REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 8.45 - 9.20
3 pamoka 9.40 - 10.15
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 8.55 - 9.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Maitinimas

G P I S
Statistika
TEATRO SAVAITĖ Skaityti plačiau...
Nuo kovo 20 dienos Zarasų kultūros centre karaliavo teatro artistai ir žiūrovai. Tradiciniame renginyje „Neišauk iš teatro“ dalyvavo mūsų mokyklos trys artistų kolektyvai. Kovo 21 d. savo gebėjimus vaidinti rodė 2 b klasės mokiniai, kuriems vadovauja mokytoja Danutė Tumalovičienė. Antrokai parodė spektaliuką pagal E. Mieželaičio kūrybą „Zuikis Pukis“. Nuotaikingas pasakojimas, apie išdykėlį zuikutį susilaukė daug puikių įvertinimų ir komplimentų. Labai puiku, kad ir mokytoja Danutė įsijungė į artistų gretas. O su mokytoja vaidinti drąsiau ir įspūdingiau.
KAPITONO FLINTO KONCERTAS Skaityti plačiau...
Labai nuotaikingai mokykloje buvo paminėta Vandens diena. Aktų salėje koncertavo kapitonas Flintas su programa skirta metų laikams „Pasaulis trokšta atostogų“. Į koncertinę programą buvo įjungti visi klausytojai. Minint metų laikus, gyvūnėlių, paukščių džiaugsmus, rūpesčius, nuotykius, besigėrint gamta, mokiniai kartu su kapitonu smagiai keliavo, dainavo, žaidė, šoko ir vaidino. Pakerėti įspūdingų dainelių ritmų, jaunieji žiūrovai kapitonui Flintui negailėjo aplodismentų. Už puikų dalyvavimą mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti suvenyrais, kvietimu dalyvauti Kapitono Flinto stovykloje. Po koncerto ne vienas gerbėjas įsigijo kompaktinių plokštelių. Juk smagi dainelė pakelia nuotaiką pertraukų ir šventinių renginių metu.
VAIDINIMAS „ZUIKIS PUIKIS“ Skaityti plačiau...
2b klasės mokiniai kovo 21 dieną dalyvavo Zarasų kultūros centro renginyje „Teatro dienos - 2017“. Vaidinome pagal Eduardo Mieželaičio kūrybą „Zuikį puikį“. Vaidinime dalyvavo visi 2b klasės mokiniai. Zuikių miško susirinkime buvo nuspręsta, kad atidaroma „Zuikių“ mokykla. Susirinko šimtas zuikių. Jie noriai skaitė rašė ir skaičiavo, tik Zuikis puikis nenorėjo mokytis. Trukdė lapės gudrumėliai ir šokiai...Teko net į pamokas vėluoti. Pastebėjęs draugų zuikių pažangą Zuikis puikis susigėdo ir nutarė pasistengti. Jam pavyko. Džiaugėsi mama Zuikienė, tėtis Zuikis ir visi „Zuikių“ mokyklos zuikiai, kad Zuikis puikis jau išmoko skaityti, rašyti ir skaičiuoti. Šaunuolis. Puikiai padirbėjo!
Lietuvių kalbos dienos Skaityti plačiau...
Dar Mikalojus Daukša sakė, kad ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą. Todėl mes, „Santarvės“ pradinės mokyklos trečiokai su savo mokytojomis Dalia Kukonenko, Liuse Mažeikiene, Birute Veličkiene ir Irena Sabaliauskiene, nutarėme patikrinti ir įtvirtinti savo lietuvių kalbos žinias. Tai daryti mus paskatino Zarasų Viešojoje bibliotekoje vykstantis projektas „Lietuvių kalbos dienos“, kurį parengė Vaikų literatūros skyriaus vedėja Vidmina Alubeckaitė, vyresniosios bibliotekininkės Zina Černovienė, Olga Černova ir Liudmila Vaitavičienė. Projektas buvo sudarytas iš dviejų dalių: viktorina-žaidimas „Taip. Ne. Kalbos perliukai“ ir edukacinis žaidimas „Skalbinių virvės poezija“.
Žemės diena Skaityti plačiau...
Žemės dienos minėjimo proga į mūsų mokyklą atvyko Žemės ūkio mokyklos pedagogai ir moksleiviai, kurie pravedė nuotaikingą edukacinę programą pradinių klasių mokiniams. Dauguma mokinių mokėsi mūsų mokykloje. Todėl buvo ypač malonu pamatyti buvusius pradinukus išaugusius, savarankiškus, pasitempusius. Visus susirinkusius į aktų salę, pasveikino Žemės ūkio mokyklos direktorė Nijolė Guobienė. Ji pasidžiaugė, kad Žemės dienos šventę galime švęsti kartu. Pakvietė mažuosius pradinukus atvykti į Žemės ūkio mokyklą susipažinti su specialybėmis, pavažinėti traktoriumi, apsilankyti dirbtuvėse, specialistų ruošimo klasėse. Direktorė padovanojo nuostabią gėlių kompoziciją, kurią sukomponavo dekoratyvinio apželdinimo verslo moksleivės.
