REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Aktualūs Zarasų rajono savivaldybės kontaktai karo pabėgėliams iš Ukrainos


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
Atvirų durų diena Zarasų rajono policijos komisariate Skaityti plačiau...
Kaip ir kasmet, spalio pabaigoje, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariatas organizavo atvirų durų dienas Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 2–4 klasių moksleiviams. Čia apsilankė per 200 mokinių. Prevencijos poskyrio specialistė Vaiva Bagdanavičiūtė vaikams pasakojo apie naująjį policijos komisariato pastatą, patekimo į jį tvarką. Moksleiviams buvo parodytos laikinojo sulaikymo kameros, atpažinimo kambarys, tarnybiniai ginklai bei automobiliai. Kriminalistinių tyrimų poskyrio specialistas Stasys Grigaravičius
SVEIKATA – TURTAS Skaityti plačiau...
„Lietuvoje vyksta sisteminga visuomenės sveikatos paslaugų plėtra savivaldybėse – jau 32 savivaldybės yra įsteigusios savivaldybių visuomenės sveikatos biurus, 21 savivaldybė bendradarbiavimo sutarčių pagrindu su biurus įsteigusiomis savivaldybėmis užtikrina visuomenės sveikatos paslaugas savo gyventojams. Visuomenės sveikatos priežiūros paslaugos savivaldybėse teikiamos kiekvieną dieną ištisus metus ir nemokamai. Biurai remiasi kitų išsivysčiusių šalių patirtimi ir padeda sveikiau gyventi norintiems žmonėms pasiekti visapusiškos fizinės, dvasinės ir socialinės gerovės būsenos, suprasti ir įgyvendinti savo siekius, patenkinti savo poreikius. Savivaldybių visuomenės sveikatos biurai, sistemingai įgyvendindami savivaldybių visuomenės sveikatos stebėsenos programas, kaupia ir analizuoja informaciją apie gyventojų sveikatą, išsiaiškina aktualiausią sveikatos problemą, rizikos veiksnius rajone,
Lietuvos Konstitucijai 20 metų Skaityti plačiau...
Malonu pasidžiaugti gavus Lietuvos apeliacinio teismo pirmininko padėjėjos ryšiams su visuomene Kristinos Petrošienės pranešimą, kad Lietuvos mokinių piešinių konkurse „Piešiu teismą ir teisėją“ į išrinktų 40 geriausių darbų sąrašą (be jau minėtos Jekaterinos Sokolovos) pateko šie „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai: Dovydas Bičiuchin - Zubov , Aurelija Kostiugova, Silvija Čeniauskaitė 2b kl., (mokytoja Danutė Tumalovičienė) ir Motiejus Navickas 2a kl. (mokytoja Alicija Dumbravienė). Sveikiname ir džiaugiamės jaunųjų dailininkų ir jų mokytojų pripažinimu! Smagu pasidžiaugti, kad ir Salako pagrindinės mokyklos keturi pradinukai atrinkti į geriausių piešinių 40- uką.
Klasių nuotraukos Skaityti plačiau...
Sveikiname Jekateriną Sokolovą! Skaityti plačiau...
Spalio 24 d. Lietuvos Apeliacinio teismo atstovė spaudai pranešė telefonu 2b klasės mokytojai Danutei Tumalovičienei džiugią naujieną, kad 2b klasės mokinė Jekaterina Sokolova pelnė Lietuvos Apeliacinio teismo pirmininko Egidijaus Žirono Simpatijų prizą. Mokinė kartu su klasės draugais dalyvavo Lietuvos I- IV klasių mokinių piešinių konkurse „Piešiu teismą ir teisėją“. Konkursas buvo skirtas Lietuvos Konstitucijos 20- mečiui. Po rudens atostogų teisėjas žadėjo apsilankyti mokykloje ir Jekaterinai atvežti apdovanojimą. Mes visi džiaugiamės šaunios antrokės laimėjimu ir lauksime garbingų svečių!
2b klasės mokytoja Danutė Tumalovičienė ir mokyklos administracija
DORINIO UGDYMO PAMOKA „SEMIUOS DIEVO MEILĖS MALDOJE“ Skaityti plačiau...
„Malda yra savaiminis žmogaus esmės bruožas, kurį paveldime ir kuris yra sėkmingo gyvenimo dalis. Meldžiantis svarbu kalbėtis su Dievu taip, kaip kalbama su žmonėmis. Kuo daugiau laiko praleidžiame su Dievu, apie Jį mąstydami ir su Juo bendraudami, tuo tikresnis mums tampa Dievas. Užmerkdami akis, Dievui parodome, kaip norime į Jį susitelkti ir Jį širdimi matyti.“ (kun. Antanas Saulaitis )
Džiaugiamės mokytojos Nijolės Ragauskienės idėja šią pamoką vesti Zarasų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Antrokai įdėmiai tyloje klausėsi ir mąstė bei daug sužinojo...
PRADINUKAI PAMINĖJO PASAULINĘ PSICHIKOS SVEIKATOS DIENĄ Skaityti plačiau...
