REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Aktualūs Zarasų rajono savivaldybės kontaktai karo pabėgėliams iš Ukrainos


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
Neformaliojo švietimo programos 2022-2023 m. m. Skaityti plačiau...
Neformaliojo švietimo programos 2022-2023 m. m.
Rugsėjo 1-sios šventės organizavimas Skaityti plačiau...
Rugsėjo 1-osios šventė Skaityti plačiau...
Vasaros atostogos skaitant ir eksperimentuojant Skaityti plačiau...
Atostogos – tai pramogos, bendravimas, pačių įdomiausių knygų skaitymas, atradimai ir nuotykiai. Ir žinoma eksperimentai!
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos stovyklautojai birželio 28 ir 29 dienomis lankydamiesi Vaikų literatūros skyriuje ir dalyvaudami literatūros valandėlėse klausėsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės parašytų nuostabių istorijų apie meškius. Istorijos „Lubinų labirintas“ pagrindinis personažas Trezoras ir klausytojai suprato „kad niekas geriau už tave nežino, kas tau patinka“. Pritarė istorijos „Keturios saulės“ veikėjai meškei Uršulei nusprendusiai, kad „keturios saulės yra tiek, kiek jai šiandieną jų reikia“. Klausytojai pasakojo savo patirtas istorijas, kaip jie elgėsi, ką jautė, kaip elgtųsi ir kodėl.
Kūrybinėse dirbtuvėse „Dažų ir spalvų šėlsmas“ eksperimentavo – maišė dažų spalvas, muilą, pūtė burbulus ir stebėjosi sukurtais paveikslėliais. Dirbtuvėse „Kuriu atspauduodamas“ išbandė kūrybą įvairiais atspaudais – augalais ir porolono pagaliukais. Eksperimentai pavyko, juos išbandys namuose ir su draugais. Savo kūrinėliais pradžiugins artimuosius.
Norintys sužinoti kaip sekėsi meškiams ir ką dar jie patyrė gali apsilankyti Zarasų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, pasiskolinti rašytojos Evelinos Daciūtės serijos „Meškių istorijos“ knygas ir pasinerti į meškių nuotykių ir knygų pasaulį.

Zina Černovienė,
Zarasų r. sav. viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė
Nuotraukos autorės
Vasaros aikštelė 22 Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje nuo 2022 m. birželio 10 d. iki birželio 17 d. organizuojama tradicinė vaikų užimtumo savaitė „Vasaros aikštelė“. Veiklos tema - „Mūsų krašto gamta – tikras stebuklas”. Stovykėlėje dalyvavo per 80 mokinukų. Mokytojos su savo klasės mokinukais dalyvavo prasmingose veiklose, kurių metu keliavo į pačius gražiausius Zarasų miesto ir rajono gamtos kampelius, dalyvavo edukaciniuose renginiuose bibliotekoje, muziejuje, sportavo, maudėsi, keliavo…ir džiaugėsi mūsų krašto gamta. Gyvename nuostabiame Lietuvos krašte, kurio grožiu, įvairove, turtingumu atvyksta pasidžiaugti daug turistų. Didžiuotis ir pažinti savo kraštą mokiniai pradeda nuo mažens. Neišsemiamas gamtos grožis nepaliauja zarasiečių stebint ir džiugint iki solidaus amžiaus. Vasara dėkingiausias metas giliau susipažinti su mus supančią aplinka… Siūlau paskaityti 3c klasės mokinių vasaros stovyklėlės veiklos dienoraštį, kuriame atsispindėjo mokinių įspūdžiai.

Ačiū mokytojoms už nuoširdų, kūrybingą ir rūpestingą mokinių ugdymą “Vasaros aikštelėje”

Nijolė Ragauskienė
Priešmokyklinio ugdymo grupių mokslo metų baigimo šventė Skaityti plačiau...
Birželio 7 dieną mokyklos kiemelyje šurmuliavo priešmokyklinukai. Į jaukią šventę atvykę tėveliai džiaugėsi būsimųjų pirmokų menine programėle, kurioje klausėsi smagių dainelių, stebėjo nuotaikingus ratelius – žaidimus. 67 mokinukams buvo įteikti priešmokyklinės ugdymo programos baigimo pažymėjimai. Mokytojos: Larija, Jolanta, Daiva, Rasa dėkojo tėveliams už rūpestingą pagalbą ir bendradarbiavimą ugdant mokinių savarankiškumą, atsakomybę, įveikiant mokymosi užduotėles. Linksmoje, pilnoje emocijų šventėje vaikai pademonstravo savo gebėjimą draugiškai atlikti komandines užduotis. Vasara prabėgs labai greitai ir būsimieji pirmokai ateis į mokyklą jau turintys būtinus mokymosi įgūdžius, sustiprėję ir paaugę

