REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
APIE MOKYKLĄ
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
FOTO GALERIJA

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Neformalusis ugdymas

Orų prognozė
Oras šalyje Zarasai
G P I S
Statistika
VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ Skaityti plačiau...
Prie respublikinės akcijos „Veisksmo savaitė BE patyčių“ šeštus metus prisijungė ir Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai. Visą savaitę nuo kovo 23 iki 27 dienos mokykloje vyko šiai akcijai skirti renginiai atkreipti visos mokyklos bendruomenės dėmesį į patyčių problemą, skatinti pagarbų ir draugišką bendravimą. Juk mokykloje kartu mokosi ir bendrauti. Jeigu per pertraukas, per pamokas yra tyčiojamasi, mes turime reaguoti - padėti moksleiviams spręsti problemas, parodykite jiems pavyzdį. Pasitelkę savo kūrybiškumą priešmokyklinukai, 1-4 klasių mokiniai su savo mokytojomis aktyviai dalyvavo: visą savaitę segėjo emblemas „Aš esu
Priešmokyklinių grupių veikla „Kartu smagiau“ Skaityti plačiau...
Kovo mėn. 16d. Zarasų ,,Santarvės‘‘ pradinėje mokykloje vyko priešmokyklinių grupių veikla ,,Kartu smagiau“. Sulaukėme svečių iš Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos ir K.Būgos gimnazijos.Tai priešmokyklinių grupių vaikai kartu su savo pedagogėmis.
Kartu su svečiais Zarasų ,,Santarvės“ priešmokyklinių A, B ir C grupių vaikai bei jų pedagogės Larija Savičenko, Jolanta Bagdonavičienė ir Daiva Šileikienė dalyvavo veikloje ,,Kartu smagiau“. Veiklos tikslas buvo ugdyti draugiškumą, bendradarbiavimą, sportinius gebėjimus.
Būsimųjų pirmokų ir jų tėvelių dėmesiui Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinė mokykla maloniai kviečia būsimuosius pirmokus, šešiamečius ir jų tėvelius į susitikimą su mokyklos bendruomene, kuris vyks 2015-04-28 d. 17.15 val. mokyklos aktų salėje.


Mokyklos administracija
Foto Gintauto Antanavičiaus

Teatro savaitę prisiminus... Skaityti plačiau...
Kovo 27d. minėjome tarptautinę Teatro dieną. Kultūros centre viasą savaitę vyko įvairių teatrų spektakliai. Mėgėjiškus teatrų spektaklius keitė profesionalūs aktorių pasirodymai. Žiūrovų gausa patvirtino, kad šis meno žanras zarasiečiams yra labai svarbus. Miesto visuomenė labai laukia spektaklių. Juos aptaria, džiaugias,vertina, o tai rodo, kad abejingų nėra. Bet spektaklis prasideda nuo pirmo žingsnio. Nuo žaidimo su lėlėmis, mažų automobiliukų, kaladėlių, šautuvėlių, ... ratelių, šokių, eilėraštukų... nuo vaikystės...Tad ir teatro savaitė prasidėjo nuo mūsų pradinės mokyklos teatriukų pasirodymų. Šiais metais mūsų mokykla pristatė tris spektaklius. Labai skirtingus ir nuotaikingus.
Kovo 22-oji Pasaulinė vandens diena Skaityti plačiau...
Kovo 22 dieną minima Pasaulinė vandens diena. Ją 1992 metais inicijavo Jungtinių tautų Generalinė asamblėja. Nuo 1993 metų pradėtą švęsti Pasaulinę vandens dieną globoja UNESCO. Lietuvoje ši diena Aplinkos ministerijos iniciatyva minima nuo 2000 metų. Tokiu būdu siekiama atkreipti dėmesį į vandens išteklių apsaugą ir strateginį tikslą – sumažinti žmogaus ūkinės veiklos įtaką Lietuvos vandenims.
Kiekvienais metais šiai dienai išrenkamas šūkis, atspindintis pagrindinę pasaulinę vandens problematiką. 2015 m. Pasaulinės vandens dienos tema ,,Vanduo ir darnus vystymasis“.
Ketvirtokų sportiniai laimėjimai Skaityti plačiau...
Nuoširdžiai norime padėkoti ir pasidžiaugti mūsų mokyklos ketvirtų klasių sportninkų rinktine, kuri labai kovingai dalyvavo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio varžybose. Rudenį, dalyvaudami rajoninėse kvadrato varžybose, iškovojo teisę vykti į zonines varžybas, kurios vyko Rokiškyje. Tik po labai atkaklios kovos rokiškėnai šiaip taip įveikė mūsų mokyklos rinktinę. Sako – namie ir sienos padeda. Bet mūsų kovotojai įveikė Kupiškio ir Visagino mokyklų komandas. Kovo pradžioje mūsų mokyklos sportininkai keliavo į zonines sportinių estafečių „Drąsūs, stiprūs , vikrūs“ varžybas. Parsivežė garbingą padėką už antrąją vietą.
SVEIKINAME! Skaityti plačiau...
4a klasės mokinius ir mokytoją Aliciją Dumbravienę už dalyvavimą akcijoje “Metų knygos rinkimai”! Džiaugiamės, kad uoliai skaitėtę knygutę “Torčiukas ant debesėlio” ir rašėte Padėkos laiškelius autorei Jurgai Baltrukonytei. Linkime, kad visuomet domėtumėtės naujausiais grožinės literatūros kūriniais! Skaitykit! Laisvėkit! Tobulėkit!

