REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

G P I S
Statistika
Kalėdų laukimas su šauniuoju Zuikiu Nulėpausiu Skaityti plačiau...
Po garsinių skaitymų Zuikis ir bibliotekininkė Vita kvietė vaikus į kalėdines dirbtuvėles. Vieni kūrė žaliaskares eglutes iš spalvotų popieriaus ritinėlių, gimė nuostabūs kalėdiniai atvirukai, kiti – spalvotus žaisliukus eglutei.

Užsiėmimams pasibaigus, mielai žiūrėjo animacinį filmą „Ledo šalis“. Tai nuostabi žiemos pasaka apie merginos burtininkės užburtą karalystę, kuri tapo visa padengta ledu. Šalies gyventojai svajoja apie saulę ir šilumą, tačiau jos čia nematyti. Burtininkės sesutė leidžiasi į kovą išlaisvinti šalį nuo ledo ir sugrąžinti saulę. Kelyje jai tenka įveikti daug išbandymų, susidurti su magiškais priešais ir juos įveikti.

Kalėdinių renginių sūkuryje Zuikis Nulėpausis susitiko su Suvieko bendruomenės mažaisiais vaikučiais. Labai judrūs, nerimstantys ir laukiantys dovanų vaikai bendravo su Zuikiu, klausėsi jo skaitomos pasakos, deklamavo eilėraščius, dainavo, puošė eglutę, žiūrėjo animacinį filmuką ir sulaukė dovanų.

Visi užsiėmimų dalyviai džiaugėsi zuikio vitaminais – skaniausiomis bei saldžiausiomis morkytėmis, smagiai praleistu laiku drauge.