Nijolė Ragauskienė
Dėl vasaros stovyklėlės Skaityti plačiau...
konkursas Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti Skaityti plačiau...
Zarasų rajono savivaldybė skelbia konkursą Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti. Daugiau informacijos rasite čia
Mes iš Sėlių krašto Skaityti plačiau...
Senolių išmintis sako, kad žmogus be praeities, tai žmogus be drabužių. Todėl Zarasų ,,Santarvės“ mokyklos ketvirtokai, padedami savo mokytojų Dalios Kukonenko, Birutės Veličkienės, Irenos Sabaliauskienės, Jurgitos Lizunovienės nuo antros klasės domėjosi savo sėliška praeitimi vykdydami projektą ,,Mes iš Sėlių krašto.“ Apie sėlius, jų gyvenimo būdą, užsiėmimus daug įdomaus papasakojo muziejininkai Sigita Paradnikienė ir Vasilijus Trusovas. Antazavės amatų centre vykdytų edukacijų metu vaikai patys pasimokė pasigaminti molio dirbinių ir karpinių, domėjosi žvakių liejimo procesu. Sukauptą medžiagą kiekviena klasė pristatė projekto apibendrinimo renginyje, kurio uždaviniai buvo: integruoti mokomuosius dalykus (lietuvių bei anglų kalbas, dailę, fizinį ugdymą ir pasaulio pažinimą); sukauptą patirtį pritaikyti praktinėje veikloje. Pranešėjai parengė ir skaitė pranešimus, dailininkai piešė plakatus, sportininkai atliko sportines užduotis. Refleksijos metu visi projekto dalyviai buvo patenkinti savo darbo rezultatais, drąsiai išsakė savo nuomonę, kad tokia veikla yra labai įdomi ir vertinga, nes palieka neišdildomą įspūdį, taip daug lengviau įsiminti mokomąją medžiagą, labai įdomu vienu metu suderinti kelis mokomuosius dalykus.

Zarasų ,,Santarvės“ mokyklos 4 a klasės mokytoja – metodininkė Dalia Kukonenko
Mokslo metų baigimo šventė Skaityti plačiau...
Birželio 9 dieną mokyklos kieme vyko mokslo metų baigimo šventė. Nors rytas buvo apniukęs ir neapsprendę debesėliai sukinėjosi virš miesto, mokyklos kieme linksmai klegėjo gausus būrys mokinukų. Juk paskutinė mokslo metų diena. Mokyklos direktorė pasveikino susirinkusius su beprasidedančiomis vasaros atostogomis ir sėkminga mokslo metu pabaiga. Visi mokiniai sėkmingai keliami į aukštesnes klases. Už labai gerą mokymąsi įteikti Padėkos raštai šiems pirmų klasių mokiniams:
1b kl. (mokytoja Dalia Būgienė)
Augustei Bičiuchinai Zubovai, Sofijai Čirkovai, Andreai Konyševai, Kirai Ovčinikovai, Viltei Širvinskaitei, Kamilei Zemlianicynai.
1c kl. (mokytoja Regina Gecevičienė)
Elzei Banytei, Martynui Biveiniui, Ramiliui Dobrovolskiui, Dominykui Komkai, Laurai Pužaitei, Adomui Cibulskiui, Laurai Viliūnaitei.
1d kl. (mokytoja Galina Razmanavičienė)
Milanai Traškinai, Mariui Gilbrantui, Liepai Veličkaitei, Bellai Aleksandriai Ivanovai, Anastasijai Grigorjevai, Katrynai Čižikaitei.
2a kl. (mokytoja Inga Vainiūnienė)
Smiltei Cikanaitei, Lukai Novičenko, Martynui Stankevičiui.
2b kl. (mokytoja Alina Guntulienė)
Brigitai Chažauskaitei,
Elingai Mažeikaitei, Emilei Maldauskaitei, Elzei Lukošiūnaitei, Austėjai Uoselytei.
2c kl. mokytoja Laima Zibolienė
Smiltei Guiskaitei, Milai Kaveckaitei.
3a kl. (mokytoja Liusė Mažeikienė)
Ugnei Ledzinskaitei, Amelijai Talačkaitei, Karoliui Čiškauskui, Robert Šmeižiui.
3b kl. (mokytoja Danutė Tumalovičienė)
Arianai Bogomolnikovai, Kajui Budrevičiui, Dagnei Bulyginaitei, Kostui Dainiui, Jarūnei Guogyte, Vėjūnei Kazlauskaitei, Rugilei Rybakovaitei.
3c kl. (mokytoja Laimutė Lumbienė)
Jonui Adomavičiui, Rusnei Černovaitei, Solvitai Jurevičiūtei, Pauliui Kasickui, Augustei Saulei Juškėnaitei, Dominykui Juškėnui, Augustei Kazacevaitei, Adrijui Kochanskui, Matui Dovydui Lukštai, Tomai Naujikaitei, Kotrynai Samanytei, Gabrielei Sklinsmontaitei, Adelei Varnelytei.
3d kl. (mokytoja Sigita Paradnikienė)
Margarita Grigaliūnaitei, Emilijai Merkytei.
Linksmą renginio nuotaiką dainelėmis skaidrino pirmos klasės solistės: Lėja Paliokaitė, Emilija Vaitkevičiūtė, Laura Pužaitei, Elzė Banytė, trečios klasės dainorėliai: Solvita Jurevičiūtė, Jonas Adomavičius, Paulius Kasickas ir choras „Šypsenėlės“.
Už labai aktyvų ir kūrybingą dalyvavimą mokyklos folkloro ansamblyje „OP – KA“ ir pasiruošimą etniniams konkursams Padėkos raštai įteikti 3a kl. mokiniams: Gedui Grigėnui, Augustinui Žuk, 3c kl. mokiniams: Kotrynui Samanytei ir Lukui Samaniui.
Už aktyvią muzikinę veiklą mokykloje ir už jos ribų Padėkos raštai įteikti : 1c kl. mokinėms: Lėjai Paliokaitei, Elzei Banytei, Laurai Pužaitei, 1b kl. mokinei Emilijai Vaitkevičiūtei, 3c kl. mokiniams: Jonui Adomavičiui, Pauliui Kasickui ir Solvitai Jurevičiūtei.
Mokinius dainuoti moko ir vadovauja folkloro ansambliui „OP – KA“ mokytoja Diana Skvarčinskaitė.
Visoms klasėms įteikti Padėkos raštai už aktyvų ir kūrybingą dalyvavimą projekte „Laimė yra Laisvė“, skirtame Lietuvių kalbos dienoms.