Pagarbiai, Nijolė Ragauskienė
Nuotrauka autorės

ŽEMĖS DIENAI – PIEŠINIAI ANT AKMENUKŲ Skaityti plačiau...
Praeitą savaitę IVb klasės mokiniai piešė guašu ant akmenukų ir išsiuntė fotografijas atradimų gamtoje plenero “Aš kuriu Žemei”organizatoriams, skirto Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Plenerą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Plenero tikslas – įtraukti mokinius į aktyvią kūrybinę aplinkos puošybos veiklą, propaguoti žemės meną kaip ekologinio ugdymo formą.
VYKO ATVIRA VEIKLA Skaityti plačiau...
Kovo 17 dieną Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje, IVb klasėje vyko atvira matematikos veikla rajono mokytojams tema „Didelių plotų matavimai“. Ruošėmės draugiškai: tėveliai padėjo vaikams atlikti namų darbus ir suklijavo iš senų laikraščių kvadratinį metrą. Pamokos pasirengimui reikėjo įvairių metrų: siuvėjos, staliaus... Duomenų rinkimui buvo reikalingas internetas. Dar mums labai reikėjo geros nuotaikos ir sėkmės.
Sulaukę nemažai svečių jaudinomės visi. Manau, kad veikla pavyko, nes nuolat jautėme geranorišką pagalbą iš aplinkinių. Mokiniai buvo pakankamai aktyvūs ir stropūs. Labai džiaugėsi apskaičiavę tikybos kabineto grindų plotą ir sužinoję, kokio kilimo reikia tikybos mokytojai Nijolei (lauksime akcijos „Senukuose“).

Konkursas „Esu saugus, kai žinau“ Skaityti plačiau...
Kovo 13 d. mūsų mokykloje vyko konkursas „Esu saugus, kai žinau“, kurį organizavome kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariatu. Šio konkurso metu norėjome ne tik komandų nariams , bet ir visiems antrų klasių mokiniams suteikti žinių ir praktinių įgūdžių kuriant saugią aplinką.
Konkurse dalyvavo keturios komandos: „Atšvaitukai“, „Boružėlės“, „Švieselės“ ir „Amsio draugai“. Konkursą vertino komisija: Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Vaiva Bagdanavičiūtė, tyrėja Jurgita Andriuškevičienė, Patrulių būrio patrulis Dalius Markevičius, Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos direktorė Valerija Palivoda ir Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Eglė Naprienė.

KŪRĖME PASAKAS APIE GAMTĄ Skaityti plačiau...
IVb klasės mokiniai kūrė pasakas apie gamtą ir dalyvavo kūrybinių darbų konkurse, kurį rengia savaitraščio „Žaliasis pasaulis“ redakcijos darbuotojai. Iš pradžių aptarėme ir išsiaiškinome, kodėl žmogus privalo branginti Žemę, neteršti aplinkos, saugoti ir globoti gyvūnėlius. Mokiniai noriai „pasinėrė“ į gamtosaugininkų pareigas. Sekėsi labai gerai. Iš viso sukūrėme 16 pasakėlių. Norėtume kartu su visais pasidžiaugti tuo, kad pirmoji mūsų klasės mokinio Alano Gavril Savčiuk pasakėlė kovo 12 dieną jau išspausdinta savaitraštyje „Žaliasis pasaulis“. Sveikiname Alaną ir dėkojame mokytojai Giedrei Mičiūnienei už pagalbą kuriant ir recenzuojant mūsų pasakėles. Tikimės ir kitų pasakėlių autorių sėkme...

IVb klasės mokytoja Danutė Tumalovičienė