REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

1,2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
Veikla rankdarbių būrelyje Skaityti plačiau...
Jau antrus metus lankantys rankdarbių būrelį mokiniai visada laukia naujų įdomių darbelių. Vasario 5 d. į svečius atvyko Aušra Talačkienė. (Jį yra nuo 2013 metų – Lietuvos veltinio amatininkų gildijos narė). Meistrė vaikams papasakojo apie vilną, parodė kokius darbelius vėlimo būdu galima pasigaminti.
Vaikai, gavę kuokštelį vilnos, adatą, pradėjo darbą. Aušra kantriai rodė, kaip saugiai dirbti, kokio kietumo turėtų būti kamuoliukai. Buvo nelengva, tačiau padrąsinantys Aušros žodžiai privertė antrokėlius darbą užbaigti kruopščiai ir pasidžiaugti savo darbo rezultatais.
Smagu buvo matyti laimingas vaikų akis ir meistrės Aušros šypseną.


Mokytoja Birutė Veličkienė
Sportinių žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos Skaityti plačiau...
Sausio 30 d. vyko ketvirtų klasių mokinių sportinių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Daug emocijų išliejo sirgaliai palaikydami savo klasių komandas. Aštuonių estafečių maratone vyko įnirtinga kova. Suskaičiavus rezultatus paiškėjo, kad geriausiai sekėsi 4d klasės komandai. Antroji vieta atiteko 4a klasės sportininkams, Trečiąja vieta džiaugėsi 4c klasės mokiniai, ketvirtąją vietą po atkaklios kovos užėmė 4b klasės komanda. Visų klasių mokinių tikslas buvo gerai pasiruošti rajono mokyklų žaidynėms. Pačius greičiausius ir vikriausius klasių sportininkus mokytoja Galina Razmanavičienė pakvietė į mokyklos rinktinę komandą.
Vasario 6 d. vyko rajoninės varžybos. Labai gaila, kad iš rajono mokyklų atvyko tik Salako pagrindinės mokyklos sportininkai. Mūsų mokyklą atstovavo 3 komandos. Pagrindinė komanda “Santarvė-1“ šventė užtikrintą pergalę. Sveikiname visus aktyviai sportuojančius. Dėkojame mokytoms už skatinimą aktyviai sportuoti ir rūpestį pasiruošiant varžyboms. Kovo 7 d. mūsų mokyklos komanda vyks varžytis į zonines varžybas, kurios vyks Rokiškyje. Linkime vikrių kojų, drąsos ir sėkmės!

N. Ragauskienė
Pranešimas Skaityti plačiau...
Pranešimas apie parengtas Zarasų r. Turmanto pagrindinės mokyklos reorganizavimo sąlygas ir būsimą reorganizavimą

Pagarbiai, direktorė
Valerija Palivoda
POJŪČIŲ ERDVĖJE Skaityti plačiau...
Sausio 24 dieną 1B klasės mokiniai apsilankė Zarasų viešojoje bibliotekoje, kur vyko edukacinė veikla tema “Mes ir mūsų pojūčiai“. Pojūčių erdvėje buvo stimuliuojami įvairūs pojūčiai, kurie padeda žmogui atsipalaiduoti, nusiraminti ir pasidžiauti. Erdvėje yra įrengta inovatyvi sensorinė įranga „Penki pojūčiai“ . Keliaujantis Pojūčių kambarys jau sekančią savaitę išvyksta į Anykščius. Esame laimingi, kad suspėjome ir patekome į šią erdvę. Buvome net į lapės olą „įlindę“. Stebėjome kaip mama lapė rūpinasi savo lapiukais. Po rimtos darbo savaitės atsipalaidavome ir pailsėjome. Teigiamų emocijų kupini žengiame į antrąjį pusmetį...1B klasės Mokiniai ir
mokytoja Danutė Tumalovičienė
BALTA PASAKA 2019 Skaityti plačiau...
1B klasės mokiniai dalyvavo 4 – ajame Lietuvos vaikų piešinių konkurse. Konkurso tikslas – sudaryti Lietuvos vaikams galimybę išreikšti save bei ugdyti jų kūrybiškumą dailės raiškos priemonėmis. Organizatoriai sulaukė 662 įdomių piešinių. Laureatais netapome, bet padėkos raštais esame apdovanoti. Sveikinu Mokinius ir dėkoju už nuostabius piešinius. Man jie labai patiko.
1B klasės mokytoja
Danutė Tumalovičienė
Apie futbolą Skaityti plačiau...
Šių metų sausio 12 dieną „FK Zarasų liepsna“ mažiausių mergaičių komanda, kurią atstovavo „Santarvės“ pradinės mokyklos moksleivės: Gintarė Padvilikytė, Kamilė Butkutė, Greta Šeduikytė ir Auksė Jankauskaitė, dalyvavo FA „Utenos Utenis“ surengtame mergaičių futbolo turnyre. Jame, be zarasiškių, dalyvavo Vilniaus MFA „Žalgiris“ ir dvi uteniškių komandos. Kiek netikėtai turnyrą laimėjo Zarasų miesto komanda, nugalėjusi visas varžoves.
Pažaidėm, pasisėmėm geros patirties ir su pakilia nuotaika grįžom namo.


