REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

G P I S
Statistika
Priešmokyklinės grupės auklėtiniai atsisveikino su žaislais Skaityti plačiau...
Linksmai ir nuotaikingai į mokyklos aktų salę rinkosi mažiausieji mokyklos auklėtiniai - priešmokyklinukai. Nemažiau jaudindamiesi jų laukė ir tėveliai, seneliai, močiutės ir... vyresnių klasių mokytojos, logopedė, spec. pedagogė, psichologė, bibliotekininkė... Juk scenoje būsimieji pirmokai! Ilgai repetavę mažieji mokinukai, maloniai nustebino skambiom dainelėm, raiškiai išmoktais eilėraštukais, linksmais rateliais... Kiek daug išmoko per mokslo metus! Mokyklos direktorė Valeija Palivoda nuoširdžiai pasveikino priešmokyklinukus su artėjančiom pirmosiomis atostogomis ir puikiai išlaikiusiais pasiruošimo pirmai klasei veiklos testą, kiekvienam įteikė sėkmingo pasirengimo pirmai klasei pažymėjimą.
Ketvirtokų atsisveikinimas su mokykla Skaityti plačiau...
Gegužės 30 dieną aktų salėje iškilmingai išsirikiavo keturios ketvirtokų klasės. 83 mažieji abiturientai pristatė savo paskutinę kompoziciją, skirtą atsisveikinimui su pradine mokykla. Ilgai repetuotos bendros dainos, posmai, šokiai džiugino ir kartu graudino, kad šiuos mielus mokinukus matome jau paskutinį kartą mokyklos scenoje. Trečiokų linkėjimai išeinantiems ketvirtokams ir bakalaurų kepurės ketvirtokų mokytojoms patvirtino seną tiesą – gyvenimas nestovi vietoje. Per ketverių metų laidą išryškėjo mokinių gabumai, polinkiai, susiformavo nuostatos, įgyta pradinė mokymosi ir elgesio patirtis. Smagu buvo pasidžiaugti mokinių laimėjimais, įteikiant padėkos raštus už labai gerą mokymąsi, už puikias žinias olimpiadose, konkursuose. Labai gerai mokslo metus baigė 13 mokinių:
MOKSLO METAI BAIGĖSI… Skaityti plačiau...
Sveikinu visus 2b klasės mokinius sėkmingai užbaigusius antruosius mokslo metus ir linkiu sėkmės trečioje klasėje. Ypatingai džiaugiamės mūsų klasės mokiniais, kurie pasiekė labai gerų rezultatų ir buvo apdovanoti mokyklos Direktorės padėkos raštais. Tai Ugnė Mačiulytė, Liana Angelina Morozova, Nikita Šaranovas, Daniel Jeršov ir Justinas Gudavičius. Linksmai šventėme “vasarinius” gimtadienius. Vyko šaškių ir šachmatų varžybos. Žaidėme žaidimus: “Diena – naktis”, “Sugedęs telefonas”.
SPORTAS - SVEIKATOS SPARNAI Skaityti plačiau...
Besibaigiant mokslo metams buvo surengta visos mokyklos bendra sporto šventė Zaraso ežero saloje. Šventė prasidėjo bendra mankšta, kurią pravedė Ignalinos Visuomenės sveikatos biuro, Zarasų skyriaus specialistė Violeta Savčiuk. Antros klasės mokiniai dalyvavo paplūdimio kvadrato varžybose, kurioms teisėjavo mokytojos: Alicija, Danutė, Laimutė ir Sigita. Varžybos vyko iš karto dvejose aikštelėse. Mokinių laukė ekstremalus išbandymas ant smėlio.

PUNKTUALIAUSIA KLASĖ Skaityti plačiau...
Mūsų mokykloje per mokslo metus, iš anksto nepranešus, buvo vykdoma akcija “NEVĖLUOK Į PAMOKAS”, kurios dalyviais tapo 1-4 klasių mokiniai. Akcijos tikslas –skatinti mokinių punktualumą. Periodiškai stebėjome, kurie mokiniai dažniausiai vėluoja į pirmą pamoką. Vėluojantiems dalijome ženkliukus “Nevėluok į pamokas “ kaip galimybę atkreipti vaikų dėmesį į mokyklos taisyklių laikymąsi. Tarpiniai akcijos rezultatai buvo skelbiami pirmo aukšto informaciniame stende sausio mėn. pabaigoje. Punktualiausiomis klasėmis buvo: 1a, 1b, 2a, 3a ir 4b mokiniai.
Baigiantis mokslo metams galutiniai akcijos „Nevėluok į pamokas “rezultatai yra labai džiuginantys. Palyginus su praėjusių metų rezultatais yra net 40 procentų geresni. Šios akcijos nugalėtojomis tapo net penkios klasės: 1a, 1b, 2a, 3a ir 4b, kurios po pirmo pusmečio užtikrintai išlaikė užimamas pozicijas. Nuoširdžiausi sveikinimai!!! Dėkojame mokiniams ir jų tėveliams už punktualumą, atsakomybės skatinimą.


