REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
SVEIKINIMAI IŠ SANTARVĖS Skaityti plačiau...
SVEIKINIMAI IŠ SANTARVĖS
Adventinis susikaupimas Skaityti plačiau...
PRIE KALĖDŲ EGLUTĖS Skaityti plačiau...
Truputį pasnigo. 2B klasės mokiniai nutarė aplankyti miesto Kalėdų eglę. Pasikartoję saugaus eismo ir saugaus elgesio taisykles skubėjome prie pasipuošusios Kalėdų eglutės. Dėvėjome burną ir nosį dengiančias kaukes bei saugos liemenes. Sėlių aikštėje mus pasitiko pakiliai nusiteikusi miesto eglė. Nusifotografavę žaidėme gaudynių ir „Sniego mūšį“. Buvo smagu. Penkiaminutės metu skaičiavome elniažuves. Jos buvo trys. Po to suskaičiavome sidabrinius burbulus, kuriais buvo pasipuošusi eglė. Matematikams teko susikaupti, kad nesusipainioti. Pasidžiaugę žaliaskare aplankėme Dominyko Bukonto paminklą. Garsiai skaitėme ant paminklo išgraviruotus reikšmingus žodžius: „Širdį, protą ir gyvybę tautai ir visai Žmonijai“. Atsisveikinę su Kalėdų eglute grįžome į mokyklą. Prisiminę „Švarių rankučių šokį“ skubėjome į valgyklą, kur mūsų laukė gardūs priešpiečiai...


Įspūdžius užrašė 2B klasės mokytoja Danutė Tumalovičienė
DRAUGO DIENA Skaityti plačiau...
Draugas – didelė vertybė. Ypač laikais, kai gyvenimo ritmas itin greitas, reikia daug kur spėti ir ne visada turi galimybę susitikti. Š.m. lapkričio 30 dieną mūsų mokyklos 2c klasės mokiniai su savo mokytoja Laimute Lumbiene paminėjo Draugo dieną draugiškai bei išradingai. Ją paskyrė artimiausiems draugams ir sudalyvavo Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos organizuojamame konkurse, skirtame paminėti Draugo dieną. Vieni mokiniai trumpai aprašė, kodėl būtent šis yra geriausias draugas, kiti jį nupiešė, aprašė ir apdainavo bei nulipdė draugystės simbolį. Vaikai džiaugėsi vienas kitu, išsakė gerus žodžius ir komplimentus, siuntė šiltus palinkėjimus visiems esantiems šalia. Nes visada gera, kai jautiesi įvertintas už tai, kad dovanoji savo draugystę.
Parengė mokyklos psichologė Zita Aleksandravičienė,
nuotraukos autorės
TARPTAUTINĖ NERŪKYMO DIENA Skaityti plačiau...
Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Yra gera proga atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybes atsisakyti rūkymo savo ir savo artimųjų sveikatos labui.
Mūsų mokykloje, šiai progai paminėti, buvo paskelbtas piešinių konkursas. Dalyvavo 2 – 4 klasių mokiniai. Iš kiekvienos klasės buvo išrinkti patys įdomiausi, gražiausi ir su prasmingiausiais užrašais piešiniai. Jų autoriai buvo apdovanoti.
Nugalėtojų sąrašas:
2A kl. Karolis Čiškauskas, Austėja Kavaliovaitė, Ugnė Lezdinskaitė.
2C kl. Matas Dovydas Lukšta, Jonas Adomavičius, Rugilė Černiauskaitė.
2D kl. Sabrina Bulianda, Kajus Stankevičius, Emilija Merkytė.
3A kl. Gabrielė Jankauskaitė, Nikita Šerstobojevas, Airida Augulytė.
3B kl. Elvinas Leonovas, Donatas Radžiūnas, Joana Zinkevičiūtė.
3C kl. Stela Vaitkevičiūtė, Darja Michailova, Elija Vaitkūnaitė.
4A kl. Aliona Ivanova, Kotryna Čuvykina, Lijana Mockaitytė.
4B kl. Stela Ragauskaitė, Ieva Dorogina, Sonata Pupeikytė.
4C kl. Kornelija Bartaškaitė, Arina Šeršniovaitė, Nilas Aleksejevas.
4D kl. Eira Krutova, Akvilė Papučkaitė, Samanta Vaitkevičiūtė.
Ačiū visiems už aktyvų dalyvavimą konkurse!
Visų laimėtojų piešiniai yra iškabinti mokyklos fojė. Mielai prašome apsilankyti


