į viktorinos klausimus, parodyti kaip ir kur taisyklingai pritvirtinti atšvaitą.
IIc klasės mokinių ir tėvelių išvyka į šventę Šlyninkos malūne Skaityti plačiau...
Nors krapnojo lietutis, bet neatsisakėme savo suplanuotosios išvykos... Ir tikrai nenusivylėme. Šventės metu vyko: 21-asis Sielos muzikantų festivalis; pagal senovinius papročius buvo sodinami svogūnai; klegėjo Lietuvos ir Latvijos tradicinių amatininkų mugė. Savo programas pristatė: Paukščių kaimas iš Ignalinos; Senolių kaimas iš Vajasiškio; Lieptų kaimas iš Antalieptės; Svečiai iš Latvijos, Baltarusijos; Žolininkė, Žyniuonė ir Baltai iš praeities... Lėlių teatro (iš Rokiškio) pasirodymas vyko tiesiog po atviru dangumi, pamiškėje... Žaismingos aktorės įjungė mus visus į pasakos ritmą, o po spektaklio dar pakvietė visus pabandyti „pažaisti teatrą“ su lėlėmis... Šventės metu buvo organizuojamos įvairios atrakcijos... Mums labiausiai patiko šaudymas iš lanko:)
Išvyka į Panevėžį Skaityti plačiau...
Svajojom, apie šią ekskursiją nuo mokslo metų pradžios... Pas mus lankėsi Panevėžio Pradinės mokyklos šokėjai. O mes susiruošėm parodyt spektaklį „Jausmų“pilis“. Išvykom labai anksti. Autobusas erdvus, o mūsų ne tiek jau daug... Su Panevėžio Pradinės mokyklos teatro grupės mokiniais susitikom jau 9.00val. ryte Lėlių vežimo teatre. Labai jaukioj žiūrovų salėj žiūrėjom filmą apie šio Teatro susikūrimo istoriją ir jos kasdienybę. Teatro režisierius Markuckis, parodė, kokių lėlių yra, kokios jų konstrukcijos, kokiu principu juda. Mokiniai turėjo galimybę praktiškai valdyti lėlę, ... o pasirodo tai jau labai nepaprasta. Ypač vaikai leipo juoku, kai reikėjo vaidinti su garsios daininkės Alos Pugačiovos „antrininke“. Apžiūrėję teatro jaukiausius kampelius nuvykome į pradinę mokyklą...
Šviesoforas Skaityti plačiau...
Gegužės 9 d. skubėjome į zarasų švietimo centrą. Čia vyko rajoninės “Šviesoforo” varžybos. Dalyvavo keturios komandos iš Suvieko, Salako, Dusetų ir mes iš “Santarvės” pradinės mokyklos. Rungtis vertino Zarasų policijos komisariato ir Švietimo centro darbuotojos. Mokiniai turėjo mokėti paaiškinti situacijas makete, kelio ženklus, atlikti videoviktorinos užduotis, teisingai pereiti kelią pėsčiųjų perėjoje ir sankryžoje. Vyko komandų kapitonų varžytuvės.
Pasibaigus varžyboms buvo paskelbti nugalėtojai. Pirmąją vietą laimėjome mes “Santarvės” pradinės mokyklos komanda. Mus varžyboms parengė mokytojos Alina Guntulienė ir Birutė Veličkienė.
Kelionė po Anykščius Skaityti plačiau...
Gražų ir saulėtą rytą mūsų didžiulis autobusas pajudėjo Anykščių link. Patogiai įsitaisę savo vietose ėmėme dairytis pro langus. Kelionės tikslą pasiekėme po pusantros valandos. Pirmiausia mūsų autobusas sustojo prie siaurojo geležinkelio komplekso. Mums patiko dėdė Antanas, kuris labai įdomiai ir pašmaikštaudamas papasakojo Siauruko istoriją. Labai smagu buvo važinėtis drezina. Sužinojome, kad drezina - tai toks savaeigis geležinkelio vežimėlis, skirtas važiuoti bėgiais ir pervežti žmones (paprastai geležinkelio darbininkus). Drezinos pavadintos girininko Karlo Drezo (Karl Drais), 1817 m. išradusio dviejų ratų dviračio tipo sėdimąjį paspirtą (didelį paspirtuką), kuris buvo šiuolaikinio dviračio pirmtakas, garbei. Pradžioje drezinomis vadino tokius paspirtus, o vėliau šiuo pavadinimu ėmė vadinti ir geležinkelio drezinas. Na, o senojoje stotyje labiausiai patiko stoties viršininko kabinetas.
PABUVOJĘ PASAKŲ ŠALYJE Skaityti plačiau...
„Kviečiame Jus į Pasakų šalį. Tokių pasakų niekur nerasite: nei senose, nei naujose, nei plonose, nei storose, nei spalvotose, nei paauksuotose knygose“ – tokiais žodžiais į Skaitytoją kreipiasi jau šeštoji knyga „Lietuvos vaikų pasakos“, kurios pristatymas bei konkurso nugalėtojų paskelbimas įvyko pirmąjį gegužės penktadienį Kauno valstybiniame lėlių teatre.
Pasak konkurso organizatorių, ši knyga, kurios autoriai būtų iki 12 metų amžiaus vaikai, analogų neturi visame pasaulyje.
Į šią gražią šventę buvo pakviesti - „Santarvės“ pradinės mokyklos antrokas ir 6 Turmanto pagrindinės mokyklos penktokai – ne tik visi vaikai, kūrę pasakas,
SVEIKINIMAS Skaityti plačiau...


Sveikiname su MOTINOS DIENA ir pristatome projekto (vykusio nuo 2013-03-20 d. iki 2013-05-03 d.) "Kaip mes auginome GĖLĘ savo MAMAI, MOČIUTEI" nuotraukas, kurias rasite mūsų klasės tinklapyje: http://laimutesklase.jimdo.com/
Skyrelyje “Tėveliams” visos nuotraukos apie projekto eigą.

2c klasės mokiniai ir mokytoja Laimutė Lumbienė