REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis


1,2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
Sausio 13-oji Skaityti plačiau...
Laikas į šiandieną atiteka iš nematomų tolių. Galima gyventi ir nejausti
jo tekėjimo. Galima manyti, kad viskas prasidėjo mumis ir viskas su mumis baigsis.
Tačiau kiekviena diena bus žymiai spalvingesnė, gilesnė, jei žinosime, kas į ją
atiteka, kokios nematomos požeminės upės atplukdo praeitin nugramzdinusius
įvykius, sukaktis, faktus ir žmones...
Iš 1991 metų sausio 13 –osios atiteka laiko upė į šiandien dieną... Jau trisdešimt metų džiaugiamės Nepriklausomybe…

Kiekvienas pagalvokim mintyse,
Ar mes verti aukos, vardu gyvybė,
Kurią sudėjo Lietuvos gynėjai
Ant Laisvės aukuro
Tą baisią sausio 13 – osios naktį
Prieš tankus rankom tuščiomis stovėję,
Mirties, kančios ir skausmo nepabūgę?
... Ar mes įvertinam jų žygio prasmę,
Ar mes suprantam jų aukos didybę?
… pirmoji pamoka sausio 13 d. nuotoliniu būdu prasidėjo nuo uždegtų žvakučių plevenimo ant klasės ir mokinių namų palangių. Savo įspūdžiais apie matytas televizijos laidas dalinosi su mokytojomis mokiniai… O už lango jau brėško rytas…

Nijolė Ragauskienė
PSICHOLOGINĖ PAGALBA KARANTINO LAIKOTARPIU Skaityti plačiau...
Karantino metu psichologinė pagalba mokiniams, tėvams/globėjams, mokytojams teikiama nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai atitinkamas funkcijas (darbą) būtina atlikti darbo vietoje. Registruotis darbo dienomis 8.00-15.00 val. per Tamo dienyno pranešimo sistemą, Messenger ( Zita Aleksandravičienė), el. paštą: zitaaleks@gmail.com trumpai apibūdinant kreipimosi priežastį.
Bus tariamasi dėl konsultacijų laiko ir informuojama kokiu būdu jos teikiamos.

Zarasų Santarvės pradinės mokyklos psichologė
Zita Aleksandravičienė
Su Šventėm Skaityti plačiau...
SVEIKINIMAI IŠ SANTARVĖS Skaityti plačiau...
SVEIKINIMAI IŠ SANTARVĖS
Adventinis susikaupimas Skaityti plačiau...
PRIE KALĖDŲ EGLUTĖS Skaityti plačiau...
Truputį pasnigo. 2B klasės mokiniai nutarė aplankyti miesto Kalėdų eglę. Pasikartoję saugaus eismo ir saugaus elgesio taisykles skubėjome prie pasipuošusios Kalėdų eglutės. Dėvėjome burną ir nosį dengiančias kaukes bei saugos liemenes. Sėlių aikštėje mus pasitiko pakiliai nusiteikusi miesto eglė. Nusifotografavę žaidėme gaudynių ir „Sniego mūšį“. Buvo smagu. Penkiaminutės metu skaičiavome elniažuves. Jos buvo trys. Po to suskaičiavome sidabrinius burbulus, kuriais buvo pasipuošusi eglė. Matematikams teko susikaupti, kad nesusipainioti. Pasidžiaugę žaliaskare aplankėme Dominyko Bukonto paminklą. Garsiai skaitėme ant paminklo išgraviruotus reikšmingus žodžius: „Širdį, protą ir gyvybę tautai ir visai Žmonijai“. Atsisveikinę su Kalėdų eglute grįžome į mokyklą. Prisiminę „Švarių rankučių šokį“ skubėjome į valgyklą, kur mūsų laukė gardūs priešpiečiai...


