REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
Korupcijos prevencija

1,2% parama mokyklai


Pamokų laikas


Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Valgiaraštis

Tėvų linija

G P I S
Statistika
Dėmesio! Skaityti plačiau...
O spalvotoji knygele Skaityti plačiau...
„O spalvotoji knygele, vesk mane į savo šalį...“, - rašė lietuvių poetė Janina Degutytė eilėraštyje vaikams „Spalvota knygelė“. Džiugu, kad knyga ir skaitymas, pilname viliojančių įdomybių ir technologijų pasaulyje, daugeliui vaikų – viena geriausių veiklų, skatinanti ir kurianti pamatus kalbos ir raštingumo įgūdžiams, smegenų vystymuisi. Kad tėveliai ir mokytojai skatina vaikus knygose ieškoti teigiamų emocijų, neatrastų pasaulių. Susipažinti su knygų personažais, autoriais, iliustruotojais.
Zarasų viešoji biblioteka balandžio mėnesį buvo parengusi viktoriną „Vaikų rašytojai, kūriniai, personažai“. Jos nominantais tapo Zarasų „Santarvės“ mokyklos moksleiviai Augustė Saulė Juškėnaitė (1 c kl.), Tėja Černovaitė (2 a kl.), Daniel Moskalenko (3 d kl.). Džiaugiamės ir sveikiname juos.Zina Černovienė, Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė
Nuotraukos autorės
VI Nacionalinis vaikų piešinių konkursas „Lietuvos paukščiai 2020“ Skaityti plačiau...
2a, 3d, 4b klasės mokiniai dalyvavo VI Nacionaliniame vaikų piešinių konkurse „Lietuvos paukščiai“, kurį organizavo Kėdainių vaikų lopšelis - darželis „Pasaka“. Partneris – Lietuvos ornitologų draugija. Konkurso tikslas – pasitelkiant įvairias piešimo technikas atskleisti Lietuvos paukščių savitumą, išskirtinumą, ugdyti vaikų kūrybiškumą. Konkursas vyko visą kovo mėn. Džiugu, kad mokiniai savo darbus pristatė iki karantino pradžios paskelbimo. Tad padėkos raštai už kruopščius ir kūrybingus darbus nudžiugino 2a kl. mokinius: Airidą Augulytę, Jekateriną ir Nikitą Šerstobojevus, Militą Morozovą, 3d kl. mokinius: Akvilę Papučkaitę, Augustę Dūdėnaitę, Neidą Cibulskį, Ugnę Kazlauskaitę, 4b kl. mokinę Mildutę Kuosaitę.
Padėkos raštais už vaikų paskatinimą dalyvauti VI Nacionaliniame vaikų piešinių konkurse „Lietuvos paukščiai 2020“, už padrąsinimą paukščius matyti menininko akimis apdovanotos 2a kl. mokytoja Dalia Kukonenko, 3d kl. mokytoja Galina Razmanavičienė, 4b kl. mokytoja Janina Trimonienė.

Nijolė Ragauskienė
Priėmimo prašymas Skaityti plačiau...
Zarasų rajono savivaldybės taryba 2020 m. balandžio 3 d. sprendimu Nr.
T-57 patvirtino klasių ir grupių komplektus 2020-2021 mokslo metams.
Prašymus mokytis galima teikti nuotoliniu būdu iki 2020 m. rugpjūčio 31
d. 15 val. 45 min. Prašymų formos pateiktos mokyklos tinklapyje prie
"Dokumentai. Planavimo dokumentai".

