REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

G P I S
Statistika
TOLERANCIJOS DIENA Skaityti plačiau...
Miglė G. 4d kl. ...jis švytėjo labai gražiai, norėjau jį paimti ir atrakinti savo širdį. Kai taip pagalvojau ir atsitiko, staiga kažkas, kas yra manyje su tuo rakteliu atrakino mano širdį. Aš pasižiūrėjau ir jo pakelėje jau nebuvo. Tada supratau, kad raktelis buvo paliktas man atrakinti mano širdį ir įsileisti viską, kas yra gero ir protingo. Tai žmones, gyvūnus ir visa kita, kurie šiek tiek kitokie negu kiti“.
Gabija T. 4d kl. ...pribėgau prie jo paėmiau, šiek tiek toliau pamačiau mergaitę, kuri verkė, nes pametė raktelį. Aš padaviau jai jos žaislą ir mes susidraugavome. Žaisdavome karybų piratų ir ieškodavome namelio raktelio ir po kelių dienų jį radome pagaliau! Atrakinome namelį ir pamatėme jame daug saldainių, išdalinome juos vargšams. Jie norėjo mums duoti pinigų, bet mums jų nereikėjo. Palinkėjome jiems laimės“.
Ir nesvarbu koks raktas, popierinis, stebuklingas, muzikinis ar metalinis - svarbiausia, kad jis būtų prasmingai naudojamas ir pasiektų tikslą - IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ!
Dėkojame mokytojoms J. Bagdanavičienei, S. Paradnikienei, A. Dumbravienei, I. Vainiūnienei, J. Trimonienei, D. Tumalovičienei, R. Gecevičienei ir A. Guntulienei už tolerancijos ugdymą.