Labdara Skaityti plačiau...
Knygnešio diena Skaityti plačiau...
Kovo 16 ąją Lietuvoje minima Knygnešio diena. Knygnešiai – tai žmonės, kurie lietuviškos spaudos draudimo metais platino lietuviškas knygas, spaudą, puoselėjo lietuvybę ir gimtąjį žodį. Šios dienos minėjimas ne tik skatina prisiminti Lietuvos istoriją, ugdyti tautinę savimonę, bet ir atiduoti pagarbą žmonėms, išsaugojusiems lietuvišką žodį.
4 „B“ klasės dvi mokinių komandos (berniukų „Knygnešiai“ ir mergaičių „Linksmos knygos“) varžėsi tarpusavy viktorinoje „Knygnešio kelias“. Komandoms reikėjo išspręsti kryžiažodį, atsakyti į klausymus, atpažinti knygnešių portretus bei atlikti kūrybinę užduotį – pavaizduoti „knygnešio kelią“. Mes dar kartą prisiminėm tuos, kurie nešė lietuviško žodžio šviesą.
Iš respublikinės konferencijos sugrįžus… Skaityti plačiau...
Š. m. kovo 10 dieną Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 2 c klasės mokinių komanda dalyvavo Lietuvos pradinių klasių mokinių pažintinėje – praktinėje konferencijoje „Profesijos seniau ir dabar“, kuri vyko Šeduvos gimnazijoje. Mus svetingai sutiko šios gimnazijos mokiniai, mokytojai. Gimnazijos direktorius visus susirinkusius, t.y. per 100 pradinių klasių mokinių iš visos Lietuvos, pasveikino su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, mokyklos vaikų choras atliko labai gražias dainas apie Lietuvą, o mokytoja Inga suskirstė mus net į šešias darbo grupes...
Koncertas „Mes esame Lietuvos vakai“ Skaityti plačiau...
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – Kovo -11-osios dienos šventę švęsti drauge su Meno mokyklos bendruomene jau tapo džiugia tradicija. Abi mokyklos yra kaimynės, skiria tik istorinis kelias. Dalis auklėtinių iš vienos mokyklos į kitą skuba iš karto po pamokų. Pasidžiaugti Meno mokyklos mokinių ir mokytojų pasiekimais yra viasda labai smagu. Tai muzikantų, šokėjų ir dainininkų nuostabi gėlių puokštė savo Tėvynei gimtadienio proga. Renginio vedančiosios Patricija ir Emilija šventiškai pakiliai pristatė kiekvieno atlikėjo pasirodymą. Kiekvienas meninis numerėlis jaudino, džiugino ir stebino. Kokios kantrybės ir meilės reikia pedagogui ir mokiniui, kad užlipęs į sceną atlikėjas priverstų, gėrėtis....
Dainuoju Lietuvai Skaityti plačiau...
Zarasų „ Santarvės“ pradinės mokyklos priešmokyklinių grupių mokiniai pakvietė savo tėvelius ir ketvirtų klasių mokinius bei mokytojas į renginį ‚Dainuoju Lietuvai“, skirtą Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Renginį vedė tautiniais rūbais pasipuošę Betričė Abramavičiūtė, Julius Ledzinskas ir pedagogė Daiva Šileikienė. Prieš prasidedant koncertui mažieji renginio dalyviai pakvietė visus žiūrovus sugiedoti tautinę giesmę. Giedojo labai pakiliai ir be jokios fonograminės pagalbos. Projektui, skirtam Lieuvių kalbos dienoms paminėti, mokinukai ruošėsi labai atsakingai. Mokiniai ir pedagogės buvo prisisegę trispalves tautines gėlytes.
ANTROKAI BASEINE Skaityti plačiau...
2 B klasės mokiniams kovo 8 dieną vyko pažintinė – mokomoji veikla Zarasų baseine. Susipažinę su saugaus elgesio taisyklėmis pirmą kartą išsiruošėm į baseiną. Atsinešėm plaukmenis, liemenes, ratus, nes dauguma mokinių dar negalėjo plaukt savarankiškai. Buvome labai draugiški. Padėjome viens kitam mokytis plaukti. Pasidalinome priemonėmis. Geriausiai plaukė Oskaras, Donatas ir Anastasija. Gerai sekėsi Ugnei, Dominykui, Viktorijai, Lianai, Marijai, Janai ir Ignui. O Skaistei, Dovydui ir Faustui pavyko truputį išmokt plaukti.