REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
FOTO GALERIJA

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Neformalusis ugdymas

Orų prognozė
Oras šalyje Zarasai
G P I S
Statistika
Atvira tikybos pamoka-veikla apie Tiberiados bendruomenę Skaityti plačiau...
2015 - 05 – 21 d. Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje stebėjome šios mokyklos pradinių klasių ir tikybos mokytojos metodininkės Nijolės Ragauskienės veiklą tema: „Pastačiau aš mažą namelį” (apie Tiberiados bendruomenę Baltriškėse).
Veiklos uždaviniai:
• Susipažinti ką reiškia vienuoliškas ( Dievui pašvęstas ) gyvenimas.
• Pristatyti brolio Morkaus istoriją.
• Atliekant darbą gupėse, išskirti svarbiausius Vienuoliško gyvenimo bruožus.
• Remiantis video medžiaga gebėti paaiškinti apie Tiberiados bendruomenėje gyvenančių vienuolių veiklą.
Pamokos situacija: 2015 m. yra paskelbti Pašvęstojo metais. Mokiniai jau yra susipažinę su Evangelijomis apie pirmuosius Jėzaus mokinius, apie audros nutildymą, apie Petro ėjimą per vandenį (visi šie įvykiai vyko Genezarete esančio Tiberiados ežero apylinkėse). Pamokoje apie šventuosius yra susipažinę su Šv. Pranciškaus Asyžiečio ir Šv. Teresės iš Lisieux gyvenimo istorijomis.
Rajoninė matematikos olimpiada Skaityti plačiau...
Zarasų švietimo centras organizavo rajoninę 4 klasių mokinių matematikos olimpiadą. Joje dalyvavo 20 ketvirtų klasių moksleivių iš 5 rajono mokyklų. Vertinimo komisija patikrino ir įvertinusi dalyvių darbus, nutarė, kad I vieta skiriama Edui Šarkiui Zarasų ,,Santarvės‘‘ pradinės mokyklos 4a klasės mokiniui (mokyt. A. Dumbravienė). Džiaugiamės ir sveikiname Edą. Linkime gerais įvertinimais užbaigti mokslo metus ir visada siekti geriausių rezultatų. II vieta atiteko Gabijai Trainytei Antazavės J. Gruodžio gimnazijos mokinei (mokyt. D. Rožkovienė). Vienodą taškų skaičių surinko III vietos moksleiviai: Titas Streikus Dusetų K. Būgos gimnazija ( mokyt. I. Pužienė) ir Linas Bikulčius Salako pagrindinė mokykla ( mokyt. D. Baubinaitė).


Mokytoja Alicija Dumbravienė
Ketvirtokai lankėsi Pauliaus Širvio progimnazijoje Skaityti plačiau...
Nudžiugome gavę kvietimą apsilankyti Pauliaus Širvio progimnazijoje. Nors oras buvo žvarbokas, bet ketvirtokai nuotaikingai žygiavo į savo būsimą mokyklą... Čia mus svetingai pasitiko mokyklos direktorės pavaduotojas Gintautas Kerpiškis. Jis papasakojo apie progimnaziją, atsakė į mokinių klausimus, supažindino su ugdymo(si) aplinkomis, išdalino skrajutes, kuriose pateikta informacija būsimų penktokų tėveliams ir KVIETIMAS į susitikimą (š. m. birželio 2 d. 17.30 val.) su mokyklos administracija. Pabendravę su progimnazijos psichologe, nusifotografavę su lietuvių kalbos mokytoja Vilma Valainiene dar prisiminėme, kaip smagu būdavo žaisti kaladėlėmis priešmokyklinėje grupėje….. Smagu buvo jausti, kad esame laukiami ir būsime priimti su meile ir dėmesingumu. Iki greito pasimatymo !

Laimutė Lumbienė , IV c klasės mokytoja
Nuotraukos autorės
Dalyvavome Europos dienos šventėje „Duoki su šypsena- imki su mintimi“ Skaityti plačiau...
Gegužės 8 dieną Zarasų viešoji biblioteka organizavo šventę, skirtą Europos dienai. Mus, atėjusius į Europos dienos šventę, linksmai pasitiko bibliotekos personažas Zuikis Nulėpausis, kuris vaikams trumpai priminė Europos sąjungos istoriją ir Europos dienos reikšmę. Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos mokiniams buvo organizuotas piešinių konkursas "ES vėliavų jūra piešiniuose". Vaikai spalvotomis kreidelėmis piešė piešinius, o nupiešę turėjo trumpai pristatyti kokios šalies vėliavą nupiešė ir kodėl pasirinko vieną ar kitą šalį... ES dienos šventėje pradinukai jautėsi puikiai. Europos diena bibliotekoje organizuojama jau ne pirmi metai, o pradinukai noriai joje dalyvauja ir apie Europos Sąjungą žino pagrindinius faktus. Tuo visi įsitikinome, kai vaikams buvo pateikti klausimai apie Europos Sąjungą,
Šeimos dienos minėjimas Skaityti plačiau...
Mus ir vėl aplankė Santarvės pradinės mokyklos mokinukai, kartu su mokytoja N. Ragauskiene ir D. Skvarčinskaite. Šis apsilankymas išties gražus ir prasmingas – Tarptautinės šeimos dienos minėjimo proga. Kaip mokytoja Nijolė sakė, mes dabar viena didelė šeima. Programos pradžioje pasirodė mokytojos Dianos folkloro ansamblis „Čiūta“, kuris atliko keletą dainų ir pagrojo kanklėmis. Vėliau gausiu būriu pasirodė teatro trupė „Judručiai“, kurių vadovė yra mokytoja Nijolė. Jie mums pristatė pamokantį, smagų, muzikinį spektakliuką apie knygą ir jos prasmę. Pabaigoje, labai smagiai, vėl uždainavo mergaitės, dainavo ir skirtą mamai dainą, kuri sugraudino ne vieną ir pradžiugino visų širdeles. Į koncertinę programą pasikvietėme ir svečių iš
Skelbimas Skaityti plačiau...