Praeitą savaitę mūsų mokykloje buvo paminėta pasaulinė psichinės sveikatos diena. Nuo pat ankstyvo ryto skambant muzikai, ketvirtokai pasitiko kiekvieną įėjusį į mokyklą su šypsena, dovanojo smailiukus, linkėjo geros dienos.
Renginyje aktyvūs buvo antrokai, trečiokai. Jie katu su savo mokytojomis gamino šypsenėles, „Nuotaikos matuoklius“, piešė, kas padeda pakelti nuotaiką. Vaikai patys įsivertino „koks aš šiandien esu“. Klasės mokytojos pokalbiuose su mokinukais aptarė nuotaikos svarbą mūsų savijautai, sveikatai, nusiteikimą mokymuisi ir buvimui kartu. Pirmo aukšto stende buvo pateikta informacija apie psichinės sveikatos svarbą, kokių priemonių imtis, kad gerai jaustis.
Pažintinė veikla Zarasų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje Skaityti plačiau...
Džiaugiamės, kad kasmet galime apsilankyti Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos patalpose. Spalio 12 dieną 2a ir 2b klasių mokiniai su mokytojomis Alicija ir Danute dalyvavo mokomojoje – pažintinėje veikloje Zarasų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Mokėmės saugaus elgesio taisyklių ekstremaliomis sąlygomis. Žiūrėjome filmukus: „Kaip elgtis gaisro metu?“ ir „Saugus elgesys žiemą“. Po to dalyvavome aptarime ir atsakinėjome į klausimus. Sužinojome, kas tai yra dūmų jutiklis ir kada įsijungia garsinis signalas? Išsiaiškinome, kokie būna gesintuvai ir pasimokėme jais naudotis, nes nemokant galima ir pačiam nukentėti. Pasikartojome ir įtvirtinome, kokiais telefonais reikia skambinti kilus gaisrui ir ką reikia žinoti kviečiant pagalbą 01 arba 112.
Mokytojo diena Skaityti plačiau...
Spaliui dar labiau nudažius rudenines darželio gėles, medžių lapus, negali nesidžiaugti spalvų gyvumu, sodrumu, įvairumu. Ateina laikas , kai norisi pasidžiaugti, tuo , ką padovanojo ruduo. Artėjant tarptautinei Mokytojo dienai mokyklos foje ėmė puoštis rudeninėmis kompozicijomis tema „ Rudens spalvų abėcėlė“. Stebinio mokinių ir mokytojų išradingumas, subtilus gamtos kūrinių komponavimas, spalvos ir rudeniškų išdaigų pastebėjimas. Kiekvienas apsilankęs mokykloje, jautė artėjančios šventės nuotaiką . O šventės ryte skubančias į mokyklą mokytojas pasitiko švytintys mokiniai su krepšiu obuolių, papuoštų šelmiškai linksmom gėlytėm ir trankia „Sadūnų“ kapelos muzika. Klasės vėl pražydo gėlių žiedais, sveikinimais ir linkėjimais.
1c klasės pamoka Kelių tarnyboje Skaityti plačiau...
Tai mūsų pirmoji išvyka. Ne tik išvyka,bet ir integruota saugaus eismo pamoka Kelių tarnyboje. Čia mes,pirmokėliai ir mokytoja Laima Zibolienė, susipažinome su šios tarnybos darbu, pamatėme mašinas, traktorius, sniego valytuvus, druskos barstytuvus ir kitą techniką,kuri prižiūri,remontuoja kelius. Drąsiausieji net galejo pasėdėti prie didžiulio traktoriaus vairo. Atsirado ir mergaičių, norinčių jį "pavairuoti". Saugaus eismo pamokėlėje žiūrėjome tris filmukus: kaip teisingai pereiti gatvę, kaip ir kada nešioti atšvaitus. O kaip gi be DOVANŲ. Visi gavo "šviečiančias" liemenes, atšvaitus, knygutes, žymeklius. Juk reikia būti matomu (ir taip norisi),net kitą dieną atėjo į mokyklą su liemenėm. Visi suprato,kad kelyje reikia būti saugiems.
Sporto ir sveikatingumo diena (atnaujinta 2012-10-10) Skaityti plačiau...
Baigiantis rugsėjui, medžiai nuostabiai pasipuošė spalvingu drabužiu. Saulutė dar negaili šilumos ir įžvalgiai atskleidžia nepakarojamą metų laikų virsmą. Norisi, kad ta spalvų karalystė tęstųsi kuo ilgiau. Pasidžiaugti gamtos dovanojamu grožiu, pasportuoti, pastiprinti sveikatą, „ Santarvės“ pradinės mokyklos pradinukai rugsėjo 28 d. surengė rudenines iškylas į nuostabias Zarasų miesto apylinkes. Mokinukų džiugias veiklos akimirkas sustabdė iš paskos skubantis fotoaparatas.


Nuotraukų autorės mokyt. Larija Savičenko ir Nijolė Ragauskienė