REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

1,2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
LAISVĖS IR GYNĖJŲ DIENA Skaityti plačiau...
„Laisvė – pirmasis ir tikrasis žmogaus ir visos tautos laimės ir gerovės šaltinis. Daugelis karų, nesutarimų, ginčų kildavo ir tebekyla būtent dėl noro apriboti ar visiškai panaikinti laisvę. Viena didžiausių bausmių žmogui – laisvės atėmimas, nes, prarasdamas laisvę, asmuo tarsi netenka ir savo galių, savo balso, savojo „aš“.
SAUSIO 13 - OJI Skaityti plačiau...
Laisvės gynėjų dieną paminėjome dalyvaudami visuotinėje pilietinėje akcijoje
„Atmintis gyva, nes liudija“.
PRIE PRAKARTĖLĖS Skaityti plačiau...
Trys Karaliai, aplankę gimusį Kūdikėlį Jėzų, mums primena, kad kiekvienas žmogus,ateidamas į šį pasaulį, gauna visą maišą dovanų – švelnukų: gražių, malonių žodžių, apkabinimų, prisiglaudimų, įvertinimų, džiaugsmų, mielų, netikėtų nutikimų, įspūdžių,... bet dažnai jaučiamės nelaimingi, nuskriausti, pikti... Kodėl? Kodėl nesidalinam puikia nuotaika su kitais, neužjaučiam, nepadrąsinam, neatleidžiam...?

KELĖDINIS RENGINYS ZARASŲ PENSIONATE Skaityti plačiau...
Graži ir šilta draugystė sieja „Santarvės“ pradinę mokyklą su Zarasų pensionu. Prieš šv. Kalėdas „Santarvės“ pradinukai ir „Ąžuolo“ gimnazijos moksleiviai paruošė
kalėdinę programą „Vaikai ir angelai“.
EKSKURSIJA Į LR SEIMĄ Skaityti plačiau...
Vieną ankstų pirmadienio rytą mes 4d, 3c ir keli mokiniai iš 4b klasės važiavome į Vilnių. Autobuse visi labai linksmai leidome laiką: šnekučiavomės,užkandžiavome, dainavome ir net nepastebėjome kaip atvažiavome į Vilnių.
Pirmasis mūsų kelionės maršrutas buvo Lietuvos Respublikos seimas.
SU ŠV. KALĖDOM IR NAUJAIS METAIS! Skaityti plačiau...
Mielieji.

Po eglute linkime Jums rasti
Pačių brangiausių dovanų:
Jėgų pradėtus darbus tęsti,
Stiprybės, polėkių, svajų,
Sveikatos taurę pilnutėlę,
Naujų minčių, skambių dainų
Ir įkvėpimo kibirkštėlę,
Ir šypsenų - švelnių, šviesių...

Šv. Kalėdų ir Naujųjų 2012 metų proga visus visus – mažus ir didelius sveikina Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos administracija.

ADVENTINIS RENGINYS "VAIKAI IR ANGELAI" Skaityti plačiau...
„Žiūrėkit debesys aukštai aukštai, ...kokie didžiuliai, ar matai? Kas ten už jų?“ ... taip savo pamąstymus pradėjo Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos „ Judručių“ teatro artistai (mokyt. Nijolė Ragauskienė), pristatydami adventinį renginį „VAIKAI IR ANGELAI“, kuriam scenarijų parašė artisto Rapolo mama, mokytoja Giedrė Mičiūnienė.
SKAITOVAI - VYTURIUKAI Skaityti plačiau...
,,Moki žodį –žinai kelią”, taip sakydavo dar mūsų proseneliai.Šią patarlę vis primena mums ir mūsų mokytojos Irena Sabaliauskienė, Birutė Veličkienė ir Dalia Kukonenko. Mes, nors dar tik antrokai, labai stengiamės kuo plačiau susipažinti su mūsų gimtąja lietuvių kalba.
1C KLASĖS MOKINIAI - "OŽELIO PASTOGĖ" DALYVIAI Skaityti plačiau...
Ic klasės mokiniai – folkloro šventės „Oželio pastogė“ dalyviai
Lapkričio 25 d. vykusiai folkloro šventei “Oželio pastogė“ I c klasės mokiniai paruošė du lietuvių liaudies šokius: „Barė Jonas katinėlį“ ir „Oželis“.
1C KLASĖS MOKINIAI MUZIEJUJE Skaityti plačiau...
Jei teko skaityti Jadvygos Čiurlionytės prisiminimus apie Čiurlionį, tai žinote, kas nutiko šiam berniukui, lankiusiam kunigaikščio Oginskio mokyklą Plungėje. Jį tiesiog užvaldė baimė, į mokyklą jis nebenorėjo eiti, nes niekaip nerado kampelio kur galėtų pabūti vienas su savimi ir savo mintimis.......
RAJONINĖ MENINIO SKAITYMO ŠVENTĖ Skaityti plačiau...
Lapkričio 23 dieną Antazavės pagrindinėje mokykloje vyko rajoninė pradinių klasių meninio skaitymo šventė ,,Žodi, suskambėk“.
Šioje šventėje dalyvavo ir Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos, komisijos išrinktas, skaitovų penketukas: Kostas Ragauskas, Aistė Šakalytė, Austėja Matijošiūtė , Guoda Vaitiekaitė (mokytoja Alina Guntulienė) ir Ugnė Elijošiūtė (mokytoja Laima Zibolienė).