REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
Gerbiami būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų Tėveliai Skaityti plačiau...
Š.m. balandžio 6 dieną 17 valandą kviečiame į pirmą susitikimą su mokykla, mokytojomis. Susitikimas vyks mokyklos aktų salėje.

Mokyklos direktorė Valerija Palivoda
KELIONĖ Į SALAKĄ Skaityti plačiau...
Šių metų kovo 25 d. mes, 4a klasės mokiniai, su mokytoja A. Dumbraviene lankėmės Salako „Jūrų muziejuje“, kur vyko pasaulio pažinimo pamoka. Eksponatus surinko ir muziejų sukūrė buvusi mokytoja Vida Žilinskienė. Mums buvo labai įdomu klausytis muziejaus šeimininkės pasakojimo ir savo rankomis paliesti eksponatus.
Akcijos „Savaitė be patyčių“ atgarsiai Skaityti plačiau...
Kovo 25d. mokykloje baigėsi akcija "Savaitė be patyčių". 0 A grupės vaikai labai džiaugėsi išmoktais komplimentais, padėkos žodžiais. Pakartojome mandagaus elgesio taisykles, padovanojome savo draugui atvirutę su atsiprašymu bei linksmą šypsenėlę.
Gyvenimas BE PATYČIŲ Skaityti plačiau...
Prie respublikinės akcijos „Savaitė BE PATYČIŲ“ antrus metus aktyviai prisijungė ir Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai. Visą savaitę nuo kovo 21 iki 25 dienos mokykloje vyko renginiai skirti šiai akcijai.
Savaitė BE PATYČIŲ Skaityti plačiau...
Respublikinė akcija „Savaitė BE PATYČIŲ“ startuoja š.m. kovo 21-25 dienomis jau antrus metus iš eilės ir mūsų mokykloje. Jos tikslas – skatinti draugiškus santykius vaikų tarpe.
„Savaitės BE PATYČIŲ“ RENGINIAI:

1. Kovo 21d. – pirmadienis. Gerumo diena.
Mokiniai gamina atvirutę draugui, kurioje jo atsiprašo už kokią nors padarytą skriaudą ar pasakytą negražų žodį ir ją perduoda skirtam draugui.

MAŽIEJI ŽINIŲ SALOS ATRADĖJAI Skaityti plačiau...
Smalsūs ir žingeidūs priešmokyklinės grupės 0c auklėtiniai virto keliautojais ir atrado nepaprastą žinių salą – Zarasų viešąją biblioteką.
Lidimi mokytojos Ilonos Kaladinskienės dešimt mažujų Kolumbų tyrinėjo biblioteką. Ekskursija po biblioteką prasidėjo nuo trečiojo aukšto, kur įsikūrusi galerija. Mažiesiems yapč rūpėjo pamatyti bendraklasės Marijos Dainytės ir jos brolių bei seserų piešinių parodą „Mūsų pasaulis“. Ikimokyklinukai dar nemoka skaityti, nors keli jų jau skiemenuoja, todėl mokytoja iš pradžių klausinėjo ugdytinius, kas jų manymu pavaizduota piešiniuose, o vėliau perskaitė piešinių pavadinimus.
Padėka Skaityti plačiau...
Šiais metais dalyvavau vaikų piešinių konkurse „Nupiešk gražiausią žodį“ ir buvau apdovanota diplomu už piešinį „Lietuva“. Dalyvauti šiame konkurse buvau paskatinta mokytojos Alicijos Dumbravienės. Esu Jai labai dėkinga. Taip pat noriu padėkoti ir internetinės svetainės www.lituanika.lt lankytojams, kurie balsavo ir mano piešinį įvertino 53660 balų. Ačiū Jums visiems.

4A klasės mokinė Diana Mackevičiūtė
Rajoninė IV-V klasių mokinių matematikos olimpiada Skaityti plačiau...
Kovo 9 dieną Zarasų švietimo centre vyko rajoninė ketvirtų - penktų klasių mokinių matematikos olimpiada. Mūsų mokyklą atstovavo 10 mokinių. Džiaugiamės ir sveikiname mūsų ketvirtokus, kurie pelnė prizines vietas:
I vieta – Audrius Mardosas, mokytoja Alicija Dumbravienė,
III vieta – Ernestas Šaltys, mokytoja Danutė Tumalovičienė.

Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos informacija
Kaip surasti Lietuvą? Skaityti plačiau...
Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtą minėjimą „Santarvės“ pradinukai, mokytojai, tėveliai pradėjo giedodami „Tautišką giesmę“. Mokyklos direktorė V. Palivoda visus susirinkusius maloniai pasveikino ir palinkėjo sėkmės puošiant gimtąjį kraštą darbais.
„Kaip surasti Lietuvą?“- tyrinėdami gaublį klausinėjo pirmokėliai. Kiti jiems paaiškino, kad Lietuva yra pačiam Europos vidury... Skambant dainai „Laisvė“ į sceną išėjo trečiokai. Jie savo meilę Tėvynei išreiškė V. Palčinskaitės eilėraščio „Tėvynė" posmais.
Gustavo saugaus interneto žygis per bibliotekas Skaityti plačiau...
Vasarį Lietuvos viešosios bibliotekos kartu su Gustavu paskelbė atsargaus elgesio internete mėnesiu. Šiame žygyje aktyviai dalyvavo ir „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai.
Šių metų Saugesnio interneto šūkis „Internetas − daugiau nei žaidimas, tai − Tavo gyvenimas!“ kvietė visus interneto vartotojus, o ypač vaikus ir jaunimą, atidžiau pažvelgti į virtualų gyvenimą ir sužinoti, ką jų tikrasis „aš“ gali jame patirti.
Samantos paroda Skaityti plačiau...
3a klasėje mokosi kūrybinga, kruopšti ir kantri mergaitė Samanta Račkauskaitė.
Jau nuo pirmos klasės ši mergaitė stebina draugus savo kūrybos sveikinimo atvirukais. Nuo 2010 metų vasaros Samanta susižavėjo origamio technika. Tai tapo jos laisvalaikio užsiėmimu. Samanta ne tik nuolat kuria, bet ir ieško naujų idėjų.
Ši asmeninė mergaitės paroda pirmoji, bet tikrai ne paskutinė.
Sėkmės jai tolimesniuose kūrybiniuose ieškojimuose!

Mokytoja Inga Vainiūnienė