Įspūdžius užrašė 2B klasės mokytoja Danutė Tumalovičienė
DRAUGO DIENA Skaityti plačiau...
Draugas – didelė vertybė. Ypač laikais, kai gyvenimo ritmas itin greitas, reikia daug kur spėti ir ne visada turi galimybę susitikti. Š.m. lapkričio 30 dieną mūsų mokyklos 2c klasės mokiniai su savo mokytoja Laimute Lumbiene paminėjo Draugo dieną draugiškai bei išradingai. Ją paskyrė artimiausiems draugams ir sudalyvavo Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos organizuojamame konkurse, skirtame paminėti Draugo dieną. Vieni mokiniai trumpai aprašė, kodėl būtent šis yra geriausias draugas, kiti jį nupiešė, aprašė ir apdainavo bei nulipdė draugystės simbolį. Vaikai džiaugėsi vienas kitu, išsakė gerus žodžius ir komplimentus, siuntė šiltus palinkėjimus visiems esantiems šalia. Nes visada gera, kai jautiesi įvertintas už tai, kad dovanoji savo draugystę.
Parengė mokyklos psichologė Zita Aleksandravičienė,
nuotraukos autorės
TARPTAUTINĖ NERŪKYMO DIENA Skaityti plačiau...
Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Yra gera proga atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybes atsisakyti rūkymo savo ir savo artimųjų sveikatos labui.
Mūsų mokykloje, šiai progai paminėti, buvo paskelbtas piešinių konkursas. Dalyvavo 2 – 4 klasių mokiniai. Iš kiekvienos klasės buvo išrinkti patys įdomiausi, gražiausi ir su prasmingiausiais užrašais piešiniai. Jų autoriai buvo apdovanoti.
Nugalėtojų sąrašas:
2A kl. Karolis Čiškauskas, Austėja Kavaliovaitė, Ugnė Lezdinskaitė.
2C kl. Matas Dovydas Lukšta, Jonas Adomavičius, Rugilė Černiauskaitė.
2D kl. Sabrina Bulianda, Kajus Stankevičius, Emilija Merkytė.
3A kl. Gabrielė Jankauskaitė, Nikita Šerstobojevas, Airida Augulytė.
3B kl. Elvinas Leonovas, Donatas Radžiūnas, Joana Zinkevičiūtė.
3C kl. Stela Vaitkevičiūtė, Darja Michailova, Elija Vaitkūnaitė.
4A kl. Aliona Ivanova, Kotryna Čuvykina, Lijana Mockaitytė.
4B kl. Stela Ragauskaitė, Ieva Dorogina, Sonata Pupeikytė.
4C kl. Kornelija Bartaškaitė, Arina Šeršniovaitė, Nilas Aleksejevas.
4D kl. Eira Krutova, Akvilė Papučkaitė, Samanta Vaitkevičiūtė.
Ačiū visiems už aktyvų dalyvavimą konkurse!
Visų laimėtojų piešiniai yra iškabinti mokyklos fojė. Mielai prašome apsilankyti


Socialinė pedagogė Mariana Dvelienė
Mokytojo padėjėja Viktorija Cvetkova
Atviras Laiškas Skaityti plačiau...
TOLERANCIJOS DIENA Skaityti plačiau...
Š.m. lapkričio 16 dieną mūsų mokyklos mokiniai tradiciškai minėjo Tarptautinę tolerancijos dieną . Šią dieną 0a, 0b, 2b, 2c, 3a, 4a, 4c ir 4d klasių mokytojos ypatingą dėmesį skyrė tolerancijos ugdymui. Kalbėjo apie pakantumą, kantrybę, pagarbą kito nuomonei, išklausymą, gebėjimą suprasti kitus. Pedagogės aptarė su vaikais ir šių metų tolerancijos dienos simbolio - dėlionės prasmę. Mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kuriuos sujungus gauname visos visuomenės paveikslą. Ją sudaro žmonės, skirtingi pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą ir t.t. Norėdami būti kartu turime mokytis suprasti žmonių bei pasaulio įvairovę, priimti ir gerbti. Tolerancija – tai mandagumas, kantrybė, pagarba kitiems, supratimas, kad visi žmonės turi teisę į savo nuomonę, darbus, kūrybą ir nesvarbu kokia akių spalva, tautybė ar rasė, kiek žmogui metų ir kur jis gyvena. Mūsų mokyklos mokiniai su savo mokytojomis sukūrė koliažus, piešinius, raides, namuką ir dėliones. Vaikai dėlionėmis papuošė savo klases.
Tolerancija nėra beribė – ji baigiasi tada, kai pažeidžiamos kito žmogaus teisės ar užsiimama kitokia nusikalstama veikla.
Ačiū visiems prisidėjusiems!


Akcijos koordinatorė
mokyklos psichologė Zita Aleksandravičienė, nuotraukos autorės
Autizmas – ne kliūtis lankytis bibliotekoje Skaityti plačiau...
Tai, kad Lietuvos viešosios bibliotekos yra atviros įvairiausiems lankytojams, žino visi. Tačiau realybė ne visada tokia graži: vaikus su autizmo spektro sutrikimais auginantys tėvai neretai vengia viešų vietų, kad nematytų smerkiančių žvilgsnių ir nesulauktų piktų replikų. „Biblioteka visiems“ – drąsiai sako bibliotekininkai, pristatantys ypatingą projektą visoje Lietuvoje.
<...>

Projektą „Autizmo spektro ir kitų kalbos, komunikacijos ir elgesio sutrikimų turintiems asmenims draugiškų bibliotekų tinklo diegimas“ finansuoja LR kultūros ministerija. Projekto vykdytoja – Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų asociacija. Projekto partneriai: Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija, Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“, asociacija „Šiaulių lietaus vaikai“. Informacinis partneris – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.