REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 8.45 - 9.20
3 pamoka 9.40 - 10.15
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 8.55 - 9.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Maitinimas

G P I S
Statistika
Skelbimas Skaityti plačiau...

Zarasų Meno mokyklos bendruomenė dovanoja nuotaikingą koncertą ir kviečia visus džiugiai ir pakiliai paminėti LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ.
Kovo 10 dieną, (penktadienį) aktų salėje lauksime:
10.00 val. – priešmokyklinių grupių, I A,B,C,D, II A, B kl. mokinių.
11.00 val. – II C, D, kl., III kl. – ių ir IV –ų kl. mokinių.

Administracija
Kaziuko mugė Skaityti plačiau...
Spalvingi kvietimai ir skelbimai ragino skubėti į mokyklos sporto salę, o ten...Kaziuko mugė lyg pavasarinis pranašas, kvietė žmones bendrauti, džiaugtis, pasidalinti naujienomis, pamatyti kitus ir parodyti save po ilgos, nuobodžios, nei šiokios, nei tokios žiemos. Mokykloje mažieji verslininkai labai išradingai pristatė savo parduodamas prekes. Stebino prekybininkai savo kūrybiškumu, įvairove, patrauklumu pateikiant savo siūlomus gaminius. Džiugu buvo stebėti priešmokyklinukus, kurie tėvelių patariami, stengėsi oriai derėtis su pirkėjais. Patirtį turintys vyresnių klasių pardavėjai labai skoningai reklamavo prekes, mandagiai siūlė ir nuotaikingai derėjosi. Naujas veidas mugėje – jaunųjų maltiečių prekystalis.
Nieko rimto Skaityti plačiau...
Ne pirmus metus mūsų mokykloje lankosi leidyklos „Nieko rimto“ knygynėlis. Labiausiai vaikams patinka įsigyti žurnaliuką „LAIMIUKAS“. Įdomus, pilnas užduočių, informacijos, spalvingas, tinkantis pradinių klasių amžiaus mokiniams. Vaikiškos grožinės literatūros leidiniai, enciklopedijos, galvosūkių knygelės, atvirukai, popierius laiškams, kompaktai , atšvaitai su dailininkės Sigutės Ach iliustracijom... Ne visi galėjom nuvykti į Knygų mugę, bet ir čia gan gausus knygynėlio asortimentas papildė ne vieno mokinio ir mokytojo knygų lentynėlę. Tad imkim į rankas knygeles ir skaitykim, kol saulutė neišviliojo į kiemą.
Estafetės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ Skaityti plačiau...
Vasario 28 d. mūsų sporto salėje vyko rajono Mokyklų žaidynių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Žaidynėms ruošėmės stropiai, laukėm iš rajono mokyklų gausaus dalyvių būrio. Atvyko tik iš Salako pagrindinės mokyklos pradinių klasių sportininkų rinktinė. Tad konkurencijos neturėjom. Draugiškai palenktyniavom ir džiaugėmės, kad turėsim progą išvykti į zonines varžybas, kurios vyks Rokiškyje kovo 4d. Jaudinamės. Tad nepamirškit nors mintimis palinkėti mūsų komandai sėkmės. Ačiū draugams, kurie už mus labai aktyviai sirgo!

Nijolė Ragauskienė
Nuotraukos A.Zavacko, V.Palivodos, N. Ragauskienės
UŽGAVĖNĖS Skaityti plačiau...
Vasario 28 d. paskutinė kalendorinės žiemos diena. Užgavėnių diena. Ir toks malonus sutapimas...ryte, einant į mokyklą, neįprastai švelniai pūtė pavasarinis vėjelis. Mokyklos foje, jau susikrovus lagaminėlį nekantriai trypčiojo Morė. Grojant linksmai melodijai, Žiemos Martelė laukė vaikučių paskutinei nuotraukai. Raganėlių ir kipšiukų būreliai smagiai šoko prie Viešnios. Vaišinosi blynais ir saldumynais. Rašė linkėjimus Morei ir linksmom dainom išlydėjo ją atostogauti... tikriausiai į sanatoriją. Apsisuks salutė danguje ir vėl sugrįš Žiema. Tik labai gerai, kad negreit ir būtų gerai, kad parvyktų nepikta.

