REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

G P I S
Statistika
SAUGUMO PAMOKA PRADINUKAMS Skaityti plačiau...
Smagios pamokėlės su policijos bičiuliu Amsiu

Rugsėjo 26-30 dienomis ,,Santarvės“ pradinėje mokykloje vyko saugumo savaitė. Ją
organizavo mokyklos socialinė pedagogė Taisa Gudkova.
Rugsėjo 27 dieną mokykloje lankėsi Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnai Valentas
Sinkevičius, Giedrius Stankūnas, prevencijos poskyrio specialistė Vaiva Bagdanavičiūtė ir
policijos bičiulis Amsis. Antrokai atidžiai klausėsi Amsio patarimų, kaip reikia saugiai elgtis
kelyje, pereiti gatvę.
Spalio 10 - oji Pasaulinė psichinės sveikatos diena Skaityti plačiau...
Spalio 10 - oji Pasaulinė psichinės sveikatos dienaSpalio 10d. rytą mokyklos psichologė ir 3-4 klasių moksleiviai organizavo akciją „Dovanoju Tau šypseną“ . Jos metu skambant muzikai mokiniai pasitiko kiekvieną mokinį, mokytoją ir tėvelį, peržengusį mokyklos slenkstį, ir dėjo į delnus šypsenėles , dovanojo šypsenas, linkėjo geros nuotaikos ir geros dienos, klausė, kaip savijauta.
Pirmoji pirmokėlių ekskursija Skaityti plačiau...
Pirmoji pirmokėlių ekskursijaMūsų pirmoji ekskursija


Išmokę rašyti raidę „ą“ 1b klasės mokiniai, kartu su mokytoja Danute, nusprendė aplankyti Stelmužės ąžuolą ir spalio 7 dieną išvyko į pirmąją ekskursiją. Sulipę į autobusą vingiuotu keliu išvažiavome į Stelmužę. Čia pasukdami į vieną pusę, čia – į kitą. Po to nelauktai „nerdami“ žemyn ir staiga „išnerdami“ aukštyn. Pirmokų nuotaika buvo puiki. Mokiniai smagiai šnekučiavosi. Dėmesingas autobuso vairuotojas ir rūpestingos mamytės džiaugėsi mumis, o mes džiaugėmės, kad pagaliau atėjo ilgai lauktoji diena, kad turime puikią gidę mokytoją Sigitą, kad nelyja lietus, kad kuprinėlėse yra įvairiausių gardumynų...
Su Mokytojo diena, mielos mokytojos! Skaityti plačiau...
C:\Documents and Settings\VARTOTOJAS\Ši Mokytojo diena ypač džiugi mūsų mokyklai. Mokytoja metodininkė Nijolė Ragauskienė, dabar dirbanti Ugdymo skyriaus vedėja ir tikybos mokytoja, išrinkta Metų mokytoja. Tuo džiaugiasi visas mokytojų kolektyvas, esami ir jau paaugę, kitose miesto mokyklose besimokantys mokiniai, jų tėveliai. Jos energija mus uždega, jos dvasingumas pakylėja virš kasdienybės, jos šypsena nuramina...
Įšvyka į Utenos miesto šventę Skaityti plačiau...
Įšvyka į Utenos miesto šventęRugsėjo 24 dienos rytą ,,Santarvės“ pradinės mokyklos 16 ketvirtokų, socialinė pedagogė T. Gudkova ir mokytoja I. Vainiūnienė, tiek pat P. Širvio progimnazijos aštuntokų ir mokytoja V. Triponienė drauge su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio vyr. specialiste D. Navickiene ir specialiste Vaiva Bagdanavičiūte išvykome į visuomenės ir policijos šventę, skirtą Utenos miesto 750 m. jubiliejui.
SU MOKYTOJO DIENA Skaityti plačiau...
SU MOKYTOJO DIENAMielos mokytojos,

Tegul Jūsų išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia Jūsų sielas ir uždega jose norą dalintis savo dvasiniais lobiais su mokiniais.

Su profesine švente sveikina Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos administracija


Obuoliadienis Skaityti plačiau...
„Santarvės“ pradinės mokyklos bendruomenė mokytojai ir mokiniai aktyviai įsijungė į projektą „Sveikatiada“.
Rugsėjo viduryje mokytojai su mokinukais dalyvavo Sveikatingumo ir sporto dienos renginyje.
Užbaigdami rugsėjį mokykloje surengė „Obuoliadienį“.
Į kiekvieno dalyko pamoką buvo integruotos praktinės žinios apie obuolio naudą žmogui.
Mokslo ir žinių šventė Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje mokslo ir žinių šventė rugsėjo pirmąją prasidės 9 val. Kviečiame dalyvauti vaikučius ir jų tėvelius.

Admninistracija
Mokslo metų pabaigtuvės Skaityti plačiau...
Gegužės 31 d. mokykla šventė mokslo metų pabaigos šventę. Mažieji abiturientai ketvirtokai atsisveikino su pradine mokykla ir už savo ketverių metų triūsą gavo pirmąjį savo gyvenime išsilavinimo pažymėjimą. Tai tik pirmas slenkstis jų gyvenime, kurį kartu su mokytojomis ir tėveliais visi įveikėme. Sėkmės linkime mūsų mokinukams pagrindinėje mokykloje!

Administracija
Ataskaitos Skaityti plačiau...
Dokumentų skyriuje paskelbta 2010 - 2011 m.m. antrojo pusmečio ir metinė mokinių pažangumo ir lankomumo suvestinės. Kviečiame susipažinti.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Regina Gecevičienė
PAŽINIMO DŽIAUGSMAI Skaityti plačiau...
Daugybę klausimų uždavę mokytojoms ir sau, šiuos mokslo metus pradėjo Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 1 - 4 klasių neformaliojo ugdymo socializacijos programos „Pažinimo džiaugsmas“ moksleiviai. Būrelio tikslai: stiprinti ugdymo institucijų ryšį su vietos bendruomene, didinti vaikų adaptacijos ir reabilitacijos visuomenėje galimybes, tenkinti moksleivių pažinimo ir lavinimosi poreikius, padėti jiems integruotis bei tapti