REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

G P I S
Statistika
RAJONINĖ MENINIO SKAITYMO ŠVENTĖ Skaityti plačiau...
Lapkričio 23 dieną Antazavės pagrindinėje mokykloje vyko rajoninė pradinių klasių meninio skaitymo šventė ,,Žodi, suskambėk“.
Šioje šventėje dalyvavo ir Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos, komisijos išrinktas, skaitovų penketukas: Kostas Ragauskas, Aistė Šakalytė, Austėja Matijošiūtė , Guoda Vaitiekaitė (mokytoja Alina Guntulienė) ir Ugnė Elijošiūtė (mokytoja Laima Zibolienė).
SKAITOVŲ KONKURSAS (2) Skaityti plačiau...
Raiškaus skaitymo konkursas skirtas poetės Ramutės Skučaitės 80 metų jubiliejui
Kiekvienais metais vykstantis raiškaus skaitymo konkursas paskatina mokinius ir mokytojus susipažinti su naujausiais lietuvių poetų, rašančių vaikams, kūriniais, taip pat, vėl iš naujo atrasti jau seniai pamėgtus klasikinius lietuvių poetų eiliuotus kūrinėlius.
SKAITOVŲ KONKURSAS Skaityti plačiau...
Zuikio Nulėpausio ir Knygų mergaitės viešnagė „Santarvės“ pradinėje mokykloje
Įprastai į Zarasų viešąją biblioteką mažieji renkasi ne tik pasiskolinti knygelių, apžiūrėti parodėlių ar sudalyvauti renginyje, bet būną dienų kai aplankyti vaikų išsiruošia ir bibliotekoje gyvenantys Zuikis Nulėpausis ir Knygų mergaitė.
PRADINUKAI PAMINĖJO TOLERANCIJOS DIENĄ Skaityti plačiau...
Lapkričio 16 dieną Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos psichologė Zita Aleksandravičienė surengė akciją „Visi skirtingi – visi lygūs“. Renginyje aktyviausi buvo patys mažiausieji priešmokyklinukai ir pirmokai.
"SUK, SUK, GALVELĘ!" KONKURSAS. TEMA: VĖŽYS Skaityti plačiau...
Zarasų "Santarvės" pradinėje mokykloje mokytoja Janina Trimonienė suorganizavo jau vienuoliktą „Suk, suk galvelę!” konkursą. Šis konkursas labai patinka vaikams, nes jie turi progą parodyti netik meninius savo sugebėjimus, bet ir sugebėjimą susiieškoti informaciją internete, vadovėlyje, mokslinėje literatūroje, pasiklausti patarimo ir išmokti patirties iš tėvų ir senelių. Čia svarbiausia žinios ir sumanumas!
Šio konkurso tema labai įdomi: vėžys.
TARNYBINIŲ ŠUNIUKŲ PASIRODYMAS Skaityti plačiau...
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato kinologai: Agnė Vanaginskienė ir Visvaldas Paliūnis, buvo paprašyti papasakoti apie kinologų darbą Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniams.
SAUGAUS EISMO KLASĖ UTENOJE Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos vaikų grupė, kartu su Zarasų policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus prevencijos poskyrio specialiste Vaiva Bagdanavičiūte ir socialine pedagoge Taisa Gudkova, vyko į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo klasę.
PAŽINTIS SU VAIKŲ POETE RAMUTE SKUČAITE Skaityti plačiau...
Lietuvių vaikų poetei R. Skučaitei spalio 27d. sukako 80 metų.
1a klasės mokiniai nutarė pasidomėti, kokių poetės knygelių jie turi savo bibliotekėlėje, kokias knygeles ji parašė vaikams.
Autorė jau tris Lietuvos vaikų kartas užaugino su savo eilėraščiais.
PUIKI IDĖJA Skaityti plačiau...
Vieną rudens dieną, Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 3c klasės mokiniai su klasės auklėtoja Regina Gecevičiene matematikos vadovėlyje rado nuostabią idėją - išsikepti obuolių pyragą.
1A EKSKURSIJA Į BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIŲ Skaityti plačiau...
Saulėtą rudens dieną 1a klasės mokiniai iškeliavo į ekskursiją- Zarasų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių. Juos su džiaugsmu pasitiko vedėja Vidmina ir darbuotoja Olga.
Origami ,,meistras“ garsina 4d klasę Skaityti plačiau...
Mūsų klasėje yra talentų! Visai neseniai visi galėjome grožėtis Kosto Ragausko sukurtais meniškais darbais.