REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

G P I S
Statistika
Pasveikinome jūrą Skaityti plačiau...
Džiaugsmo šūksniai nuvilnijo per visą eiseną, kai vaikai pirmą kartą pamatė jūrą. Ne visiems drąsu buvo eiti Palangos tiltu, kai po kojomis tyvuliuoja bekraštė, susiliejanti su dangumi jūra. Tačiau draugiški lydinčių žvilgsniai, šypsenos, padrąsinantys rankos paspaudimai padėjo įveikti visas baimes. Nuo tilto linksmoji eisena patraukė pajūriu link botanikos parko paplūdimio, kur mūsų laukė maudynės jūroje, vandens čiuožyklos, pamokėlės apie pirmosios pagalbos suteikimą bei spalvoti „stebuklingi milteliai“, kurie visą paplūdimį nudažė vaivorykštės spalvomis.
Vaikai noriai dalijosi įspūdžiais, reiškė savo susižavėjimą ir nuoširdžiai džiaugėsi įspūdingu savaitgaliu. Neišgąsdino net staiga užklupęs smarkus lietus, per kurį kirtome skaniausią kada nors gyvenime ragautą kareivišką košę.
Dusetiškėms Gabrielei ir Gretai labai patiko „Batutų parkas“. O apie jūrą mergaitės sakė: „Ji tokia didelė. Ji lyg dangus. Vanduo šaltas, bet būtinai norėjome pirmą kartą išsimaudyti jūroje“.
Sesutėms Justei ir Godai labai patiko maudynės, nors jūra šalta ir sūri. „Pavydime Palangai, nes ji turi jūrą“.
Trečiokės Anastasija ir Jana norėtų dar kartą grįžti prie jūros. „Ten toks smėliukas. Jis minkštas, trapus, švelnus, šviesus, šiltas. O kiek čia visokių švenčių vyksta“.
Ketvirtokei Agnei mintys liejosi per kraštus. „Mačiau grojančius fontanus, mokiausi gaivinti žmogų, suteikti pirmąją pagalbą. Noriu, kad kuo daugiau vaikų galėtų pamatyti jūrą“.
Miglė iš Salako džiaugėsi, kad susirado naujų draugų. „Man labai patiko „Pasakų parkas“ ir grojantys fontanai. Ten taip aukštai pakyla vanduo ir visaip šviečia“.
Danilas ir Večeslavas labai norėtų su visa šeima nuvažiuoti prie jūros. Berniukams ypač didelį įspūdį paliko „Gintaro muziejus“. „Jame tiek daug gintarų, o vienas toks didelis. Sveria daugiau nei 3 kilogramus“.
Visų įspūdžių, malonių patyrimų, įgytų savarankiškumo pamokėlių nesutalpinsim į jokius užrašus. Esame dėkingi visiems, padedantiems pildyti tokias realias ir žemiškas vaikų svajones. Juk mus, suaugusius, didžiausias džiaugsmas aplanko tada, kai švyti vaikų akys, kai iš laimės spurda mažos širdutės, o įspūdžiams ir dėkingumui išreikšti tiesiog pritrūksta žodžių.