REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Maitinimas

G P I S
Statistika
Šventė „Pavaišink draugą“ Skaityti plačiau...
Mūsų mokykloje vyko sveikatiados programos inicijuotame „Sveikos mitybos trimestro“ renginyje „Pavaišink draugą“. Kievienoje klasėje mokiniai labai išradingai ruošėsi pateikti savo siūlymus, kaip svekai ir subalansuotai pavaišinti draugus. Juolab, kad ruduo dosniai užpildė vaisiais ir daržovėmis rūsius, sandeliukus, šaldyklius, stiklainius, drobinius maišelius.... Beliko tik pajungti kūrybiškumą ir maloniai nustebinti draugus. Priešmokyklinės grupės mokinukai patys pjaustė vaisius ir gardino jogurtu, pirmokai dalinosi spalvingais vaisių ir daržovių patiekalais nepamiršdami ir pieno. Antrokėliai savo klases papuošė piešiniais ir spalvingais netikėtais vaisių patiekalų sprendimaias,
Specialiųjų poreikių moksleivis – ypatingas šeimos, mokyklos bei visuomenės narys Skaityti plačiau...
Šių metų spalio 12-os dienos pavakarę Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje įvyko planuotas specialiųjų ugdymosi poreikių Laikinosios grupės moksleivių tėvelių susirinkimas. Nors mokslo metai tik įsibėgėjo, tačiau rūpėjo pasikalbėti, pasitarti.
Specialioji pedagogė Daina Borisevičienė apibūdino specialiojo ugdymo organizavimo etapus, tikslus bei formas. Negailėjo patarimų kaip tapti gerais, rūpestingais tėvais, džiaugėsi vaikų ugdymo rezultatais. Susirinkime dalyvavusios mokyklos direktorė Valerija Palivoda bei Vaiko gerovės komisijos pirmininkė Nijolė Ragauskienė tėvelius kvietė bendrauti ir bendradarbiauti nelaukiant kvietimo į susirinkimą: skambinti, atvykti ir išsakyti bei drauge spręsti iškilusias problemas, pasidžiaugti vaikų pasiekimais.
SPALIO 7D. – TARPTAUTINĖ ŠYPSENOS DIENA Skaityti plačiau...
Kiekvieną pirmąjį spalio mėnesio penktadienį, visas pasaulis švenčia Tarptautinę Šypsenos dieną! Už šią nuostabią šventę turėtume būti dėkingi jos sumanytojui, amerikiečiui dailininkui, Harvey Ball, kuris pirmasis nupiešė linksmąjį apskritą geltoną veidelį, vadinamą „smailu“.
Šią dieną pažymėjo ir mūsų mokykla. Klasių mokytojos pirmą pamoką pradėjo pasipuošusios šypsena. Vėliau supažindino mokinius su šypsenos prasme, kiek ji mums svarbi bendraujant ir mokantis. Užsiėmimo metu mokiniai vieni kitiems sakė komplimentus, nes šios dienos šūkis buvo „pasakyk komplimentą draugui ir nusišypsok“. Aktyviai, išradingai ir kūrybiškai veiklose dalyvavo 0b, 0c, 1a, 2a, 2b, 2c ir 3b klasių mokiniai su savo mokytojomis. Mokiniai vieni kitus pradžiugino piešdami įvairias šypsenas, kuriomis papuošė savo klasės sienas, duris. Atlikti darbeliai maloniai džiugina kiekvieno praeivio akis.

Nevėluok į pamokas Skaityti plačiau...
Mūsų mokykloje antrus metus bus vykdoma akcija „NEVĖLUOK Į PAMOKAS“, kurios tikslas – gerinti mokinių lankomumą, mokyti juos punktualumo. Akcijos pradžia - spalio 17 dieną. Dalyvauja 1-4 klasių mokiniai. Skambant skambučiui pirmai pamokai tikrinsime mokinių punktualumą. Vėluojantiems į pamokas mokiniams dalinsime „Nevėluok į pamokas“ ženkliukus, taip sieksime atkreipti dėmesį į mokyklos taisyklių pažeidimą. Akcija bus vykdoma periodiškai, iš anksto nepranešus. Tos dienos rezultatai bus skelbiami pirmame aukšte informaciniame stende. Tarpinis rezultatų apibendrinimas bus sausio mėn. pabaigoje, galutinis – mokslo metų pabaigoje – gegužės mėn. Punktualiausia klasė bus apdovanota.

