REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
APIE MOKYKLĄ
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
FOTO GALERIJA

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Neformalusis ugdymas

Orų prognozė
Oras šalyje Zarasai
G P I S
Statistika
Kovo 22-oji Pasaulinė vandens diena Skaityti plačiau...
Kovo 22 dieną minima Pasaulinė vandens diena. Ją 1992 metais inicijavo Jungtinių tautų Generalinė asamblėja. Nuo 1993 metų pradėtą švęsti Pasaulinę vandens dieną globoja UNESCO. Lietuvoje ši diena Aplinkos ministerijos iniciatyva minima nuo 2000 metų. Tokiu būdu siekiama atkreipti dėmesį į vandens išteklių apsaugą ir strateginį tikslą – sumažinti žmogaus ūkinės veiklos įtaką Lietuvos vandenims.
Kiekvienais metais šiai dienai išrenkamas šūkis, atspindintis pagrindinę pasaulinę vandens problematiką. 2015 m. Pasaulinės vandens dienos tema ,,Vanduo ir darnus vystymasis“.
Ketvirtokų sportiniai laimėjimai Skaityti plačiau...
Nuoširdžiai norime padėkoti ir pasidžiaugti mūsų mokyklos ketvirtų klasių sportninkų rinktine, kuri labai kovingai dalyvavo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio varžybose. Rudenį, dalyvaudami rajoninėse kvadrato varžybose, iškovojo teisę vykti į zonines varžybas, kurios vyko Rokiškyje. Tik po labai atkaklios kovos rokiškėnai šiaip taip įveikė mūsų mokyklos rinktinę. Sako – namie ir sienos padeda. Bet mūsų kovotojai įveikė Kupiškio ir Visagino mokyklų komandas. Kovo pradžioje mūsų mokyklos sportininkai keliavo į zonines sportinių estafečių „Drąsūs, stiprūs , vikrūs“ varžybas. Parsivežė garbingą padėką už antrąją vietą.
SVEIKINAME! Skaityti plačiau...
4a klasės mokinius ir mokytoją Aliciją Dumbravienę už dalyvavimą akcijoje “Metų knygos rinkimai”! Džiaugiamės, kad uoliai skaitėtę knygutę “Torčiukas ant debesėlio” ir rašėte Padėkos laiškelius autorei Jurgai Baltrukonytei. Linkime, kad visuomet domėtumėtės naujausiais grožinės literatūros kūriniais! Skaitykit! Laisvėkit! Tobulėkit!

Pagarbiai, Nijolė Ragauskienė
Nuotrauka autorės

ŽEMĖS DIENAI – PIEŠINIAI ANT AKMENUKŲ Skaityti plačiau...
Praeitą savaitę IVb klasės mokiniai piešė guašu ant akmenukų ir išsiuntė fotografijas atradimų gamtoje plenero “Aš kuriu Žemei”organizatoriams, skirto Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Plenerą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Plenero tikslas – įtraukti mokinius į aktyvią kūrybinę aplinkos puošybos veiklą, propaguoti žemės meną kaip ekologinio ugdymo formą.
VYKO ATVIRA VEIKLA Skaityti plačiau...
Kovo 17 dieną Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje, IVb klasėje vyko atvira matematikos veikla rajono mokytojams tema „Didelių plotų matavimai“. Ruošėmės draugiškai: tėveliai padėjo vaikams atlikti namų darbus ir suklijavo iš senų laikraščių kvadratinį metrą. Pamokos pasirengimui reikėjo įvairių metrų: siuvėjos, staliaus... Duomenų rinkimui buvo reikalingas internetas. Dar mums labai reikėjo geros nuotaikos ir sėkmės.
Sulaukę nemažai svečių jaudinomės visi. Manau, kad veikla pavyko, nes nuolat jautėme geranorišką pagalbą iš aplinkinių. Mokiniai buvo pakankamai aktyvūs ir stropūs. Labai džiaugėsi apskaičiavę tikybos kabineto grindų plotą ir sužinoję, kokio kilimo reikia tikybos mokytojai Nijolei (lauksime akcijos „Senukuose“).