Mokyklos administracija
E-BENDRAVIMO IŠŠŪKIAI IR KAIP JUOS ĮVEIKTI Skaityti plačiau...
Karantino metu visas mokymosi procesas ir bendravimas persikėlė į internetą, kuris tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Nuotolinis bendravimas gali būti įdomi patirtis, tačiau taip bendraujant galima susidurti ir su skaudinančiu elgesiu bei elektroninėmis patyčiomis. Elektroninės patyčios – tai agresyvus ir tyčinis elgesys, kuriuo siekiama pažeminti, įskaudinti, išgąsdinti kitą/us. Jos gali vykti elektroniniais laiškais, žinutėmis, pokalbių svetainėse, socialiniuose tinkluose, o taip pat naudojant mobiliuosius telefonus. Elektroninės patyčios yra žalingesnės už įprastas patyčias, nes vaizdo medžiaga internete išlieka labai ilgai ir gali būti prieinama dideliam vartotojų skaičiui. Vaikai savo tėvams dažniausiai nėra linkę pasakoti apie skaudžias patirtis internete dėl tam tikrų priežasčių, nes galvoja, kad patys yra kalti, abejoja, ar tėveliai supras, bijo, kad bus apribotas jų naudojimasis kompiuteriu ar telefonu.
Kaip to išvengti? Susidūrus su elektroninėmis patyčiomis, labai svarbu, kad vaikas neliktų vienas ir sulauktų tėvų pagalbos. Suaugusieji gali rasti reikalingus atsakymus, kaip pastebėti, ar vaikas patiria elektronines patyčias, kaip jį apie tai prakalbinti, ką daryti ir ko svarbu nedaryti, kokių veiksmų imtis, jei vaikas pats tyčiojasi iš kitų arba stebi elektronines patyčias, ir daugelį kitų nuorodoje: http://bepatyciu.lt/tevams/
Parengta remiantis emocinės paramos tarnybos vaikams ir paaugliams „Vaikų linija“ pateikta informacija.

Zarasų Santarvės pradinės mokyklos psichologė
Zita Aleksandravičienė
Sveikinimas Skaityti plačiau...
PSICHOLOGINĖ PAGALBA Skaityti plačiau...
Karantino metu psichologinė pagalba mokiniams, tėvams/globėjams, mokytojams bus teikiama nuotoliniu būdu. Registruotis darbo dienomis 8.00-15.00 val. per Tamo dienyno pranešimo sistemą, Viber, Messenger ( Zita Aleksandravičienė), el. paštą: zitaaleks@gmail.com trumpai apibūdinant kreipimosi priežastį. Bus derinamas konsultacijų laikas ir informuojama kokiu būdu jos teikiamos.Zarasų Santarvės pradinės mokyklos psichologė
Zita Aleksandravičienė
Dėl nemokamo maitinimo Skaityti plačiau...
Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotojai administracinei ir ūkinei veiklai, socialinei pedagogei, vyr. virėjai pavesta organizuoti maisto davinių išdavimą nemokamą maitinimą gaunantiems mokyklos mokiniams nuo 2020-03-16 d. karantino ir ekstremalios situacijos laikotarpiu.

Mokyklinio autobuso vairuotojas įpareigotas pristatyti mokykliniu autobusu maisto davinius mokiniams, gyvenantiems kaime, Zarasų miesto mikrorajone, daugiavaikėms šeimoms.

Užtikrinant mokyklos darbuotojų ir maisto gavėjų saugumą, 1-4 klasių, priešmokyklinių grupių mokytojos įpareigotos informuoti mokinių tėvus dėl konkrečios dienos, laiko, vietos, kur bus dalinami maisto daviniai (apie konkrečius grafikus bus pranešta atskirai elektroniniais laiškais, telefonu).

Mieste gyvenantiems mokiniams ir jų tėvams maisto daviniai išduodami mokyklos kieme iš valgyklos pusės.

Mokyklos administracija
TVARKOS APRAŠAS Skaityti plačiau...
ZARASŲ “SANTARVĖS” PRADINĖS MOKYKLOS MOKYMO(SI) NUOTOLINIU BŪDU TVARKOS APRAŠAS
pedagoginių specialistų ugdymo proceso organizavimas Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos pedagoginių specialistų ugdymo proceso organizavimas nuotoliniu būdu
nuo 2020-03-30

ugdymo proceso organizavimas Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos ugdymo proceso organizavimas nuotoliniu būdu nuo 2020-03-30