Akcijos organizatoriai: Mokyklos administracija, psichologė, soc. pedagogė

AKCIJA „ŽINUTĖ MOKINIAMS“ Skaityti plačiau...
Spalio 5d. mūsų mokykloje antrą kartą vyko akcija „Žinutė mokiniams“, skirta Tarptautinei Mokytojo dienai paminėti. Jos tiklas – skatinti mokytojų ir mokinių geresnius tarpusavio santykius, bendravimą ir supratimą. Akcijoje noriai sudalyvavo 4a ir 4c klasių mokytojos. Prieš atliekant užduotį mokytojoms buvo rekomenduojama pagalvoti apie savo klasės mokinių elgesį, savybes ir prisiminti tai, kas mokiniuose patinka, ko tikisi, kokie lūkesčiai. „Žinutė mokiniams“ buvo rašoma užbaigiant sakinius:
SAUGUMO SAVAITĖS „AŠ SAUGUS, KAI ŽINAU“ MOKYKLOJE Skaityti plačiau...
Kiekvienas auginantis vaiką ne kartą mąstė, kaip pasirūpinti juo net tuomet, kai nebūni šalia... Ne vienai mamai sudreba širdis, kai, atėjus sutartam laikui, vaikas nepareina namo, arba pažvelgusi pro langą ne iš karto pamato kieme žaidžiantį vaiką. Kartais norisi aplink savo atžąlą sukurti nematomą apsaugos ratą, kad jo niekas nenuskriaustų. Rato sukurti neįmanoma, tačiau išmokyti pasisaugoti pačiam – ne tik įmanoma, bet ir būtina.
Tarptautinės dienos minėjimas mokykloje Skaityti plačiau...
Spalio 5 d. mokykloje lankėsi Seimo narys Algimantas Dumbrava ir Zarasų savivaldybės mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius. Atvykę svečiai šiltais sveikinimo žodžiais pradžiugino mokyklos pedagogus. Maloniai nustebino dėmesinga dosniai saldi dovana ir nuostabi gėlių puokštė kolektyvui. Prie arbatos arbatos puodelio smagiai ir šventiškai džiugiai su svečiais pabendravę kolegos vėl išskubėjoį klases. Trumpa, bet labai nuoširdaus bendravimo kupina pertraukėlė mokytojams suteikė pakilaus šventiško džiaugsmo. Valdžios vyrams siurprizas pavyko... mokytojams labai patiko. Šventiškai nuotaikai , pasirodo, tiek ir tereikia.

N. Ragauskienė
Nuotraukos autorės
EUROPOS MOKYKLŲ SPORTO DIENA Skaityti plačiau...
Kas yra Europos mokyklų sporto diena? Tai mokyklos diena skirta smagiai žaisti kartu, skatinti fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenseną visiems. Tai šventė, kuri suteikia mokykloms:
• kelti fizinio ugdymo ir sporto mokyklose profilį;
• sukurti įdomų ir teikiantį molunumą fizinį aktyvumą mokiniams;
• skatinti judėjimą.
Europos mokyklų sproto dienos idėja atsirado Vengrijos mokyklų sporto dienos pavyzdžiu. Tai renginys, jau dešimt metų organizuojamas Vengrijos mokyklų sporto federacijos. Tokios dienos tikslas – skatinti fizinį aktyvumą, sukurti mokyklos bendruomeniškumo jausmą tarp visų dalyvių.
Ekskursija į Utenos sąvartyną Skaityti plačiau...
Spalio 4 dieną 2a ir 2b klasių mokiniai su mokytojomis Alicija ir Danute išvyko į Utenos regioninį nepavojingų atliekų sąvartyną. Mus pasitiko rūpestingi ir malonūs sąvartyno darbuotojai. Supažindinę mus su saugaus elgesio taisyklėmis išdalino mokiniams šalmus, o mokytojoms - saugos liemenes. Sąvartyno vadovas mums papasakojo, kaip rūšiuojamos šiukšlės? Sužinojome, kad šiukšlės į Utenos sąvartyną vežamos iš Zarasų, Ignalinos, Utenos, Molėtų, Anykščių rajonų bei Visagino miesto. Matėme, kaip plaunamas šiukšlių mašinos kėbulas bei ratai, kad neterštų aplinkos grįžtant į miesto kelius. Išsiaiškinome, kad rūšiuodami šiukšles mes išsaugome medžius, sutaupome nemažai elektros energijos ir vandens.
Sveikinimas Skaityti plačiau...

Kuo daugiau išdalina kitiems,
Tuo labiau praturtėja pati.
Skleidžia šilumą savo visiems,
Neša žiburį šviesų kely.
Kas ji? Mokytojo širdis...

Su Tarptautine mokytojų diena sveikina direktorė Valerija Palivoda
Civilinės saugos pratybos Skaityti plačiau...
Rugsėjo 28 d. Zarasų „Santarvės“pradinėje mokykloje vyko funkcinės civilinės saugos pratybos. 8.12 val. prie mokyklos paradinių durų rastas įtartinas paketas. Ekstremalių situacijų valdymo grupė, vadovaujama mokyklos direktorės Valerijos Palivoda, operatyviai sukvietė ESV grupės narius. Įvertinus situaciją, buvo priimtas sprendimas nedelsiant evakuoti mokinius iš mokyklos pastatato. 8.15 val., nuskambėjus trijų skambučių signalui, pedagogai operatyviai išrykiavo mokinius ir per neužblokuotus išėjimus iš mokyklos pastato, pagal patvirtintą evakuacijos planą, saugiai išvedė tą dieną atvykusius į mokyklą mokinius, (376 vaik.) iš mokyklos pastato į lauko sporto aikštelę. Klasių vadovai, mokytojai turėjo su savimi klasės dienynus Kartu su mokiniais aikštelėje tolimesnių nurodymų laukė ir 41 mokyklos darbuotojas.