REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

G P I S
Statistika
Be knygos – kaip be batų Skaityti plačiau...
Lapkričio 21 dieną vyko parodos „Be knygos – kaip be batų“ atidarymas. Atvyko „batų“ autoriai su mokytoja Andželika Vitkūniene ir Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos IVa klasės mokiniai su mokytoja Alicija Dumbraviene.

Kol „batų“ autoriai drąsinosi ir kaupė mintis, renginio dalyvius skambia liaudies daina sveikino dainorėlės Patricija Guogytė ir Emilija Venediktovaitė. Neda Novičenko, Respublikinio moksleivių meninio skaitymo konkurso dalyvė padeklamavo Violetos Palčinskaitės eilėraštį apie pelėdą susirūpinusią skaitymu ir miške atidariusią knygyną. Įsidrąsinę širviečiai išsipasakojo. Urtė pasakojo, kad mėgsta siaubo knygas, o D. Walliams „Žiurkainis“ jai draugai rekomendavo. Deimantę labai nuliūdino paauglių iš knygos „Verksnių klubas“ (aut. Ilona Ežerinytė) likimai. Ievą suintrigavo knygos pavadinimas, Airingą sužavėjo K. Binkio „Atžalyno“ personažas Petras, nes panašus atvejis buvo jos klasėje. Dangirui patiko „Hobitas arba ten ir atgal“ (aut. J. R. R. Tolkienas) personažas burtininkas, Martynai – kūrinys apie paauglius, turinčius psichologinių sutrikimų.

Po širviečių pasisakymų ir Airingos Šapalaitės padeklamuotų eilių mintis apie skaitymą išsakė ketvirtokai. Lėja susidomėjo ar personažas Ulfas nusiskuto barzdą, Mijai patiko knyga apie siaubų autobusiuką, nes mėgsta siaubo istorijas. O Danielius Vaitonis jau perskaitęs knygą „Žiurkainis“, Vasaris Navickas pradėjęs skaityti „Tarp pilkų debesų“ (aut. Rūta Šepetys), o Saulutė Keršytė po renginio iš bibliotekos pasiskolino knygą „Siaubų autobusas“ (aut. Paul van Loon). Mokytoja Alicija Dumbravienė džiaugėsi prasmingu renginiu populiarinančiu knygų skaitymą, ketvirtokų – būsimų „širviečiu“ pažintimi su progimnazijos veikla. Mokytoja Andželika Vitkūnienė džiaugėsi, kad mokiniai vertina knygas.

Kviečiame bibliotekos lankytojus parodą „Be knygos – kaip be batų“ aplankyti iki gruodžio 12 dienos.