REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
MAŽIEJI ŽINIŲ SALOS ATRADĖJAI Skaityti plačiau...
Smalsūs ir žingeidūs priešmokyklinės grupės 0c auklėtiniai virto keliautojais ir atrado nepaprastą žinių salą – Zarasų viešąją biblioteką.
Lidimi mokytojos Ilonos Kaladinskienės dešimt mažujų Kolumbų tyrinėjo biblioteką. Ekskursija po biblioteką prasidėjo nuo trečiojo aukšto, kur įsikūrusi galerija. Mažiesiems yapč rūpėjo pamatyti bendraklasės Marijos Dainytės ir jos brolių bei seserų piešinių parodą „Mūsų pasaulis“. Ikimokyklinukai dar nemoka skaityti, nors keli jų jau skiemenuoja, todėl mokytoja iš pradžių klausinėjo ugdytinius, kas jų manymu pavaizduota piešiniuose, o vėliau perskaitė piešinių pavadinimus.
Padėka Skaityti plačiau...
Šiais metais dalyvavau vaikų piešinių konkurse „Nupiešk gražiausią žodį“ ir buvau apdovanota diplomu už piešinį „Lietuva“. Dalyvauti šiame konkurse buvau paskatinta mokytojos Alicijos Dumbravienės. Esu Jai labai dėkinga. Taip pat noriu padėkoti ir internetinės svetainės www.lituanika.lt lankytojams, kurie balsavo ir mano piešinį įvertino 53660 balų. Ačiū Jums visiems.

4A klasės mokinė Diana Mackevičiūtė
Rajoninė IV-V klasių mokinių matematikos olimpiada Skaityti plačiau...
Kovo 9 dieną Zarasų švietimo centre vyko rajoninė ketvirtų - penktų klasių mokinių matematikos olimpiada. Mūsų mokyklą atstovavo 10 mokinių. Džiaugiamės ir sveikiname mūsų ketvirtokus, kurie pelnė prizines vietas:
I vieta – Audrius Mardosas, mokytoja Alicija Dumbravienė,
III vieta – Ernestas Šaltys, mokytoja Danutė Tumalovičienė.

Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos informacija
Kaip surasti Lietuvą? Skaityti plačiau...
Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtą minėjimą „Santarvės“ pradinukai, mokytojai, tėveliai pradėjo giedodami „Tautišką giesmę“. Mokyklos direktorė V. Palivoda visus susirinkusius maloniai pasveikino ir palinkėjo sėkmės puošiant gimtąjį kraštą darbais.
„Kaip surasti Lietuvą?“- tyrinėdami gaublį klausinėjo pirmokėliai. Kiti jiems paaiškino, kad Lietuva yra pačiam Europos vidury... Skambant dainai „Laisvė“ į sceną išėjo trečiokai. Jie savo meilę Tėvynei išreiškė V. Palčinskaitės eilėraščio „Tėvynė" posmais.
Gustavo saugaus interneto žygis per bibliotekas Skaityti plačiau...
Vasarį Lietuvos viešosios bibliotekos kartu su Gustavu paskelbė atsargaus elgesio internete mėnesiu. Šiame žygyje aktyviai dalyvavo ir „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai.
Šių metų Saugesnio interneto šūkis „Internetas − daugiau nei žaidimas, tai − Tavo gyvenimas!“ kvietė visus interneto vartotojus, o ypač vaikus ir jaunimą, atidžiau pažvelgti į virtualų gyvenimą ir sužinoti, ką jų tikrasis „aš“ gali jame patirti.
Samantos paroda Skaityti plačiau...
3a klasėje mokosi kūrybinga, kruopšti ir kantri mergaitė Samanta Račkauskaitė.
Jau nuo pirmos klasės ši mergaitė stebina draugus savo kūrybos sveikinimo atvirukais. Nuo 2010 metų vasaros Samanta susižavėjo origamio technika. Tai tapo jos laisvalaikio užsiėmimu. Samanta ne tik nuolat kuria, bet ir ieško naujų idėjų.
Ši asmeninė mergaitės paroda pirmoji, bet tikrai ne paskutinė.
Sėkmės jai tolimesniuose kūrybiniuose ieškojimuose!

Mokytoja Inga Vainiūnienė
Sveikinimai Deividui nuo klasiokų ir mokytojos Danutės!!! Skaityti plačiau...
Pirmą kartą Lietuvoje vykusiame vaikų piešinių konkurso „Nupiešk gražiausią žodį“ tikslas buvo paskatinti mažuosius Lietuvos piliečius labiau mylėti gimtąją kalbą bei ugdyti jaunosios kartos patriotiškumo jausmus. Supažindinau mokinius su konkurso nuostatais bei reikalavimais. Nutarėme dalyvauti. Išsiuntėme piešinius konkurso organizatoriams. Laukėme rezultatų...
Edukacinė pamokėlė „Senoji kaimo buitis“ Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos priešmokyklinės grupės auklėtiniai lankėsi Zarasų krašto muziejuje. Ten vyko edukacinė pamokėlė „Senoji kaimo buitis“. Muziejininkė Sigita Paradnikienė lankytojus supažindino su muziejaus ekspozicija, papasakojo apie tai,
Kaziuko mugė Skaityti plačiau...
Šiemet taip sutapo, kad per pačias Kazimierines mokykloje vyko Kaziuko mugė.
Skambant linksmai muzikai, pilna salė prigūžėjo norinčių prekiauti mažųjų moksleivių. Pasirodo mokiniai turiningai leido laiką per šalčius ir atostogas, nes daug gražių darbelių prigamino kartu su savo šeimos nariais.
„Santarvės“ mokyklos mokinių piešinių paroda Skaityti plačiau...
Zarasų viešojoje bibliotekoje įvyko dviejų „Santarvės“ mokyklos mokinių ir jų šeimos narių piešinių paroda. Kviečiame pasižiūrėti keletą akimirkų iš parodos atidarymo.
Birbindono trobelės istorijos Skaityti plačiau...
Net ir speiguotą žiemos dieną Zarasų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje netyla šurmulys: smalsūs ir žingeidūs „Santarvės“ pradinės mokyklos ketvirtaklasiai lydimi mokytojos Laimutės Lumbienės šįkart atkeliavo susipažinti su naujausiomis vaikų literatūros knygomis.