REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Maitinimas

G P I S
Statistika
Ligonių diena Skaityti plačiau...
Vasario 11 dieną ligoninės koplytėlėje buvo laikomos šv. Mišios už ligonius ir už jais besirūpinančius sveikatos darbuotojus, savanorius, artimuosius. Dekanas Remigijus Kavaliauskas priminė, kad Šventojo Jono Pauliaus iniciatyva pirmą kartą Ligonių diena buvo švęsta Lurde 1993 m. vasario 11 dieną. Popiežius Pranciškus kalbėdamas Ligonių dienos išvakarėse ragino pasidžiaugti ir padėkoti už už nueitą kelią pastaruoju laiku, už visą tai, kas padaryta dėl visapusiškos ligonio priežiūros, už dosnumą daugybės vyrų ir moterų, kurie priėmė Viešpaties kvietimą aplankyti jį ligonių asmenyje. Ligonis, pabrėžia Šventasis Tėvas, visada išlieka žmogiška būtybė ir su juo turi būti elgiamasi, kaip su tokia. Sunkiai sergantys, ypač sunkių ligų nešiotojai, turi savo neatsiejamą orumą ir misiją gyvenime, niekada netampa paprastais objektais ir nors kartais gali atrodyti pasyvūs, tikrovėje visada yra kitaip...
Aš tikrai myliu Lietuvą! Skaityti plačiau...
Graži, graži tėvynė mano –
Ir upeliukai, ir miškai.
Kur mūsų protėviai gyveno
Ir kur užaugo jų vaikai.
Tave aš gerbsiu ir mylėsiu,
Kiek mano mažos jėgos leis.
Užaugęs gint tave padėsiu,
Didvyrių eisime keliais.

Vydūnas
DAILYRAŠTIS “MANO ZARASAI” Skaityti plačiau...
2b klasės mokiniai rašė dailyraštį tema “Mano Zarasai”, skirtą lietuvių kalbos dienai. Daug pastangų bei kantrybės reikėjo mokiniams. Sveikinu visus 2b klasės mokinius, dalyvavusius dailyraščio rašyme. Dar kartą pasidžiaugę mūsų miesto grožiu, skelbiame rezultatus. Taisyklingiausiai tekstą apie Zarasus nurašė Liana Angelina Morozova, Justinas Gudavičius ir Ugnė Mačiulytė. Puikiai padirbėjo Danielius Jeršov, Danilas Pučka ir Markas Pučka. Dėkoju mokiniams už dalyvavimą dailyraščio rašyme. Linkiu saugių, turiningų ir prasmingų papildomų atostogų.

2b klasės mokytoja Danutė Tumalovičienė
Dienos centras „Draugai“ Skaityti plačiau...
Jau dvi savaitės kaip dienos centrą „Draugai“ po pamokų lanko mūsų mokyklos mokiniai. Vaikai dar pasakoja įspūdžius apie susitikimą su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite. Centre mokiniai ruošia pamokas, užsiima kūrybiniais darbais. Jiems patinka jauki aplinka, darbuotojos, nauji draugai, bendravimas. Kampanijos „Už saugią Lietuvą“, nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ ir bendrovės „Circle K Lietuva“ pastangomis Zarasuose atidarytą vaikų dienos centrą, šiuo metu lanko daugiau nei 20 vaikų.

Padėkos Skaityti plačiau...Įvertinus 2016-2017 m.m. I pusmečio mokinių mokymosi rezultatus direktoriaus 2017 m. vasario 6 d. įsakymu Nr. 2-(1.7.)-11 pareikšta padėka už labai gerą mokymąsi 1-4 klasių mokiniams:
Gamtos pažinimo edukacinės pamokėlės Skaityti plačiau...
Insektariumas – vienintelis Lietuvoje specializuotas nariuotakojų zoologijos sodas. Zoologijos sode yra eksponuojama iki 100 rūšių apie 2000 tūkstančius individų. Insektariume galite apžiūrėti: vorus paukštėdas, vabalus, skorpionus, gyvalazdes, maldininkus, tarakonus, šimtakojus. Pasinaudoti zoologijos sodo specialistų konsultacijomis bei pasakojimais apie eksponuojamus gyvūnus. Taip pat Insektariume galite įsigyti norimą egzotinį naminį gyvūną....Tai reklaminė informacija apie šį vabaliukų sodą, kuris randasi Palangoje. Insektariumas yra paruošęs du unikalius projektus apie nariuotakojus, kurie vykdomi Lietuvoje jau trečius metus. Aplankyta per 600 skirtingų ugdymo įstaigų. Ekspociziją matė net per 62 000 vaikų. Projektas „Nariuotakojai mokykloje“ lankėsi ir mūsų mokykloje. Pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę arčiau susipažinti su paslaptingu vabalų pasauliu. Gidas Egidijus labai suprantamai ir įdomiai papasakojo apie mažų gyvūnėlių gyvenimo būdą, sąlygas, rūšis, įpročius... Pamokėlės metu galima buvo ir palaikyti vabalus rankoje, paklausyti, kokius garsus skleidžia, kai jie išsigąsta ar kai ginasi. Mokiniams ir mokytojams ši pažintis su nariuotakojais buvo informatyvi ir naudinga.