Konkursas „Esu saugus, kai žinau“ Skaityti plačiau...
Kovo 13 d. mūsų mokykloje vyko konkursas „Esu saugus, kai žinau“, kurį organizavome kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariatu. Šio konkurso metu norėjome ne tik komandų nariams , bet ir visiems antrų klasių mokiniams suteikti žinių ir praktinių įgūdžių kuriant saugią aplinką.
Konkurse dalyvavo keturios komandos: „Atšvaitukai“, „Boružėlės“, „Švieselės“ ir „Amsio draugai“. Konkursą vertino komisija: Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Vaiva Bagdanavičiūtė, tyrėja Jurgita Andriuškevičienė, Patrulių būrio patrulis Dalius Markevičius, Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos direktorė Valerija Palivoda ir Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Eglė Naprienė.

KŪRĖME PASAKAS APIE GAMTĄ Skaityti plačiau...
IVb klasės mokiniai kūrė pasakas apie gamtą ir dalyvavo kūrybinių darbų konkurse, kurį rengia savaitraščio „Žaliasis pasaulis“ redakcijos darbuotojai. Iš pradžių aptarėme ir išsiaiškinome, kodėl žmogus privalo branginti Žemę, neteršti aplinkos, saugoti ir globoti gyvūnėlius. Mokiniai noriai „pasinėrė“ į gamtosaugininkų pareigas. Sekėsi labai gerai. Iš viso sukūrėme 16 pasakėlių. Norėtume kartu su visais pasidžiaugti tuo, kad pirmoji mūsų klasės mokinio Alano Gavril Savčiuk pasakėlė kovo 12 dieną jau išspausdinta savaitraštyje „Žaliasis pasaulis“. Sveikiname Alaną ir dėkojame mokytojai Giedrei Mičiūnienei už pagalbą kuriant ir recenzuojant mūsų pasakėles. Tikimės ir kitų pasakėlių autorių sėkme...

IVb klasės mokytoja Danutė Tumalovičienė

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25 – čio minėjimo šventė Skaityti plačiau...
Šventės išvakarėse “Santarvės” pradinės mokyklos aktų salėje šurmuliavo pradinukai. Salė žydėjo trispalvėmis vėliavytėmis. Kiekvienas norėjo pasipuikuoti trispalvėmis apyrankėmis, kurias nuo Vasario 16-osios šventės pynė ir namuose ir klasėje… Be galo malonu, kad aktų salės siena puikavosi mokinių piešiniais, kuriuose mažieji dailininkai pavaizdavo pačias gražiausias Zarasų miesto vietas. Parodos pavadinimas “Vasara graži kaip Zarasai…” (Erlickas) įpareigojo mokinius atskleisti gimtojo miesto grožį. Minėjimą pradėjo visa mokyklos bendruomenė iškilmingai sugiedodama Tautinę giesmę. Malonu pažymėti, kad Tautinę giesmę jau giedame be jokio fonograminio pritarimo. Sveikinimo žodį ir šiltai visus pasveikino mokyklos direktorė Valerija Palivoda. Šventinį koncertą pradėjo Gilmė ir Viltė J. Marcinkevičiaus daina “Lietuva”,
2015-ųjų Kaziuko mugė Skaityti plačiau...
Jau tradiciškai kiekvienų metų kovo pirmą savaitę mokykloje vyksta Kaziuko mugė. Šiais metais ja rūpinosi trečiokai. Jau 9.00 val. nuskambėjo mokytojos Janinos Trimonienės ir 3b klasės mokinių linksmas muzikinis kvietimas. Greitai rinkosi prekeiviai su savo, savo šeimos rankų darbo įvairiais dirbiniais, saldžiais kepiniais. Saldumynų, keksiukų, sausainių, vaflių šių metų mugėje buvo ypač gausus pasirinkimas. Kaip ir visada paklausiausios prekės buvo mediniai šaukštai, papuošalai, arbatos, gėlių sodinukai, mezginiai...
Sveikinimas Skaityti plačiau...
Integruotos pamokos tema ,, Laiškas’’ Skaityti plačiau...
Rapolo mamytė Giedrė vedė integruotas pamokas tema ,,Laiškas’’. Ugdymo procese mokytoja taikė įvairias netradicines metodikas, integruojant vieną seniausių žmonių bendravimo raštu formą. Mokiniai pažino kūrybos džiaugsmą, pajuto netradicinės pamokos dvasią ir visų mokomųjų dalykų ryšį. Išnagrinėjo J. Baltrukonytės knygelę ,,Torčiukas ant debesėlio’’, vaikai kūrė ,, Laišką Vaikystei’’- koliažą (grupinis darbas).