REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Pamokų tvarkaraštis

Maitinimas

G P I S
Statistika
Mokiniai su A. Šileika mokėsi drožybos amato Skaityti plačiau...
Gegužės 25 d. Zarasų Santarvės pradinės mokyklos ketvirtos klasės mokiniai atvyko į Zarasų rajono policijos komisariate veikiančią tautodailininko Albino Šileikos parodą. Parodų salėje autorius papasakojo apie savo darbą policijos budėtojų dalyje, paaiškino, kaip kuriami medžio drožiniai, prieverpstės, rankšluostinės, bei kaip išgaunamas raštas ant medžio lentelės.

Vėliau A. Šileika moksleivius pakvietė į edukacinį užsiėmimą – vaikams papasakojo saugos taisykles naudojantis drožybos peiliuku. Visi vaikai gavo po paruoštą liepos medžio lentelę ir drožinėjimo peiliuką, o pats tautodailininkas mokė vaikus raižymo meno, kartu su vaikais kūrė raštus.
Sveikatingumo diena Skaityti plačiau...
Gegužės 20 dieną mokykloje vyko sporto ir sveikatingumo diena. Mokiniai klasėse vykdė pasirinktą veiklą. Ketvirtos klasės mokiniai keliavo į Pauliaus Širvio progimnaziją. Būsimieji penktokai susipažino su būsimos mokyklos patalpomis, aplinka, tvarka ir draugiškose kvadrato varžybose berniukų ir mergaičių komandos išbandė savo sportinius gebėjimus su penktokais. Sėkmė lydėjo ketvirtokus. Trečiokai ir antrokai savo jėgas bandė tarpklasinės draugiškose kvadrato varžybose. Iš pat ryto į pirmas klases atvyko Lietuvos sveikatos mokslo universiteto specialistai, kurie atliko PSO Europos augimo stebėsenos tyrimus. O įdienojus pirmokai suskubo aktyviai sportuoti „žalioje aikštelėje“. Priešmokyklinės grupės mokinukai pievutėje prieš mokyklą savo vikrumą ir greitumą įrodinėjo sportinėse estfėtėse. Žinoma, jie nepamiršo parodyti, kaip moka daryti mankštą.
PUNKTUALIAUSIA KLASĖ Skaityti plačiau...
Mūsų mokykloje visų mokslo metų eigoje, iš anksto nepranešus, buvo vykdoma akcija “NEVĖLUOK Į PAMOKAS”. Akcijoje dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Akcijos tikslas –skatinti punktualumą. Periodiškai stebėjome, kurių klasių mokiniai dažniausiai vėluoja į pirmą pamoką. Vėluojantiems dalijome ženkliukus “Nevėluok į pamokas “. Taip siekėme atkreipti vaikų dėmesį į mokyklos taisyklių laikymąsi. Tarpiniai akcijos rezultatai buvo viešinami pirmo aukšto informaciniame stende. Pirmo pusmečio rezultatus apibendrinome sausio mėn. pabaigoje. Punktualiausios klasės buvo:1a kl., 2c kl., 3d., 4a mokiniai.
APDOVANOTI PANEVĖŽYJE Skaityti plačiau...
2016 m. gegužės 12 d. 14 val. Panevėžio miesto savivaldybės I aukšto salėje vyko nacionalinio ligonių kasų organizuoto vaikų piešinių konkurso „Mano šeimos gydytojas“, skirto Tarptautinei šeimos dienai paminėti, nugalėtojų ir kitų prizininkų apdovanojimų šventė. Buvo apdovanoti: Kernius Miškinis, Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 1a kl., (mokytoja Alicija Dumbravienė); Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 1b klasė (mokytoja Danutė Tumalovičienė) – konkurso aktyviausia Zarasų rajono klasė.

