REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija
PRIĖMIMO DOKUMENTAI

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Aktualūs Zarasų rajono savivaldybės kontaktai karo pabėgėliams iš Ukrainos


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
Meninio skaitymo konkursas “Žodi, suskambėk!“ Skaityti plačiau...
2012 metai yra skirti lietuvių tautos poeto Maironio 150 metų sukakties minėjimui. Malonu, buvo klausyti gimnazistės Gretos nuotaikingai deklamuojamo Maironio eilėraščio „Šarka“. Komisijos pirmininkas mokytojas Vasilijus Trusovas pasidžiaugė gausiu žiūrovų ir skaitovų būriu, dalykiškai palinkėjo deklamatoriams sėkmės ir drąsos.
Malonu buvo klausyti su išgyventu jauduliu deklamuojamų įvairaus turinio kūrinių, kuriuos pristatė net dvidešimt penki skaitovai. Renginiui visą paletę muzikos kūrinių dovanojo vokaliniai ir instrumentiniai mokinių atliekami kūriniai. Pertraukos metu mokiniai galėjo pasižiūrėti animacinių filmukų tolerancijos tema, kuriuos parinko mokytoja Laimutė Lumbienė. Kiekvienam dalyviui buvo įteiktas padėkos raštas.
Komisijos nariai ilgokai diskutavo išrinkdami pačius šauniausius žodžio meistrus. Į rajono meninio skaitymo konkursą „Žodi, suskambėk!“ išrinkti šie mokniai: Ieva Baronaitė, Ieva Navickaitė iš 4c klasės (mokyt. Regina Gecevičienė), Nikita Zimin, Gabija Dūdėnaitė iš 4d klasės ( mokyt. Galina Razmanavičienė), Diana Boriak, Gilmė Dainytė iš 3c klasės ( mokyt. Irena Sabaliauskienė). Viešosio bibliotekos Vaikų skyriaus bibliotekininkės įteikė knygutes dar keliems, įdomiai pasirodžiusiems deklamatoriams.
Zuikutis Liudukas pristatė literatūros tyrinėtojų išrinktas nuo 2011m. rugsėjo mėn. iki 2012m. rugsėjo mėn. lietuvių autorių parašytas knygas vaikams. Pakvietė už labiausiai patikusią knygutę balsuoti. O, kad balsuoti, reikia jas ir perskaityti. SKAITYTOJŲ DĖMESIUI priminė knygučių penketuką: K. Kasparavičius „Sapnų katytė“, V. Vel „Kaip mes išgarsėjome“, J. Liniauskas „Suvyniota diena arba kokio dydžio būna didelė meilė“, N. Marčėnaitė „Lėlė“, R. Šerelytė „Krakatukai kosmose“. Knygutės kuo dažniau turėtų svečiuotis mokinukų rankose... ir ne tik mokinukų, bet ir tėvelių, senelių, mokytojų... Ilgi rudens ir artėjančios žiemos vakarai kaip tik dėkingas metas draugauti su įdomiomis rašytojų sukurtomis istorijomis.
Džiaugiamės ir dėkojam visoms klasių mokytojoms ir mokiniams, kurie taip nuoširdžiai ruošėsi mūsų mokyklos skaitovų šventei.

Ugdymo skyriaus vedėja N. Ragauskienė