REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
APIE MOKYKLĄ
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
FOTO GALERIJA

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Neformalusis ugdymas

Orų prognozė
Oras šalyje Zarasai
G P I S
Statistika
Skautų dainų dainelėje „Gražių dainelių daug girdėjau“ vėl I vieta Skaityti plačiau...
Šiemet jau 16 – ąjį kartą pačiam viduržiemy į Kauną suvažiavo visos Lietuvos skautai. Čia vyko dainos konkursas, skirtas įamžinti vyriausio skautininko brolio Felikso Šakalio atminimą, kuris buvo vienas iš skautų judėjimo Lietuvoje atkūrėjų. Skautų dainų konkurso sumanytojos ir organizatorės yra brolio Felikso Šakalio dukros Almė Jurevičienė ir Rėda Šakalytė, kurių tėtis ir skatino skautus ne tik mylėti savo kraštą, saugoti gamtą, bet ir puoselėjo dainavimą skautų tarpe, pats labai mėgo dainuoti, rinko ir kūrė dainas.
Taigi renginys bei reginys šiame konkurse kaip ir pernai, taip ir šiemet manęs nenuvylė. Visi buvo gražiai ir nuoširdžiai pasiruošę ne tik atlikdami dainas, bet ir prisistatymus. O jų būta tikrai originalių. Prisistatymų tema šiemet buvo K. Donelaitis. Žinoma, tai buvo sudėtinga tema jaunesniesiems skautams, tačiau vyresniesiems, ypatingai akademikams, tai buvo filosofinis, intelektualus „pažaidimas“ žodžių prasmėmis, laikrodžio rodyklių tėkmėmis bei istorinių amžių šuoliais.
Vėl skautai neužmiršo vieni kitų ir skyrė savo numylėtiniams atsivežtas dovanas. Jos buvo kuo įvairiausios nuo saldumynų ir uogienių iki knygų, marškinėlių ar net naujos skautiškos uniformos komplekto.
Sausio 13- osios minėjimas Skaityti plačiau...
Trijų Išminčių šventė Skaityti plačiau...
Baigėsi Kalėdinių švenčių laikotarpis. Po žiemos atostogų sugrįžę mokiniai, dalinosi įspūdžiais, linksma nuotaika. Tikybos pamokų metu dar suspėjom aplankyti prakartėlę Zarasų bažnyčioje, pasveikinti gimusį Kūdikėlį Jėzų. Prisiminėm Trijų Išminčių vardus, dovanotas dovanas, tradiciją – ant durų staktos užrašyti karalių vardų pirmasias raides. Kartu su klasės draugais pasimeldėm ir nusifotografavom prie prakartėlės.

Nijolė Ragauskienė
Nuotraukos autorės

INTEGRUOTA ATVIRA VEIKLA ZARASŲ „SANTARVĖS“ PRADINĖJE MOKYKLOJE Skaityti plačiau...
Sausio 7-ą dieną Zarasų ,,Santarvės“ pradinėje mokykloje vyko atvira integruota veikla „Kelionė po H. K. Andersono pasakų pasaulį“ IV b klasėje, kurią vedė Turmanto pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Giedrė Mičiūnienė. Pamokas stebėjo rajono pradinių klasių ir lietuvių kalbos mokytojai, mokyklos administracija.
Graži dovana Skaityti plačiau...
Visi su džiaugsmu laukiame švenčių, nes jos mūsų pilką kasdienybę nudažo ryškesnėmis spalvomis. Visiems norisi būti geresniais, nuoširdesniais, teikti džiaugsmą kitiems. Ypač tai juntama kalėdiniu laikotarpiu, nes visi laukiame stebuklo ir dovanų. Tačiau dovanas norim ne tik gauti, bet labai smagu jas dalinti ir džiuginti jomis šalia esančius. Tą labai puikiai pajuto ,,Santarvės‘‘ pradinės mokyklos 0a, 1a ir 2d klasių mokiniai su savo mokytojomis Larija Savičenko, Dalia Kukonenko, Galina Razmanavičiene. Jie paruošė gražią dovaną projektą, spektaklį „Dvylika mėnesių“, kurį pirmiausia padovanojo savo artimiesiems.
Knygų Kalėdos Skaityti plačiau...
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos bibliotekoje jau antrus metus vyko prezidentės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“.
Po gražių, šventinių atostogų vaikus pakvietė mokyklos bibliotekininkė į dovanojamų knygų pristatymą, skirtą šiai akcijai. Vaikai dalijosi mintimis apie knygas, skaitė ištraukas, pristatė knygeles, kurias dovanoja bibliotekai. Daugiausia knygelių padovanojo 3c klasės mokiniai. Gražiausiai ir įdomiausiai knygeles pristatė 1c klasės mokiniai. Kygeles dovanojo mokytojos Laimutė ir Nijolė.