Šeima – tai šiluma, kirbanti kiekvieno mūsų širdyje. Tai džiaugsmas, tai meilė vieni kitų. Šaunu, kad esame kartu.

Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos bendruomenė gegužės 13 d. 12.10 val. kviečia visus visus į laimės valandėlę, skirtą šeimos dienai – pabūti, pabendrauti, pasidžiaugti...

Rengėjai
Vaikų pasakos – sparnai Lietuvai Skaityti plačiau...
Aštuntus metus organizuojamas 1-5 klasių šalies mokinių kūrybinis konkursas „Lietuvos vaikai kuria pasakas“, kurio tikslas – lavinti mokinių kūrybinius ir meninius gebėjimus; ugdyti mokinių pilietinį suvokimą, pagarbą lietuvių tautos istorijai, kalbai, tradicijoms, kasmet susilaukia vis didesnio dėmesio. Šįkart buvo gauta 540 pasakų ne tik iš įvairiausių Lietuvos kampelių, bet ir iš užsienyje gyvenančių lietuvių.
Iš „Šviesoforo“ konkurso su auksine taure... Skaityti plačiau...
Mūsų mokykloje saugiam eismui skiriamas didelis dėmesys. Saugaus eismo būrelių mokytojos Birutė Veličkienė ir Inga Vainiūnienė balandžio mėnesį organizavo „Šviesoforo“ varžybas. Mokiniai rodė, kaip teorines saugaus eismo žinias geba pritaikyti praktikoje. Į rajonines varžybas pateko geriausių rezultatų pasiekę mokiniai: Rėjus Ragėnas (1 B kl.), Gabija Vadišiūtė (2 B kl.), Ieva Stankevičiūtė (3 A kl.) ir Silvija Černiauskaitė (4 B kl.).
Atliekos-vertinga žaliava, nešvaistyk! Skaityti plačiau...
Aplinkos apsaugos ministerijos renginiui “Atliekos-vertinga žaliava, nešvaistyk!” 3c klasės mokiniai ruošėsi iš anksto. Surado išaugtus marškinėlius, rūšiavimui pasiėmė įvairių prekių ir produktų pakuočių (jas reikėjo pirmiausiai išplauti), kartu su mokytoja Laima Ziboliene ieškojo informacijos, kaip rūšiuoti, kaip iš senų marškinėlių pasisiūti kuprinę. Mergaitės švarino namus iškodamos medžiagų atraižų, kurias galėtų prikelti kitam gyvenimui. Jos ekodirbtuvėlėse išmoko pasigaminti lankelį plaukams, iš marškinėlių krepšelį pirkiniams, sages. Balandžio 16 d. renginio dalyvius ir rengėjus miesto gimnazijos aktų salėje sveikino meras Nikolajus Gusevas, Gitana Kolienė.
Pasaulinė sveikatos diena Skaityti plačiau...
Pasaulinė sveikatos diena minima balandžio 7 d. Mūsų mokyklos mokiniai, visi mokytojai, vadovaujami Ignalinos sveikatos priežiūros specialistės Daivos, skyriaus vedėjos Nijolės Ragauskienės, priešmokyklinio ugdymo pedagogių Daivos Šileikienės, Larijos Savičenko, Jolantos Bagdonavičienės mokyklos sporto salėje, aktų salėje bei aikštelėje prie mokyklos darėme rytinę mankštą.
Konkursas ,,Raštingiausias pradinukas“ Skaityti plačiau...
Balandžio 10 d. mokykloje vyko lietuvių k. diktanto ,,Raštingiausias pradinukas“ I-ojo etapo konkursas. Konkurse dalyvavo mūsų mokyklos I- IV klasių mokiniai, geriausiai diktantą parašę klasėse. Konkurso dalyviai diktantus rašė savo amžiaus grupėse.
Nugalėtojais tapo šių klasių mokiniai:
Ia Goda Gaulytė , Ia Eilinga Šerstabojeva (mok. Dalia Kukonenko), Ib Aurelija Ratinskaitė (mok. Birutė Veličkienė), Ic Smiltė Vavinskaitė ( mokyt. Irena Sabaliauskienė).
IIb Austėja Subatytė (mok. Dalia Būgienė), IIc Austėja Paukštytė, IIc Vėjas Vakaris Vaitavičius (mok. Regina Gecevičienė), IId Normantas Velička (mok. Galina Razmanavičienė).
IIIa Silvija Račkauskaitė (mok. Inga Vainiūnienė), IIIb Deimantė Ivanovaitė (mok. Janina Trimonienė), IIIc Airinga Šapalaitė (mok. Laima Zibolienė), IIId Vakarė Šablinskaitė, IIId Dangira Sukavičiūtė, IIId Urtė Solveiga Konošovaitė, IIId Ernestas Guogis, IIId Agnė Kazulėnaitė (mok. Alina Guntulienė).