REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

G P I S
Statistika
Mokomoji – pažintinė veikla Rokiškio dvare Skaityti plačiau...
Praeitą savaitę 4d klasės mokiniai kartu su mokytoja Danute dalyvavo mokomojoje – pažintinėje veikloje Rokiškio dvare. Ekskursijos tikslas - susipažinti su Rokiškio dvaro istorija, pamatyti Rokiškio krašto muziejaus eksponatus, apsilankyti prakartėlių parodoje, išmokti marginti margučius vašku (artėjo Atvelykis - vaikų Velykėlės) ir pamatyti Rokiškio Šv. Mato apaštalo ir evangelisto bažnyčią.
Kengūros konkursas Skaityti plačiau...
Nuoširdžiausiai sveikiname Audrių Mardosą, 4a klasės mokinį, „KENGŪROS“ konkurse puikiai išsprendusį matematikos užduotis ir patekusį tarp geriausių 50 mokinių Lietuvoje Mažylių amžiaus grupėje.

Audriaus mokytoja Alicija Dumbravienė
TARPTAUTINĖJE MATEMATIKOS OLIMPIADOJE Skaityti plačiau...
Balandžio 16d. mūsų mokyklos moksleiviai Audrius Mardosas (4a kl.) ir Ernestas Šaltys (4d kl.) kartu su savo mokytojomis bei kitais rajono matematikos olimpiados nugalėtojais dalyvavo VIII tarptautinėje IV - V klasių moksleivių matematikos olimpiadoje, kuri vyko Šiaulių universitete.
Projektas „Didžiausias svogūnas“ Skaityti plačiau...
Balandžio 15 dieną priešmokyklinėje grupėje „A“ vyko projekto „Didžiausias svogūnas“ apibendrinimas. Vaikai savo klasėje visą mėnesį augino po svogūną. Kiekvieną rytą jie ateidavo pasisveikinti su savo augalu, pripildavo vandens, stebėdavo, kad svogūnas gautų kuo daugiau šilumos ir šviesos. Ir štai rezultatas! Vaikai patys pasiūlė nominacijų pavadinimus. „Milžinas-I“ nominacija suteikta Mangirdo Petkevičiaus svogūnui (46cm), „Milžinas-II“ – Manto Černovo augintam svogūnui (38cm). Nominaciją „Šimtaragis“ gavo Ivano Orlovo svogūnas, užauginęs net 32 svogūno laiškus, o nominacija „Mažylis“ buvo apdovanotas Ugnės Naujokaitytės svogūnėlis.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Larija Savičenko
RAJONINĖS MOKINIŲ OLIMPINIO FESTIVALIO ŠAŠKIŲ VARŽYBOS Skaityti plačiau...
Zarasų švietimo centre vyko Zarasų rajono mokinių olimpinio festivalio komandinės šaškių varžybos. Jos vyko dvejose - jaunesniojoje 1 – 4 klasių ir 5 – 12 klasių amžiaus grupėse. Jaunesniojoje 1 – 4 klasių amžiaus grupėje dalyvavo 6 komandos. Nugalėtojais tapo Santarvės pradinės mokyklos 1- ji komanda.
ATVIRA VEIKLA „KARTU SMAGIAU“ Skaityti plačiau...
Balandžio 8 d. Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos priešmokyklinės grupės sulaukė svečių: Dusetų K.Būgos gimnazijos priešmokyklinukų su pedagoge Lena Budziliene bei Zarasų P.Širvio pagrindinės mokyklos priešmokyklinukų su pedagoge Rasa Dičiūniene.
Išvyka į saugaus eismo klasę Skaityti plačiau...
Balandžio 6-oji – saugaus eismo diena. Tą dieną mes, „Šviesoforo“ būrelio nariai su mokytoja Birute Veličkiene, išvykome į Uteną. Ten aplankėme saugaus eismo klasę. Buvo labai įdomu klausytis policininko Remigijaus Rusteikos pasakojimo apie pirmuosius automobilius, jų sukeltas autoavarijas, apie saugumą mūsų keliuose. Aktyviai dalyvavome klausimų viktorinoje. Teisingai atsakę gavome po žybsintį atšvaitą. O labiausiai patiko praktinė užduotis: dviračiais, motociklais, paspirtukais važinėjome šios klasės patalpose įrengtoje „ gatvėje“, kur eismą reguliavo šviesoforai.
APIE GAMTĄ – IR MAŽAM, IR DIDELIAM Skaityti plačiau...
Zarasų viešoji biblioteka balandžio 6 d. mažuosius pakvietė į susitikimą su biologe, istorijų ir pasakų apie gamtą kūrėja Lina Marmaite-Snitkiene. Ji darbuojasi leidykloje „Lututė“, kuri leidžia žurnalus, įvairias knygas, vadovėlius, kalendorius, plakatus apie gamtą, gyvūnus, augalus, grybus, saugomas teritorijas ir pan. Leidykla ypatinga tuo, jog neturi verstinių leidinių ir knygų autoriai gyvena Lietuvoje, stebi, fotografuoja bei rašo apie savo krašto gamtą.
Švenčiant Tarptautinę vaikų knygos dieną Skaityti plačiau...
Pasaulyje Tarptautinė vaikų knygos diena minima kartu su danų pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno gimtadieniu – balandžio 2-ąją. Tačiau Vaikų knygos dienos šventė „Santarvės“ pradinėje mokykloje prasidėjo diena anksčiau – balandžio 1-ąją. Aktų salėje gausiai susirinkę 3-4 klasių mokiniai susikaupę žiūrėjo spektakliuką H. K. Anderseno pasakos „Mergaitė su degtukais“ motyvais. Spektakliuke vadino trečiokai, lankantys mokytojos Alinos Guntulienės vadovaujamą teatro būrelį „Meninio žodžio raiška“.
Gerbiami būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų Tėveliai Skaityti plačiau...
Š.m. balandžio 6 dieną 17 valandą kviečiame į pirmą susitikimą su mokykla, mokytojomis. Susitikimas vyks mokyklos aktų salėje.

Mokyklos direktorė Valerija Palivoda
KELIONĖ Į SALAKĄ Skaityti plačiau...
Šių metų kovo 25 d. mes, 4a klasės mokiniai, su mokytoja A. Dumbraviene lankėmės Salako „Jūrų muziejuje“, kur vyko pasaulio pažinimo pamoka. Eksponatus surinko ir muziejų sukūrė buvusi mokytoja Vida Žilinskienė. Mums buvo labai įdomu klausytis muziejaus šeimininkės pasakojimo ir savo rankomis paliesti eksponatus.