N.Ragauskienė
Nuotraukos autorės
Kaziuko mugė Skaityti plačiau...
Ligonių diena Skaityti plačiau...
Vasario 11 dieną ligoninės koplytėlėje buvo laikomos šv. Mišios už ligonius ir už jais besirūpinančius sveikatos darbuotojus, savanorius, artimuosius. Dekanas Remigijus Kavaliauskas priminė, kad Šventojo Jono Pauliaus iniciatyva pirmą kartą Ligonių diena buvo švęsta Lurde 1993 m. vasario 11 dieną. Popiežius Pranciškus kalbėdamas Ligonių dienos išvakarėse ragino pasidžiaugti ir padėkoti už už nueitą kelią pastaruoju laiku, už visą tai, kas padaryta dėl visapusiškos ligonio priežiūros, už dosnumą daugybės vyrų ir moterų, kurie priėmė Viešpaties kvietimą aplankyti jį ligonių asmenyje. Ligonis, pabrėžia Šventasis Tėvas, visada išlieka žmogiška būtybė ir su juo turi būti elgiamasi, kaip su tokia. Sunkiai sergantys, ypač sunkių ligų nešiotojai, turi savo neatsiejamą orumą ir misiją gyvenime, niekada netampa paprastais objektais ir nors kartais gali atrodyti pasyvūs, tikrovėje visada yra kitaip...
Aš tikrai myliu Lietuvą! Skaityti plačiau...
Graži, graži tėvynė mano –
Ir upeliukai, ir miškai.
Kur mūsų protėviai gyveno
Ir kur užaugo jų vaikai.
Tave aš gerbsiu ir mylėsiu,
Kiek mano mažos jėgos leis.
Užaugęs gint tave padėsiu,
Didvyrių eisime keliais.

Vydūnas
DAILYRAŠTIS “MANO ZARASAI” Skaityti plačiau...
2b klasės mokiniai rašė dailyraštį tema “Mano Zarasai”, skirtą lietuvių kalbos dienai. Daug pastangų bei kantrybės reikėjo mokiniams. Sveikinu visus 2b klasės mokinius, dalyvavusius dailyraščio rašyme. Dar kartą pasidžiaugę mūsų miesto grožiu, skelbiame rezultatus. Taisyklingiausiai tekstą apie Zarasus nurašė Liana Angelina Morozova, Justinas Gudavičius ir Ugnė Mačiulytė. Puikiai padirbėjo Danielius Jeršov, Danilas Pučka ir Markas Pučka. Dėkoju mokiniams už dalyvavimą dailyraščio rašyme. Linkiu saugių, turiningų ir prasmingų papildomų atostogų.

2b klasės mokytoja Danutė Tumalovičienė
Dienos centras „Draugai“ Skaityti plačiau...
Jau dvi savaitės kaip dienos centrą „Draugai“ po pamokų lanko mūsų mokyklos mokiniai. Vaikai dar pasakoja įspūdžius apie susitikimą su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite. Centre mokiniai ruošia pamokas, užsiima kūrybiniais darbais. Jiems patinka jauki aplinka, darbuotojos, nauji draugai, bendravimas. Kampanijos „Už saugią Lietuvą“, nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ ir bendrovės „Circle K Lietuva“ pastangomis Zarasuose atidarytą vaikų dienos centrą, šiuo metu lanko daugiau nei 20 vaikų.

Padėkos Skaityti plačiau...Įvertinus 2016-2017 m.m. I pusmečio mokinių mokymosi rezultatus direktoriaus 2017 m. vasario 6 d. įsakymu Nr. 2-(1.7.)-11 pareikšta padėka už labai gerą mokymąsi 1-4 klasių mokiniams: