REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

G P I S
Statistika
Pamoka „Kad dantys būtų sveiki ir gražūs“ Skaityti plačiau...
2017 m. balandžio 21d. Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje 3b ir 3c klasių moksleiviai mokėsi, kaip prižiūrėti dantis. Apie dantų priežiūrą pasakojo Utenos kolegijos baigiamojo kurso burnos higienos studentė Rasa Antanavičiūtė kartu su Ignalinos visuomenės sveikatos biuro darbuotoja Svetlana Vilkauskiene. Vyko pamoka tema: „Kad dantys būtų sveiki ir gražūs“. Vaikučiai buvo supažindinti su dantų rūšimis, jų įvairove, mokėsi atpažinti įvairių rūšių dantis dantų modelyje, taisyklingai juos valyti šepetėliu. Sužinojo, kodėl reikia dantis valyti, aptarė sveiką mitybą ir jos įtaką dantų būklei.
Skelbimas Skaityti plačiau...
Saugūs ir draugiški internete Skaityti plačiau...
Kovo 27 – balandžio 2 dienomis 32 Europos šalyse vyksta „Telecentre Europe“ rengiama akcija „Interneto savaitė“. Lietuvoje „Interneto savaitė“ vyksta jau aštuntus metus. Ją koordinuojanti asociacija „Langas į ateitį“ akcija „Interneto savaitė 2017“ skatina atkreipti dėmesį į tai, kad nebe technologijos, o skaitmeniniai įgūdžiai yra svarbesnė skaitmeninių pokyčių prielaida.
Internetu naudojasi virš 70% 8-11 metų amžiaus moksleivių, todėl labai svarbu nuolat ugdyti ir gilinti įgūdžius ir žinias, nes tai padėtų būti saugesniems virtualioje erdvėje.

VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2017 Skaityti plačiau...
Kovo 20–24 dienomis Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos bendruomenė prisijungė prie jau aštuntą kartą vykstančios akcijos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“. Visą savaitę mokiniai dalyvavo veiklose, skirtose atkreipti dėmesį į draugišką tarpusavio bendravimą, konfliktų sprendimą, patyčių ir smurto prevenciją.
Užsiėmimus 0a, 0b, 1a, 1b, 1c, 2b, 2c, 2d klasių mokiniams „Mūsų rankos ir žodžiai skirti ne patyčioms!“ vedė mokyklos psichologė. Jų metu buvo aptarti vaikų visi geri darbai, kuriuos galima atlikti, bendraujant su kitais, kaip svarbu, kad nepritrūktų ir gerų žodžių vieni kitiems. Juk pikti žodžiai, veiksmai mus skaudina. Akcentuota, jei matome, kad su klasės vaiku elgiamasi netinkamai – būtinai apie tai reikia pasakyti suaugusiam. Baigdami užsiėmimą vaikučiai atliko praktinę užduotį – gamino gerų darbų rankų medį, saulę ir širdelę, pasipuošė savo klases.
Matematikos olimpiada Skaityti plačiau...
Prieš rajoninę pradinių klasių matematikos olimpiadą jėgas matematikos srityje išbandė mokyklos trečiokai ir ketvirtokai. Mokyklos olimpiadoje trečių klasių tarpe geriausiai sekėsi 3a kl. mokiniui Eimantui Popovui (mokytoja Dalia Kukonenko), antrąją vietą užėmė 3c klasės mokinė Neda Novičenko, (mokytoja Irena Sabaliauskienė), o trečią vietą užėmė 3b klasės mokiniai Edgaras Petrėnas ir Rėjus Ragėnas, (mokytoja Birutė Veličkienė). Rajono matematikos olimpiadoje geriausiai sekėsi ir daugiausia taškų surinko Neda Novičenko. Antrąją vietą iškovojos 3a klasės mokinė Goda Gaulytė, (mokytoja Dalia Kukonenko).
TEATRO SAVAITĖ Skaityti plačiau...
Nuo kovo 20 dienos Zarasų kultūros centre karaliavo teatro artistai ir žiūrovai. Tradiciniame renginyje „Neišauk iš teatro“ dalyvavo mūsų mokyklos trys artistų kolektyvai. Kovo 21 d. savo gebėjimus vaidinti rodė 2 b klasės mokiniai, kuriems vadovauja mokytoja Danutė Tumalovičienė. Antrokai parodė spektaliuką pagal E. Mieželaičio kūrybą „Zuikis Pukis“. Nuotaikingas pasakojimas, apie išdykėlį zuikutį susilaukė daug puikių įvertinimų ir komplimentų. Labai puiku, kad ir mokytoja Danutė įsijungė į artistų gretas. O su mokytoja vaidinti drąsiau ir įspūdingiau.
KAPITONO FLINTO KONCERTAS Skaityti plačiau...
Labai nuotaikingai mokykloje buvo paminėta Vandens diena. Aktų salėje koncertavo kapitonas Flintas su programa skirta metų laikams „Pasaulis trokšta atostogų“. Į koncertinę programą buvo įjungti visi klausytojai. Minint metų laikus, gyvūnėlių, paukščių džiaugsmus, rūpesčius, nuotykius, besigėrint gamta, mokiniai kartu su kapitonu smagiai keliavo, dainavo, žaidė, šoko ir vaidino. Pakerėti įspūdingų dainelių ritmų, jaunieji žiūrovai kapitonui Flintui negailėjo aplodismentų. Už puikų dalyvavimą mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti suvenyrais, kvietimu dalyvauti Kapitono Flinto stovykloje. Po koncerto ne vienas gerbėjas įsigijo kompaktinių plokštelių. Juk smagi dainelė pakelia nuotaiką pertraukų ir šventinių renginių metu.
VAIDINIMAS „ZUIKIS PUIKIS“ Skaityti plačiau...
2b klasės mokiniai kovo 21 dieną dalyvavo Zarasų kultūros centro renginyje „Teatro dienos - 2017“. Vaidinome pagal Eduardo Mieželaičio kūrybą „Zuikį puikį“. Vaidinime dalyvavo visi 2b klasės mokiniai. Zuikių miško susirinkime buvo nuspręsta, kad atidaroma „Zuikių“ mokykla. Susirinko šimtas zuikių. Jie noriai skaitė rašė ir skaičiavo, tik Zuikis puikis nenorėjo mokytis. Trukdė lapės gudrumėliai ir šokiai...Teko net į pamokas vėluoti. Pastebėjęs draugų zuikių pažangą Zuikis puikis susigėdo ir nutarė pasistengti. Jam pavyko. Džiaugėsi mama Zuikienė, tėtis Zuikis ir visi „Zuikių“ mokyklos zuikiai, kad Zuikis puikis jau išmoko skaityti, rašyti ir skaičiuoti. Šaunuolis. Puikiai padirbėjo!
Lietuvių kalbos dienos Skaityti plačiau...
Dar Mikalojus Daukša sakė, kad ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą. Todėl mes, „Santarvės“ pradinės mokyklos trečiokai su savo mokytojomis Dalia Kukonenko, Liuse Mažeikiene, Birute Veličkiene ir Irena Sabaliauskiene, nutarėme patikrinti ir įtvirtinti savo lietuvių kalbos žinias. Tai daryti mus paskatino Zarasų Viešojoje bibliotekoje vykstantis projektas „Lietuvių kalbos dienos“, kurį parengė Vaikų literatūros skyriaus vedėja Vidmina Alubeckaitė, vyresniosios bibliotekininkės Zina Černovienė, Olga Černova ir Liudmila Vaitavičienė. Projektas buvo sudarytas iš dviejų dalių: viktorina-žaidimas „Taip. Ne. Kalbos perliukai“ ir edukacinis žaidimas „Skalbinių virvės poezija“.
Žemės diena Skaityti plačiau...
Žemės dienos minėjimo proga į mūsų mokyklą atvyko Žemės ūkio mokyklos pedagogai ir moksleiviai, kurie pravedė nuotaikingą edukacinę programą pradinių klasių mokiniams. Dauguma mokinių mokėsi mūsų mokykloje. Todėl buvo ypač malonu pamatyti buvusius pradinukus išaugusius, savarankiškus, pasitempusius. Visus susirinkusius į aktų salę, pasveikino Žemės ūkio mokyklos direktorė Nijolė Guobienė. Ji pasidžiaugė, kad Žemės dienos šventę galime švęsti kartu. Pakvietė mažuosius pradinukus atvykti į Žemės ūkio mokyklą susipažinti su specialybėmis, pavažinėti traktoriumi, apsilankyti dirbtuvėse, specialistų ruošimo klasėse. Direktorė padovanojo nuostabią gėlių kompoziciją, kurią sukomponavo dekoratyvinio apželdinimo verslo moksleivės.
Labdara Skaityti plačiau...