REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

1,2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
Priešmokyklinio ugdymo grupių atvira veikla Skaityti plačiau...
Kovo 27d. Į Zarasų ,,Santarvės“ pradinę mokyklą atvyko Zarasų P. Širvio progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Rasa Dičiūnienė su savo ugdytiniais. Svečiai kartu su mūsų mokyklos priešmokyklinukais dalyvavo atviroje veikloje ,, Kartu smagiau“.
Virtualioje pamokoje Skaityti plačiau...
‘‘Šv. Velykų džiaugsmingas laukimas“ kviečiame:
Prisiminti šv. Velykų papročius.
Pasigėrėti, kaip šventei pasiruošė I c klasės mokiniai.

Su saulės spinduliu pirmuoju,
Su džiaugsmo šypsenom veiduos
Velykų rytmetį ankstyvą
Suklupsime šventos maldos,
Kurią kuždės ne lūpos...
Širdys Žodžius švenčiausius atkartos!
Laimingi būkite sulaukę
Prisikėlimo valandos!
MOKĖMĖS “PARSINEŠTI” VELYKAS NAMO… Skaityti plačiau...
Prieš atostogas Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos 1B klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokėlėje Zarasų krašto muziejuje. Veiklą vedė mokytoja Sigita. Susėdę jaukioje muziejaus salėje klausėmės įdomaus mokytojos pasakojimo apie Velykų papročius.
TREČIADIENIAI VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE Skaityti plačiau...
Trečiadieniais Vaikų literatūros skyriuje lankosi vaikai iš Santarvės pradinės mokyklos. Kovo 28-ąją į biblioteką užsuko dvi klasės. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais mokytoja Laimutė Lumbienė į biblioteką atvedė 1c klasės mokinukus. Pirmokėliai susipažino ne tik su bibliotekos darbu, taisyklėmis, bet ir norintiems įteikti skaitytojų bilietai.
LIETUVOS MOKSLEIVIŲ MATEMATIKOS OLIMPIADOJE Skaityti plačiau...
Kovo 31d. Šiauliuose vyko 14-oji ketvirtų – penktų klasių Lietuvos moksleivių matematikos olimpiada. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos 4d klasės mokinė Guoda Puslytė, kuri rajone vykusioje olimpiadoje užėmė pirmąją vietą.
SVEIKINAME GERDĄ PRAKAPAVIČIŲ!!! Skaityti plačiau...
Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos 1b klasės mokiniai ir mokytoja Danutė sveikina Gerdą Prakapavičių, tapusiu Lietuvos mokinių piešinių konkurso "Išgirsk slapčiausią Šv. Velykų paslaptį" laureatu.
RESPUBLIKINĖ AKCIJA "SAVAITĖ BE PATYČIŲ" Skaityti plačiau...
Prie Respublikinės akcijos „Savaitė BE PATYČIŲ“ trečius metus aktyviai ir tradiciškai prisijungė Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos bendruomenė. Visą savaitę nuo kovo 19 iki 23 dienos mokykloje vyko renginiai skirti šiai akcijai.
"DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS" Skaityti plačiau...
Kovo 10-ą dieną Rokiškyje vyko zoninės sporto varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Jose dalyvavo mūsų mokyklos 4d ir 4a klasės mokiniai ir užėmė trečią vietą.
KOVO 11-OSIOS MINĖJIMAS MOKYKLOJE Skaityti plačiau...
Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo šventės , Kovo 11 – osios išvakarėse „Santarvės“ pradinėje mokykloje svečiavosi Panevėžio „Vilties“ pagrindinės mokyklos dainų ir šokių ansmblis „Viltis“. Keturiose I – IV klasių šokių kolektyvuose šoka per šimtas mokinukų.
KAZIUKO MUGĖ Skaityti plačiau...
Ir šiemet linksmai šurmuliavo Zarasų ,,Santarvės” pradinėje mokykloje tradicinė Kaziuko mugė.Ugdymo skyriaus vedėja Nijolė Ragauskienė linksmai pasveikino ir prekiautojus, ir pirkėjus mokinukus bei jų mokytojus, ir svečius iš miesto.
LR ODONTOLOGŲ RŪMŲ DIPLOMAS - DEIMANTEI! Skaityti plačiau...
Sveikiname ir labai džiaugiamės I b kl. mokinės Deimantės Jurevičiūtės (mokytoja Danutė Tumolovičienė) sėkme Lietuvos respublikos odontologų rūmų surengtame vaikų piešinių konkurse „Dantukų šalyje“!