Zarasų ir Dusetų vaikų futbolo būrelių
treneris Rimas Vaitukaitis
Sveiko maisto lėkštė Skaityti plačiau...
Vaikystėje formuojami sveikos gyvensenos įpročiai ir išmokstama gyventi sveikai. Todėl būtent šiuo laikotarpiu labai svarbu vaikams pateikti informaciją apie mitybą ir jos svarbą organizmui, formuoti sveikos mitybos įpročius.
Sausio 14 dieną 2c klasės mokiniai kartu su mokyklos sveikatos priežiūros specialiste Regina diskutavo apie sveiką mitybą, nagrinėjo maisto pasirinkimo piramidę. Kiekvienas vaikas pristatė savo atsineštą sveiko maisto patiekalą, dalinosi savo sveikuoliškų užkandėlių receptais. Po degustacijų visi nusprendė, kad sveikuoliškos užkandėlės yra labai skanios.
Manau, kad tokios pamokėlės padeda vaikams augti sveikesniems, formuoja sveikos mitybos įpročius, plečia jų pažinimo kompetenciją.
2c klasės mokytoja
Irena Sabaliauskienė
2019 METŲ VEIKLOS ATASKAITA Skaityti plačiau...
Mokyklos tinklapyje pateikiama 2019 metų Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos veiklos ir mokyklos vadovo ataskaita

Pagarbiai, direktorė
Valerija Palivoda
Apie futbolą Zarasuose Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje Neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) projekto dėka jau antri metai mergaitės ir berniukai gali lankyti futbolo būrelį. Treniruotės vyksta du kartus per savaitę. Nuo 2019 rugsėjo vaikų prisirinko tiek daug, kad teko grupę padalinti į dvi dalis.
Jau tapo tradicija surengti tarpklasines futbolo varžybas visiems mokyklos vaikams. Varžybose gali žaisti visi norintys vaikai. Tik su viena sąlyga – komandoje turi būti ir mergaitės, ir berniukai, jeigu ne, tai komanda negali kovoti dėl apdovanojimų. Tai paskutinėse varžybose tokių komandų nebebuvo.
Varžybas teko organizuoti net dvi dienas, nes vaikų susirinko kone trys šimtai. Žaisti užsirašė 46 komandos po 4 žaidėjus, o sirgalių suskaičiuoti nepavyko. Futbolo buvo tikrai daug, be to visi renginio dalyviai galėjo dalyvauti įvairiuose konkursuose ir žaidimuose bei laimėti tokius pačius prizus, kaip ir futbolininkai. Pirmą kartą nugalėtojus išskyrėme apdovanodami juos medaliais. Visi dalyviai ir konkursų nugalėtojai apdovanoti prizais. Taip pat „Santarvės“ pradinės mokyklos vaikų futbolo komandos gavo naujų kamuolių treniruotėms ir naujas futbolo aprangas, kuriomis pasipuošę dalyvaus tarpmokyklinėse ir respublikinėse varžybose.
Vaikai vienbalsiai sakė, kad tokie renginiai labai reikalingi jų mokykloje, labai jiems patinka ir jame tiek daug dalyvių tik todėl, kad gali dalyvauti ir mergaitės. Dar sakė, kad labai lauks kito tokio renginio ir, tikiu, jame sulauksime dar daugiau komandų.
Šį renginį parėmė Lietuvos masinio futbolo asociacija „Moterys už futbolą“ paramos fondo prizais, bei futbolo klubas „FK Liepsna“. Nuoširdus Jiems AČIŪ.

