REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Aktualūs Zarasų rajono savivaldybės kontaktai karo pabėgėliams iš Ukrainos


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
ADVENTINIS RENGINYS "VAIKAI IR ANGELAI" Skaityti plačiau...
„Žiūrėkit debesys aukštai aukštai, ...kokie didžiuliai, ar matai? Kas ten už jų?“ ... taip savo pamąstymus pradėjo Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos „ Judručių“ teatro artistai (mokyt. Nijolė Ragauskienė), pristatydami adventinį renginį „VAIKAI IR ANGELAI“, kuriam scenarijų parašė artisto Rapolo mama, mokytoja Giedrė Mičiūnienė.
SKAITOVAI - VYTURIUKAI Skaityti plačiau...
,,Moki žodį –žinai kelią”, taip sakydavo dar mūsų proseneliai.Šią patarlę vis primena mums ir mūsų mokytojos Irena Sabaliauskienė, Birutė Veličkienė ir Dalia Kukonenko. Mes, nors dar tik antrokai, labai stengiamės kuo plačiau susipažinti su mūsų gimtąja lietuvių kalba.
1C KLASĖS MOKINIAI - "OŽELIO PASTOGĖ" DALYVIAI Skaityti plačiau...
Ic klasės mokiniai – folkloro šventės „Oželio pastogė“ dalyviai
Lapkričio 25 d. vykusiai folkloro šventei “Oželio pastogė“ I c klasės mokiniai paruošė du lietuvių liaudies šokius: „Barė Jonas katinėlį“ ir „Oželis“.
1C KLASĖS MOKINIAI MUZIEJUJE Skaityti plačiau...
Jei teko skaityti Jadvygos Čiurlionytės prisiminimus apie Čiurlionį, tai žinote, kas nutiko šiam berniukui, lankiusiam kunigaikščio Oginskio mokyklą Plungėje. Jį tiesiog užvaldė baimė, į mokyklą jis nebenorėjo eiti, nes niekaip nerado kampelio kur galėtų pabūti vienas su savimi ir savo mintimis.......
RAJONINĖ MENINIO SKAITYMO ŠVENTĖ Skaityti plačiau...
Lapkričio 23 dieną Antazavės pagrindinėje mokykloje vyko rajoninė pradinių klasių meninio skaitymo šventė ,,Žodi, suskambėk“.
Šioje šventėje dalyvavo ir Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos, komisijos išrinktas, skaitovų penketukas: Kostas Ragauskas, Aistė Šakalytė, Austėja Matijošiūtė , Guoda Vaitiekaitė (mokytoja Alina Guntulienė) ir Ugnė Elijošiūtė (mokytoja Laima Zibolienė).
SKAITOVŲ KONKURSAS (2) Skaityti plačiau...
Raiškaus skaitymo konkursas skirtas poetės Ramutės Skučaitės 80 metų jubiliejui
Kiekvienais metais vykstantis raiškaus skaitymo konkursas paskatina mokinius ir mokytojus susipažinti su naujausiais lietuvių poetų, rašančių vaikams, kūriniais, taip pat, vėl iš naujo atrasti jau seniai pamėgtus klasikinius lietuvių poetų eiliuotus kūrinėlius.
SKAITOVŲ KONKURSAS Skaityti plačiau...
Zuikio Nulėpausio ir Knygų mergaitės viešnagė „Santarvės“ pradinėje mokykloje
Įprastai į Zarasų viešąją biblioteką mažieji renkasi ne tik pasiskolinti knygelių, apžiūrėti parodėlių ar sudalyvauti renginyje, bet būną dienų kai aplankyti vaikų išsiruošia ir bibliotekoje gyvenantys Zuikis Nulėpausis ir Knygų mergaitė.
PRADINUKAI PAMINĖJO TOLERANCIJOS DIENĄ Skaityti plačiau...
Lapkričio 16 dieną Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos psichologė Zita Aleksandravičienė surengė akciją „Visi skirtingi – visi lygūs“. Renginyje aktyviausi buvo patys mažiausieji priešmokyklinukai ir pirmokai.
"SUK, SUK, GALVELĘ!" KONKURSAS. TEMA: VĖŽYS Skaityti plačiau...
Zarasų "Santarvės" pradinėje mokykloje mokytoja Janina Trimonienė suorganizavo jau vienuoliktą „Suk, suk galvelę!” konkursą. Šis konkursas labai patinka vaikams, nes jie turi progą parodyti netik meninius savo sugebėjimus, bet ir sugebėjimą susiieškoti informaciją internete, vadovėlyje, mokslinėje literatūroje, pasiklausti patarimo ir išmokti patirties iš tėvų ir senelių. Čia svarbiausia žinios ir sumanumas!
Šio konkurso tema labai įdomi: vėžys.
TARNYBINIŲ ŠUNIUKŲ PASIRODYMAS Skaityti plačiau...
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato kinologai: Agnė Vanaginskienė ir Visvaldas Paliūnis, buvo paprašyti papasakoti apie kinologų darbą Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniams.
SAUGAUS EISMO KLASĖ UTENOJE Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos vaikų grupė, kartu su Zarasų policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus prevencijos poskyrio specialiste Vaiva Bagdanavičiūte ir socialine pedagoge Taisa Gudkova, vyko į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo klasę.