Ekskursija į Rokiškio krašto muziejų Skaityti plačiau...
1a ir 1b klasių mokiniai su mokytojomis Alicija ir Danute dalyvavo keliose edukacinėse programose Rokiškio krašto muziejuje. Susipažinome su Rokiškio dvaro istorija, pamatėme Rokiškio krašto muziejaus eksponatus, senovinėje dūminėje pirkioje malėme miltus tikromis girnomis, apsilankėme prakartėlių parodoje bei Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje. Rokiškio dvare mus pasitiko malonios muziejaus darbuotojos. Netrukus sulaukėme ir grafienės Marijos. Ji buvo apsirengusi ilga puošnia suknele, juoda skrybėle, mūvėjo dailias juodas pirštinaites. Mergaitės padovanojo grafienei neužmirštuolių, kurių prisirinko pievelėje, prie dūminės pirkios. Jos derėjo prie grafienės suknelės.
Policijos komisariate Skaityti plačiau...
Gegužės 10 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariate lankėsi Zarasų Santarvės pradinės mokyklos priešmokyklinės grupės vaikai. Svečius sutiko ir su policijos pareigūnų darbu bei laisvalaikiu supažindino bendruomenės pareigūnai. Mažieji lankytojai turėjo progą pamatyti operatyvinės grupės patalpas, laikinojo ir ilgalaikio sulaikymo kameras, apklausos ir atpažinimo kambarius, tarnybinius automobilius, policijos komisariato sporto ir treniruoklių salę bei šaudyklą. Šie vaikai turėjo išskirtinę galimybę pamatyti Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūno,
Mokomės gelbėti Skaityti plačiau...
Gegužės 10 dieną antrų klasių mokiniai Zarasaičio ežero paplūdimyje susitiko su Zarasų Priešgaisrinės gelbėjimo Tarnybos specialistais. Šį kartą, artėjant maudymosi sezonui, buvo pasakojama ir demonstruojama kaip reikėtų gelbėti skęstantįjį: paduoti lazdą ar šaką ir išvilkti nukentėjusįjį į krantą, numesti gelbėjimo ratą ar virvę. Tai pajėgūs būtų padaryti ir vaikai.Tačiau dažnai situacijos būna daug rimtesnės ir be gelbėtojų pagalbos būtų sunku išsaugoti gyvybę. Todėl gelbėtojai parodė, kokiomis gelbėjimo priemonėmis jiems tenka pasinaudoti teikiant pagalbą skęstančiajam.
EUROPOS DIENOS ŠVENTĖ Skaityti plačiau...
2016 m. gegužės 10 d. Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Europos dienos šventė ,,Pažink Europą“, kurioje dalyvavome ir mes. Labiausiai patiko kurti miniatiūrų galeriją apie ES ir dalyvauti žaislų mainų akcijoje...

Ic klasės mokytoja Laimutė Lumbienė
Nuotraukos autorės

Mažojo diktanto laureatė Skaityti plačiau...
„Rezultatai buvo geriausi nuo pat pradžių“ – sako Airinga Šapalaitė 4 C klasės mokinė.
Džiaugiuosi šios mergaitės stropumu, gebėjimais, mokėjimu susikaupti, dalyvavimu įvairiuose konkursuose. Rajoniniame 4 klasių mokinių raštingumo konkurse Airinga nepadarė nei vienos klaidos ir užėmė I vietą.
Gegužės 7 d. vykome į nacionalinį mokinių raštingumo konkursą „Mažasis diktantas“, kuris vyko LEU Lituanistikos fakultete. Ir vėl grįžome su laimėjimais – II vieta. „Skraidžiau lyg ant sparnų“ – gyrėsi Airinga tėveliams.

Klasės mokytoja Laima Zibolienė
Nuotraukos autorės
Lėlių teatrą kuria priešmokyklinukai Skaityti plačiau...
Vis dažniau pripažįstame, kad geriausia vaikų ugdymo ir mokymo strategija yra aktyvūs ugdymo metodai, tokie, kaip žaidimai ir vaidyba. Vaidindami vaikai tampa savarankiškesni, drąsesni, sumanesni, rūpestingesni. Pasakos moko sąžiningumo, teisingumo, draugiškumo ir kitų savybių.
Mūsų priešmokyklinės B grupės vaikai pasirinko pasaką „Dangus griūva“. Vaikai noriai vaidina su lėlėmis. Jiems labai patiko vaidinti savo draugams iš kitų priešmokyklinių A ir C grupių, iš Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos, nes jie maži, linksmi ir labai nuoširdūs. Savo svečiams leidome paliesti personažus, dekoracijas, kad mažyliai taip pat dalyvautų vaidinime.

PASIKLAUSIKIME TYLOS Skaityti plačiau...
Zarasų “Santarvės” pradinėje mokykloje š.m. balandžio 27d. vyko akcija „Tylos stebuklinga versmė“, kuri skirta Tarptautinei triukšmo suvokimo dienai paminėti. Tikslas - atkreipti mokinių dėmesį į triukšmo problemą, skatinti kurti tylesnius namus ir mokyklą, ugdyti atsakomybę už tylios aplinkos puoselėjimą. Ką tik prasidėjus pirmai pamokai, tylos minutė buvo skelbiama nuo 8:05 iki 8:06. Kviečiami buvo mokiniai savo klasėse akimirkai sustoti ir pabandyti pasiklausyti tylos. Buvo išjungti triukšmą keliantys prietaisai, nekalbėjo ir stengėsi įsiklausyti į vėjelio ošimą, pažvelgė į debesų ir paukščių kelionę dangumi ar šalia esančius žmones ir išbandė, kaip gera pabūti tyloje.