REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

G P I S
Statistika
Iniciatyva „All Digital Week“ Skaityti plačiau...
Zarasų viešoji biblioteka, siekdama patikrinti moksleivių naudojimosi internetu ir įvairiomis technologijomis žinias ir įgūdžius bei norėdama padėti suprasti skaitmeninių technologijų teikiamas galimybes, surengė viktoriną-žaidimą „Interneto ir technologijų pasaulyje: Taip/ Ne“. Savo žinių ir įgūdžių pasitikrinti kovo 22 d. į Vaikų literatūros skyrių atvyko Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos IV a ir IV d klasių mokiniai su mokytojomis Dalia Kukonenko ir Liuse Mažeikiene.
Renginio vedėja Zina Černovienė pasveikinusi susirinkusiuosius, renginio dalyvius supažindino su tikslais ir laukiančiomis užduotimis. Zarasų rajono savivaldybės administracijos Zarasų miesto seniūnijos socialinė darbuotoja Erika Ilčiukienė papasakojo apie elektroninių patyčių formas. Pademonstravo filmuką šia tema. Paraginti pasisakyti vaikai pasakojo kaip jie elgtųsi tokiose situacijose. Zarasų savivaldybės administracijos Informacinių technologijų tarnybos informacinių sistemų specialistas Vitalijus Ščerbakovas pasakojo apie veidaknygėje tykančius pavojus. Kaip registruojantis naujoje paskyroje apsaugoti asmens duomenis.
Pasiklausę informatyvių pranešimų mokiniai susiskirstė į komandas „Draugai“ ir „Interneto protai“. „Draugų“ komandos nariai kapitonu išsirinko Eimantą Popovą. „Interneto protai“ komandos kapitonu tapo Amandas Razmanavičius. Viktorina vyko trimis turais, tai kiekviename jų dalyvavo vis kiti komandos nariai. Komandų kapitonai dalyvavo visuose turuose. Pirmajame ture atsakinėjant į klausimus apie „All Digital Week“ į visus klausimus teisingai atsakė „Draugų“ komanda vienu tašku lenkdama „Interneto protai“ komandą. Antrajame ir trečiajame turuose apie kompiuterių ir asmens duomenų saugumą pirmavo komanda „Draugai“.
Vertinimo komisija, kurios nariai – Vitalijus Ščerbakovas, Erika Ilčiukienė ir Zarasų viešosios bibliotekos buhalterė Jolanta Šyvokienė, suskaičiavusi komandų surinktus taškus, paskelbė nugalėtoja komandą „Draugai“, pelniusią 13 taškų, antroji vieta teko komandai „Interneto protai“.
Dalyviai atsisveikino džiaugdamiesi ne tik padėkomis, prizais, saldainiais, bet ir nauja patirtimi, atnaujintomis žiniomis.