Socialinė pedagogė Mariana Dvelienė
Mokytojo padėjėja Viktorija Cvetkova
Atviras Laiškas Skaityti plačiau...
TOLERANCIJOS DIENA Skaityti plačiau...
Š.m. lapkričio 16 dieną mūsų mokyklos mokiniai tradiciškai minėjo Tarptautinę tolerancijos dieną . Šią dieną 0a, 0b, 2b, 2c, 3a, 4a, 4c ir 4d klasių mokytojos ypatingą dėmesį skyrė tolerancijos ugdymui. Kalbėjo apie pakantumą, kantrybę, pagarbą kito nuomonei, išklausymą, gebėjimą suprasti kitus. Pedagogės aptarė su vaikais ir šių metų tolerancijos dienos simbolio - dėlionės prasmę. Mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kuriuos sujungus gauname visos visuomenės paveikslą. Ją sudaro žmonės, skirtingi pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą ir t.t. Norėdami būti kartu turime mokytis suprasti žmonių bei pasaulio įvairovę, priimti ir gerbti. Tolerancija – tai mandagumas, kantrybė, pagarba kitiems, supratimas, kad visi žmonės turi teisę į savo nuomonę, darbus, kūrybą ir nesvarbu kokia akių spalva, tautybė ar rasė, kiek žmogui metų ir kur jis gyvena. Mūsų mokyklos mokiniai su savo mokytojomis sukūrė koliažus, piešinius, raides, namuką ir dėliones. Vaikai dėlionėmis papuošė savo klases.
Tolerancija nėra beribė – ji baigiasi tada, kai pažeidžiamos kito žmogaus teisės ar užsiimama kitokia nusikalstama veikla.
Ačiū visiems prisidėjusiems!


Akcijos koordinatorė
mokyklos psichologė Zita Aleksandravičienė, nuotraukos autorės
Autizmas – ne kliūtis lankytis bibliotekoje Skaityti plačiau...
Tai, kad Lietuvos viešosios bibliotekos yra atviros įvairiausiems lankytojams, žino visi. Tačiau realybė ne visada tokia graži: vaikus su autizmo spektro sutrikimais auginantys tėvai neretai vengia viešų vietų, kad nematytų smerkiančių žvilgsnių ir nesulauktų piktų replikų. „Biblioteka visiems“ – drąsiai sako bibliotekininkai, pristatantys ypatingą projektą visoje Lietuvoje.
<...>

Projektą „Autizmo spektro ir kitų kalbos, komunikacijos ir elgesio sutrikimų turintiems asmenims draugiškų bibliotekų tinklo diegimas“ finansuoja LR kultūros ministerija. Projekto vykdytoja – Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų asociacija. Projekto partneriai: Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija, Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“, asociacija „Šiaulių lietaus vaikai“. Informacinis partneris – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.
Santarviečiai kuria kraštovaizdžio plakatą su dailininke Ula Šimulynaite!!! Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 3 a klasės moksleiviai dalyvauja Zarasų viešosios bibliotekos virtualios realybės turo „Skaitmeninių paslaugų centrų plėtra – kultūrinio kraštovaizdžio pasakojimai atgimsta interaktyviai“ reklamos kūrime.
Viena tona švaresnė aplinka Skaityti plačiau...
2020 m. lapkričio 10-13 d. įvyko pirmasis 2020-2021 m. m. elektros ir elektroninės įrangos (EEĮ) ir nešiojamų baterijų ir akumuliatorių (NB) atliekų surinkimas iš Zarasų rajono įstaigų, taip pat ir iš mūsų mokyklos. Džiugu, kad paskelbus apie dalyvavimą projekte viešai taip aktyviai prisijungė moksleivių tėveliai.
Lapkričio 10 d. mokykla perdavė UAB „Atliekų tvarkymo centrui“ net 1009 kg atliekų, iš kurių net 14 kg baterijų. Ypatingai daug – net 8 kg baterijų – surinko 1 A klasė. Šaunuoliai!!! Šio vežimo metu surinkta apie 20 įvairaus dydžio televizorių, apie 10 mikrobangų krosnelių, 4 šaldytuvai, keli monitoriai, keli dulkių siurbliai, daugybė įvairių smulkių virtuvės ir buities prietaisų. Ačiū mokinių tėveliams, mokytojams, kitiems mokyklos darbuotojams, prisidėjusiems prie švaresnės aplinkos kūrimo. Jau po pirmojo šiais mokslo metais atliekų surinkimo mes pranokom visų mūsų mokyklos dalyvavimo projekte metų rezultatus. AČIŪ!
Primenu, kad baterijos mokykloje yra kaupiamos nuolat, jas galima atnešti mokyklos budėtojai ar perduoti klasės mokytojai. Jei projekto organizatoriai nieko nepakeis, tai kitas atliekų surinkimas bus pavasarį (bus dar informuota papildomai). Tikiuosi vėl aktyvaus visų mokyklos bendruomenės narių prisijungimo. Juk visi kartu mes galime padaryti daugiau...

Direktoriaus pavaduotoja administracinei ir ūkinei veiklai
Jekaterina Kostygova
Pranešimas Skaityti plačiau...