REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Aktualūs Zarasų rajono savivaldybės kontaktai karo pabėgėliams iš Ukrainos


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
MINĖJOME PASAULINĘ DĖKINGUMO DIENĄ Skaityti plačiau...
Š.m. sausio 11 d. mūsų mokyklos bendruomenė antrą kartą paminėjo Tarptautinę AČIŪ dieną. Šios dienos tikslas - atkreipti visų mūsų dėmesį į tai, kokią svarbą turi padėkos žodžiai. Jie yra reikšmingi kiekvienam iš mūsų, nes stiprina mandagumo ir dėkingumo jausmą, padeda kurti šiltus ir pagarbius tarpusavio santykius. Vienus šis žodis padaro stipresniais, kitus pradžiugina, o galbūt ir nustebina. Padėkoti visada rasime kam ir už ką.
Klasėse su mokiniais mokytojos diskutavo apie šios dienos paminėjimo prasmę, gamino širdeles, gėlytes, laikučius, atvirukus su padėkos žodžiais AČIŪ mokytojoms, tėveliams, seneliams, draugams, mokyklos administracijai, mokinio padėjėjoms, logopedei, spec. pedagogei, psichologei ir kitiems mokyklos darbuotojams – bibliotekininkei, buhalterei, meistriukui, kiemsargiui, virėjoms, valytojoms už jų šypseną, meilę, rūpestį, priežiūrą, pagalbą, geranoriškumą, padrąsinimą, skanų maistą, tvarką ir švarą, geras pamokas bei veiklas, perduotas žinias, pagalbą einant žinių labirintais, raktų pasaugojimą, techninę pagalbą, saugų vežiojimą, naujas spintas ir knygų skaitymą.
Bendraudami dažniau nepamirškime padėkoti vieni kitiems. Sakome DIDELĮ ir NUOŠIRDŲ AČIŪ mokiniams ir mokytojoms: 0c kl. D. Baubinaitei, 1a kl. D. Kukonenko, 1b kl. B. Veliękienei, 1c kl. I. Sabaliauskienei, 2a kl. J.Trimonienei, 2c kl. R. Gecevičienei, 3a kl. I. Vainiūnienei,3c kl. L. Zibolienei, 4c kl. L. Lumbienei, 4d kl. S. Paradnikienei už prasmingai praleistą laiką, mandagumo pamokas, džiugias akimirkas ir pakylėtas emocijas.

Renginio koordinatorė
mokyklos psichologė
Zita Aleksandravičienė