Nijolė Ragauskienė
Ketvirtų klasių mokinių pradinės mokyklos baigimo šventė Skaityti plačiau...
Birželio 8 dieną „Santarvės“ vidiniame kiemelyje vyko ketvirtų klasių baigimo šventė. Šventė vyko kiekvienai klasei atskirai. Ketvirtokų paskutinės pamokos programoje skambėjo jaudinančios klasės vadovų mintys, mokinių dainos, spektaklio ištraukėlė, šokiai, išmintingos įžvalgos, tėvelių padėkos ... Mokyklos direktoriaus įsakymu buvo paskelbta, kad 71 ketvirtokas sėkmingai baigė pradinę ugdymo programą ir įgijo pradinį išsilavinimą. Direktorė Valerija Palivoda įteikė kiekvienam mokiniui pradinio Išsilavinimo pažymėjimus. Padėkos raštai už labai gerą mokymąsi įtekti šiems ketvirtos klasė mokiniams:
4A kl. (mokytoja Dalia Kukonenko)
Airidai Augulytei,
Tėjai Černovaitei,
Dariui Kuosai,
Domantui Stunžėnui,
Danieliui Šileikiui.
4B kl. (mokytoja Birutė Veličkienė)
Veronikai Kudrešovai,
Joanai Zinkevičiūtei,
Elvinui Leonovui,
Nojui Lingei,
Dominykui Kavaliauskui,
Elvitai Adamonytei,
Vestai Noreikaitei.
4C kl. (mokytoja Irena Sabaliauskienė)
Ryčiui Andrijauskui,
Darjai Michailovai,
Deividui Stunžėnui,
Stellai Vaitkevičiūtei,
Elijai Vaitkūnaitei.

Nominacija “Už puikius organizacinius gebėjimus” įteikta 4a kl. mokinei Airidai Augulytei. Nominacija “Už aktyvų dalyvavimą mokyklos veiklose, savišvietą, puikiai atliktas klasės seniūno pareigas” įteikta 4b kl. mokiniui Dominykui Kavaliauskui.
Nominacija “Darbščiausia klasės mokinė” įteikta 4c klasės mokinei Darjai Michailovai.
Direktorė nuoširdžiausiai padėkojo klasės mokytojoms: Daliai, Birutei, Irenai už rūpestingą, nuoširdų, atsakingą darbą ugdant mokinius. Šiltus padėkos žodžius skyrė mokinių tėveliams.
… Laikas skuba ir graudu atsisveikinti su penkis metus šioje mokykoje besimokiusiais mokinukais. Kelionė laukia į aukštenės pakopos mokslus. Būtų gera dar sutikti pro šalį bėgančius ir užsukančius į pradinę mokyklą buvusius mokinukus ir pasidžiaugti jų augimu, jų rūpesčiais ir džiaugsmais… Belieka palinkėti palankaus vėjo ir sėkmingos kelionės siekiant dar geriau pažinti supantį pasaulį.

Nijolė Ragauskienė