Naujametinis šaškių turnyras Skaityti plačiau...
Sausio 8 d. Santarvės pradinėje mokykloje, vyko pradinių klasių naujametinis šaškių turnyras. Jame dalyvavo visų klasių iš viso devyniolika dalyvių. Garbingoje kovoje, mūsų jaunieji šaškininkai parodė didelį entuziazmą, norą žaisti ir nugalėti.
Berniukų tarpe , buvo žaidžiama dviejuose pogrupiuose rato sistema. Iš kiekvieno pogrupio į tolesnį varžybų etapą pateko po keturis geriausius šaškininkus. Antrajame finaliniame etape dėl čempiono vardo buvo rungtyniaujama olimpine sistema. Nugalėtoju tapo Zarasų sporto centro šaškių skyriaus auklėtinis Dovidas Guntulis, antras liko jo draugas Denisas Čuvykinas, trečias Eividas Guntulis.

Pradinių klasių Kalėdiniai renginiai Skaityti plačiau...
Visą gruodžio mėn. aktų salė ūžė kaip malūnas darbymetį. Vyko repeticijos ruošiantis pačiom gražiausiom metų šventėm. Mokiniai dailino dainelių skambesį, miklino šokio žingsnelį, kartojo spektakliukų mizanscenas, ieškojo įtaigesnės intonacijos kalėdiniam eilėraštuko posmui. Juk kalėdinė programėlė skirta mylimiems tėveliams ir Kalėdų seneliui ... Kaip čia nesistengsi...? Šventinės programėlės metu mokinių buvo neįmanoma atpažinti...Kiek daug įdomių personažų suvaidino visų 18 klasių mokinukai.! Didžiausi režisieriai – klasių mokytojai.
Kaip pralinksminti Karalaitę? Skaityti plačiau...
Trečios klasės mokiniai paruošė kalėdinę programėlę visos mokyklos bendruomenei „Kaip pralinksminti karalaitę?“. Intriguojančioj liūdnos karalaitės istorijoj, aktyviausi pasakos dalyviai stengėsi kaip įmanydami praskaidrinti mergaitės nuotaiką. Jiems padėjo akrobatai, muzikantai, šokėjai, žiniuonė, dainininkai, įtaigaus žodžio meistrai... ir kalėdų senelis su balionais. Pasaką baigėsi laimingai – karalaitė linksmai šoko ir dainavo su visais Kalėdų laukiančiais vaikais. Jiems pritarė mokytojos Inga Vainiūnienė, Janina Trimonienė, Laima Zibolienė, kurios sutartinai talkino pagrindinei rengino režisierei – mokytojai Alinai Guntulienei.

N. Ragauskienė, nuotraukos autorės

Meduoliukai Skaityti plačiau...
Noriu padėkoti visiems, kuriems nesvetima savanorystės dvasia... Prieš šventes gimnazistės pamokų metu, kartu mokytoja P. Sekoniene kepė kalėdinius meduoliukus, juos puošė. Produktus pirko už paaukotas lėšas maltiečių sriubos akcijos metu. Maltiečių sriubą dalino samarietės ir maltietis eglutės įžiebimo šventėje. Papuoštus meduoliukus dailiai įpakavo su „Santarvės“ pradinės mokyklos 4c klasės mokinukų (mokyt. L. Lumbienė) gamintais sveikinimais - suvenyrais. Pasveikinti su artėjančiom šventėm į globos namus nuvykę pradinukai (choras „Šypsenėlė“ vad. D. Skvarčinskaitė
Adventinis renginys Zarasų socialinės globos namuose Skaityti plačiau...
Šių metų gruodžio 17 dieną, Zarasų socialinės globos namus aplankė Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai kartu su samariečiais. Šiltų ir jaukių namų gyventojams ir darbuotojams dovanojo nuostabią Adventinę programą. Mokiniai vaidino spektakliuką „Bitės sapnas“, kuris kalbėjo apie gėrį ir artėjančios šventės laukimo prasmę. Choras dainavo dainas, o Salvijus Aukštuolis padovanojo nuostabius 3 kūrinius, kuriuos atliko akordeonu, taip pat, pianinu grojo Martyna Paradnikaitė. Programos pabaigai visus pavaišino samariečių keptais ir su linkėjimais įpakuotais sausainukais.

Nijolė Ragauskienė