Akcijos vykdytojai: mokyklos administracija ir psichologė
EKSKURSIJA Į VILNIŲ Skaityti plačiau...
Gegužės 17 dieną 2a ir 2b klasių mokiniai su mokytojomis Alicija ir Danute išvažiavome į Vilnių susipažinti su Geležinkelių muziejaus eksponatais. Veiklą pradėjome smagiu pasivažinėjimu traukiniu į oro uostą ir atgal. Šiuo maršrutu ypač džiaugėsi tie mokiniai, kurie traukiniu važiavo pirmą kartą, o tokių klasėse buvo pusė. Po to dalyvavome edukacinėje programoje „Pažintis su geležinkelių muziejumi“. Sužinojome, kad muziejus įkurtas 1966 m. Jis įsikūręs istoriniuose XIX amžiuje pastatytuose Vilniaus geležinkelio stoties keleivių rūmuose.
Rūkymas – sveikatos priešas Skaityti plačiau...
Visuomenės sveikatos biuro specialistė Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje, ketvirtos klasės mokiniams vedė pamokas apie rūkymą. Pamoka skirta įspėti vaikus apie rūkymo žalą sveikatai, sukeliamas ligas, elektroninių cigarečių keliamą pavojų ir pasyviojo rūkymo pasekmes. Pasyviuoju rūkymu vadinama tokia būsena, kai nerūkantieji priversti kvėpuoti rūkančiųjų pučiamais tabako dūmais. Todėl rūkorius daro žalą ne tik savo, bet ir aplinkinių žmonių sveikatai. Taip pat, kartu su mokiniais buvo pažvelgtą į rūkymą ir iš finansinės pusės. Mokiniai skatinami gyventi sveikai.

Visuomenės sveikatos biuras
Nuotraukos Violetos Savčiuk
EUROPOS SĄJUNGOS DIENOS ŠVENTĖ Skaityti plačiau...
Gegužės 9 dieną 2b klasės mokiniai dalyvavo Europos Sąjungos dienos šventėje: „Europos ateitis – mano ateitis“, kuri vyko Zarasų viešojoje bibliotekoje. Mus pasitiko smagiai nusiteikęs dosnusis Zuikis Nulėpausis. Šviečiant saulutei bei pučiant žvarbokam vėjeliui bibliotekos kiemely vyko aktyvi ir prasminga veikla: dalyvavome žaislų ir augaliukų mainuose, vyko piešinių konkursas ant asfalto, kūrybinėse dirbtuvėlėse mokiniai pasidarė vėjo malūnėlius ir dėliojo dėlionę „Europos Sąjunga linksmai“, draugiškai kūrėme Europos Sąjungos vėliavą.
Klausimynas Skaityti plačiau...
Lietuvių kalbos konkursas „Raštingiausias pradinukas“ Skaityti plačiau...
Balandžio pabaigoje mokykloje vyko lietuvių kalbos konkursas „Raštingiausias pradinukas“. Konkurse dalyvavo pirmos, trečios ir ketvirtos klasės. Džiugu, paminėti, kad pirmos klasės visi mokinukai rašė parinktą diktantą. Puikiai parašė penki pirmokai, kurie nepaliko nė vienos klaidos. Tai: Marija Šipelytė – 1a kl. (mokytoja Inga Vainiūnienė), Patricija Arulytė 1c kl. (mokytoja Laima Zibolienė), Urtė Bagdonavičiūtė, Kristijanas Cvetkovas, Tadas Stašis -1d kl. (mokytoja Alina Guntulienė). Tik vieną klaidą paliko 6 mokiniai : Viltė Šileikytė, Erneta Šatrovaitė, Motiejus Vaitkevičius – 1a kl., Tomas Lukša, Dina Makarskaitė- 1c kl., Kajus Dubovskis -1d kl.
TRIUKŠMAS – SVEIKATOS PRIEŠAS Skaityti plačiau...
Antrus metus mūsų mokykloje paskutinį balandžio mėnesio trečiadienį minima Tarptautinė triukšmo suvokimo diena, kurios tikslas - ugdyti vaikų supratimą apie triukšmą ir atsakomybę dėl pačių keliamo triukšmo, skatinti tylesnės mokyklos kūrimą. Balandžio 26 d. ketvirtų klasių ir 2d klasės mokiniai dalyvavo apie triukšmo žalą prevencinėse pamokėlėse, kuriose didžiausias dėmesys buvo skiriamas triukšmo sampratai, jo keliamoms pasekmėms bei raminančiai tylos galiai. Žiniomis per teorines veiklas ir žaidimus be triukšmo su mokiniais dalinosi Ignalinos visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė Violeta Chažauskienė.