REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

G P I S
Statistika
Įšvyka į Utenos miesto šventę Skaityti plačiau...
Įšvyka į Utenos miesto šventęRugsėjo 24 dienos rytą ,,Santarvės“ pradinės mokyklos 16 ketvirtokų, socialinė pedagogė T. Gudkova ir mokytoja I. Vainiūnienė, tiek pat P. Širvio progimnazijos aštuntokų ir mokytoja V. Triponienė drauge su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio vyr. specialiste D. Navickiene ir specialiste Vaiva Bagdanavičiūte išvykome į visuomenės ir policijos šventę, skirtą Utenos miesto 750 m. jubiliejui.
SU MOKYTOJO DIENA Skaityti plačiau...
SU MOKYTOJO DIENAMielos mokytojos,

Tegul Jūsų išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia Jūsų sielas ir uždega jose norą dalintis savo dvasiniais lobiais su mokiniais.

Su profesine švente sveikina Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos administracija


Obuoliadienis Skaityti plačiau...
„Santarvės“ pradinės mokyklos bendruomenė mokytojai ir mokiniai aktyviai įsijungė į projektą „Sveikatiada“.
Rugsėjo viduryje mokytojai su mokinukais dalyvavo Sveikatingumo ir sporto dienos renginyje.
Užbaigdami rugsėjį mokykloje surengė „Obuoliadienį“.
Į kiekvieno dalyko pamoką buvo integruotos praktinės žinios apie obuolio naudą žmogui.
Mokslo ir žinių šventė Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje mokslo ir žinių šventė rugsėjo pirmąją prasidės 9 val. Kviečiame dalyvauti vaikučius ir jų tėvelius.

Admninistracija
Mokslo metų pabaigtuvės Skaityti plačiau...
Gegužės 31 d. mokykla šventė mokslo metų pabaigos šventę. Mažieji abiturientai ketvirtokai atsisveikino su pradine mokykla ir už savo ketverių metų triūsą gavo pirmąjį savo gyvenime išsilavinimo pažymėjimą. Tai tik pirmas slenkstis jų gyvenime, kurį kartu su mokytojomis ir tėveliais visi įveikėme. Sėkmės linkime mūsų mokinukams pagrindinėje mokykloje!

Administracija
Ataskaitos Skaityti plačiau...
Dokumentų skyriuje paskelbta 2010 - 2011 m.m. antrojo pusmečio ir metinė mokinių pažangumo ir lankomumo suvestinės. Kviečiame susipažinti.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Regina Gecevičienė
PAŽINIMO DŽIAUGSMAI Skaityti plačiau...
Daugybę klausimų uždavę mokytojoms ir sau, šiuos mokslo metus pradėjo Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 1 - 4 klasių neformaliojo ugdymo socializacijos programos „Pažinimo džiaugsmas“ moksleiviai. Būrelio tikslai: stiprinti ugdymo institucijų ryšį su vietos bendruomene, didinti vaikų adaptacijos ir reabilitacijos visuomenėje galimybes, tenkinti moksleivių pažinimo ir lavinimosi poreikius, padėti jiems integruotis bei tapti
Mokslo metų pabaigos šventė Skaityti plačiau...
Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai, kviečiame visus į mokslo metų pabaigos šventę gegužės 31 d. prie mokyklos: 1-3 klasių mokiniams ir mokytojams bei tėvams 9.00 val. 4 klasių mokiniams ir mokytojams bei tėvams 10 val.

Administracija
Ekskursija į Anykščius Skaityti plačiau...
Niūrų gegužės 17dienos rytą 2 B ir 3 A klasės mokiniai su savo mokytojomis susirinko pažintinei kelionei į Anykščius. Prieš šią išvyką mokiniai susipažino su J. Biliūno, A. Baranausko kūriniais, su numatomu maršrutu. Prisiminė saugaus elgesio taisykles.
Kai nuvykome į Anykščius pirmiausia kopėme paliesti Laimės žiburio.
Susitikimas su tėveliais Skaityti plačiau...
Gegužės 24 d. 17.30 val. kviečiami į susitikimą su Zarasų Pauliaus Širvio pagrindinės mokyklos administracija "Santarvės" ir kitų rajono mokyklų dabartinių ketvirtokų, rugsėjį ateisiančių į penktąją klasę mokinių, tėvai. Susitikimas vyks Zarasų Pauliaus Širvio pagrindinės mokyklos aktų salėje.

Zarasų Pauliaus Širvio pagrindinės mokyklos administracija
Regioninis „Šviesoforo“ konkurso etapas Skaityti plačiau...
Džiaugiamės mūsų mokyklos „Šviesoforo“ komanda, kuri užėmė III-ąją vietą regioniniame etape, Visagine. Už puikias saugaus eismo žinias asmeniniu prizu buvo apdovanotas mūsų mokyklos mokinys Romanas Blinovas. Komandą konkursui ruošė mokytoja Birutė Veličkienė.

Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos informacija