Su pagarba Zarasų ir Dusetų vaikų futbolo būrelių treneris Rimas Vaitukaitis
Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Skaityti plačiau...
Minint prieš dvidešimt devynerius metus iškovotą pilietinę pergalę prieš agresorių, šių metų sausio 13 d. lygiai 8 val. ryto visoje Lietuvoje languose dešimčiai minučių buvo uždegtos atminties, vienybės ir pergalės žvakutės. Daugiau nei 1000 mokyklų, valstybės institucijų, įstaigų ir organizacijų Lietuvoje ir užsienyje atsiliepė į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietimą dalyvauti Laisvės gynėjų dienai paminėti skirtoje pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Šią pilietiškumo iniciatyvą Tarptautinė komisija organizuoja kasmet nuo 2008 metų. Ji yra „Mokymo apie totalitarinių režimų nusikaltimus, nusikaltimų žmoniškumui prevencijos ir tolerancijos ugdymo programos“ sudėtinė dalis. Jau likus savaitei iki šios dienos minėjimo, klasėse mokiniai gamino neužmirštuolių žiedus, sužinojo šios gėlės simbolinę prasmę. Mūsų mokyklos trečių ir ketvirtų klasių mokytojų ir mokinių iniciatyva sausio 13 dienų įvykių minėjimą pradėjo mokyklos kieme. Mokiniai, uždegę žvakutes, sudėliojo sakinuką LAISVA TĖVYNĖ. Susirinkę lauke galėjo stebėti ryto prieblandoje mokyklos languose degančias žvakutes. Prie vyresnių klasių prisijungė priešmokyklinių grupių, pirmų klasių mokiniai. Klausantis dainų apie tėvynę, laisvę, susirinkę į bendrą sambūrį, vaikai galėjo pajusti visos šalies pilietinės iniciatyvos esmę. Minėjimas buvo tęsiamas aktų salėje, klasėse. Vyresnių klasių mokiniams apie Sausio 13 d įvykius papasakojo „Ąžuolo“ gimnazijos gimnazistai: Ieva, Ūla ir Elvinas. Skaudžių mūsų tėvynei įvykių papasakojimas gimnazistų lūpomis yra labai svarbus ir prasmingas pradinukams. Greičiausiai ir teisingiausiai atsakę į klausimus trečiokai ir ketvirtokai buvo paskatinti siurprizėliais. Drauge pažiūrėtas dokumentinis filmas apie Sausio 13-osios įvykius leido suprasti, kodėl mums svarbi Atmintis, kuri liudija.

N. Ragauskienė
Kalėdos kitaip Skaityti plačiau...
Priešmokyklinės B grupės auklėtiniai dalyvavo kalėdinėje – edukacinėje veikloje, kuri vyko Visagino mieste. Džiugi nuotaika lydėjo mus visą kelionę. Vaikai grožėjosi Kalėdine eglute, žaidė žaidimų aikštelėje, vyko į Akvariumų saloną, žavėjosi ne tik įvairiomis žuvytėmis, bet ir kalbančia papūga, šinšilomis, vėžliukais. Labiausiai vaikams patiko vėžliukų lenktynės ir šinšilos maudynės smėlyje. Mažieji ilgai prisimins patirtus įspūdžius, kalėdinėje - pažintinėje kelionėje. Ačiū mamytėms už pagalbą, lydint vaikučius ir nuotraukas, o vairuotojui už mūsų saugumą.Jolanta Bagdonavičienė