Pavaduoduotoja ugdymui N. Ragauskienė
Nuotraukos autorės
Bendras dviejų mokyklų mokytojų seminaras Skaityti plačiau...
Kiekviena mokykla, norėdama tobulėti, lavinti savo bendravimo gebėjimus ir įgūdžius, sukurti patrauklią aplinką, ieško naujų ugdymo(si) kelių ir galimybių. Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija tokiu tikslu bendrauja su keliomis mokyklomis. Viena iš jų – Zarasų „Santarvės“ pradinė mokykla, iš kurios didelis būrys mokinių kasmet ateina tęsti ugdymo programos. Stiprindama bendradarbiavimo ryšius tarp mokyklų sausio 31 dieną progimnazijos lietuvių kalbos mokytojų metodinė grupė, bendradarbiaudama su Zarasų Švietimo pagalbos tarnyba, organizavo mokymus – seminarą „Lietuvių kalbos ir literatūros tiltai iš pradinės į pagrindinę mokyklą. Tieskime kartu!“.
AKCIJOS „NEVĖLUOK Į PAMOKAS“ PIRMO PUSMEČIO REZULTATAI Skaityti plačiau...

Mūsų mokykloje akcija “NEVĖLUOK Į PAMOKAS” vykdoma periodiškai jau antrus mokslo metus. Mokyklos bendruomenei ir toliau yra svarbu mokyti mažuosius punktualumo bei gerinti jų lankomumą. Primename, jog akcijos dalyviai yra 1-4 klasių mokiniai.

Pasibaigus pirmam mokslo metų pusmečiui, skelbiame tarpinius akcijos rezultatus.


Atšaukiamos pamokos Skaityti plačiau...

Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos administracija informuoja, kad  vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017-01-23 įsakymu Nr. I(6.71E)-66 „Dėl gripo epidemijos pradžios Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje paskelbimo“, vykdant Zarasų rajono savivaldybės pasirengimo gripo pandemijai veiksmų plano 30 punktą,            mokykloje nutraukiamos pamokos bei ugdomoji veikla  nuo 2017 m. sausio 26 d. iki 2017 m. sausio 27 dienos imtinai.

PAGRINDAS. 2017 m. sausio 25 d. sergančių vaikų skaičius 118, tai sudaro 30 proc. (mokykloje mokosi 397 mokiniai).

Mokyklos direktorė Valerija Palivoda
Knygų Kalėdos Skaityti plačiau...
Sausio 6 dieną baigėsi akcija Akcija „Knygų Kalėdos“ , kuris tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu, kuriame dalyvavo 1270 viešųjų bibliotekų ir 1500 mokyklų bibliotekų. Knygas padovanojo mūsų mokyklos mokinukai, mokytojai prisijungė prie Lietuvos prezidentės kvietimo ‚Dovanokime knygas, kurios keičia gyvenimą!“
„Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.“ (prezidentė Dalia Grybauskaitė).
Sausio 13 –osios minėjimas Skaityti plačiau...
...Mažieji pradinukai šio ryto pamokėles pradėjo prie uždegtų žvakučių. Dalindamiesi savo šeimos prisiminmais apie šos dienos įvykius, kartu su mokytojomis diskutavo apie Valstybės Laisvės kainą. Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vyko jau dešimtą kartą. Uždegdami žvakutes ant kievienos mokyklos palangės prie šios iniciatyvos prisijungė vieningai visa mokyklos bendruomenė. Šios ypatingai svarbios dienos minėjimas yra puiki proga parodyti, kad esame vieningi su visa Lietuva.