REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
FOTO GALERIJA

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Neformalusis ugdymas

Orų prognozė
Oras šalyje Zarasai
G P I S
Statistika
Lietuvos jaunųjų samariečių bendrijos sąskrydis Marijampolėje Skaityti plačiau...
Lapkričio 21-ąją visos Lietuvos jaunieji smariečiai susirinko Suvalkijos sostinėje – Marijampolėje. Tiksliau - šalia Marijampolės esančioje Žalsvės pagrindinėje mokykloje. Visus svetingai pasitiko mokyklos administracija ir vietos bendruomenė. Sveikinimo koncertą surengė šios mokyklos jaunieji baleto šokėjai ir muzikantai. Lietuvos samariečių bendrijos prezidentė Genoefa Baltrušaitienė labai džiaugėsi gausiu atvykusiųjų būriu. Pilnutėlė erdvi sporto salė vos sutalpino iš visos Lietuvos regionų atvykusius jaunuosius savanorius. Darniai sugiedojus samariečių himną, prasidėjo skyrių meninių numerių prisistatymai ir veiklos ataskaitos. Meninė programa turėjo tikslą – pristatyti savo regioną, nes 2015 m. yra paskelbti etnografinių regionų metais. Savo meninėje programoje pristatėme sutartines, kurias atliko Gilmė, Viltė ir Rugilė. Visus sužavėjo tik rytų aukštaičiams būdingas sutartinių atlikimas.
Prevencinė akcija „Būk matomas“ Skaityti plačiau...
Mūsų mokykloje lapkričio 11 dieną buvo paskelbta Atšvaitų diena. Šią dieną buvo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į atšvaitų svarbą. Dienos tikslas – paraginti mokinius nešioti jau turimus atšvaitus, segtis ar dėtis juos teisingai, o neturinčius- įsigyti.
Klasėse vyko socialinės pedagogės ar klasių vadovų pokalbiai apie atšvaitų svarbą tamsiu paros metu. Aiškinama, kaip teisingai reikia nešioti atšvaitą. Buvo tikrinama, ar visi mokiniai turi atšvaitus.

Rajoninis meninio skaitymo konkursas ,,Žodi, suskambėk“ Skaityti plačiau...
Lapkričio 20 d. Zarasų viešojoje bibliotekoje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių meninio skaitymo ,,Žodi, suskambėk“ konkursas. Konkurse dalyvavo geriausi savo mokykloje pasirodę skaitovai. Džiugu, kad šio konkurso nugalėtojomis tapo mūsų mokyklos ketvirtų klasių mokinės:
I vieta - Greta Mikutavičiūtė ( mokyt. A. Guntulienė)
II vieta - Lauryna Petrėnaitė ( mokyt. J. Trimonienė)
Visi dalyviai ir juos rengę mokytojai buvo pagerbti Zarasų švietimo centro, o konkurso nugalėtojos Zarasų savivaldybės švietimo skyriaus padėkos raštais.

Mokytoja A. Guntulienė
Nuotraukos autorės

Tėvelių dėmesiui Skaityti plačiau...


2015 m. lapkričio 25 d. 17.15 val. Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos aktų salėje įvyks visuotinis tėvų susirinkimas. Gerąją patirtimi tema "O mano vaikas gali..." pasidalinti kviečiame mūsų mokyklos mokinių tėvelius.
Kviečiame dalyvauti.

Zarasų "Santarvės" pradinės mokyklos direktorė V. Palivoda.
Meninio skaitymo konkursas „Žodi, suskambėk“ Skaityti plačiau...
Lapkričio 17 d. mūsų mokykloje vyko III-IV klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Žodi, suskambėk“. Renginio dalyvius nuotaikingai pasveikino šokėjai ir ,,Ąžuolo“ gimnazijos gimnazistai – skaitovai Monika, Arnius, Arnas.
Konkursą pradėjo ketvirtų klasių mokiniai. Jų buvo dvylika. Jaunieji skaitovai stengėsi pajusti poetinio žodžio skambesį. Gebėjo įsijausti į skaitomo teksto jausmus, nuotaiką.
Vertinimo komisija, kurią sudarė komisijos pirmininkas – lietuvių kalbos mokytojas ekspertas, Zarasų muziejaus renginių organizavimo vadovas V. Trusovas, ,,Ąžuolo‘ gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė D.Matijošienė, mūsų mokyklos pradinių klasių mokytojos L.Mažeikienė, D.Kukonenko, D. Šileikienė bei ,,Ąžuolo“ gimnazijos gimnazistai M.Čepukaitė, A.Guobys, A.Konošovas, išrinko konkurso nugalėtojus. Jais tapo:
Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Skaityti plačiau...
Šių metų lapkričio 9-15 dienomis vyko Šiaurės šalių bibliotekų savaitės skaitymai. Vaikai sužinojo, kokios šalys priklauso Šiaurės šalims, susipažino su Danijos, Suomijos, Švedijos ir kitų šalių garsiausiais rašytojais.
Mūsų mokykloje vyko skaitymai „auštant“. Savaitės tema – DRAUGYSTĖ. Su 4 D klase skaitymų savaitę pradėjome ištraukomis iš norvegų rašytojos Maria Parr knygos „Vaffeihjarte“ („Vaflinė širdelė“), kur pasakojama apie vaikų draugystę, patirtus nuotykius. Taip pat skaitėme ištraukas iš Astrid Lindgren knygos „Pepė Ilgakojinė“. Šie metai knygai jubiliejiniai - 70 metų. Po perskaitytų ištraukų su mokiniais kalbėjome apie draugystę, vaikai kūrė ketureilius, piešė, vaišinosi skanėstais. O paskutinę skaitymų dieną įvyko tikras stebuklas – mus aplankė būrys gražių, linksmų Pepių.

4 D klasės mokytoja Alina Guntulienė, bibliotekininkė Ala Semionova
Nuotraukos Alos Semionovos
KAIP SEKASI IB KLASĖS MOKINIAMS? Skaityti plačiau...
Prieš du mėnesius sugūžėjome į mokyklos Ib klasę. Susipažinę stengėmės kuo geriau pažinti vienas kitą ir susidraugauti. Manau, kad mums pavyko. Tapti tikrais mokiniais mums padėjo rūpestingi tėveliai. Be jų geranoriškos pagalbos būtų sunkoka. Mokomės skaityti, skaičiuoti, jungti taisyklingai raideles bei rašyti be klaidų. Patinka mokiniams sportuoti, šokti ir dainuoti. Pertraukų ir pamokų metu mokiniai mėgsta žaisti žaidimus. Žaidimai ugdymo procese labai svarbūs. Nesvarbu kokias formas ir metodus pasirenku, svarbu, kad mokiniams būtų įdomu, kad būtų skatinama mokymosi motyvacija, kad vaikai mokytųsi kurti ir bendrauti. Klasės valandėlės mūsų klasėje būna įdomios, o kartais nelabai...
AKCIJA “NEVĖLUOK Į PAMOKAS” Skaityti plačiau...

Mūsų mokykloje pirmą kartą spalio 19-21 dienomis buvo vykdoma akcija “NEVĖLUOK Į PAMOKAS”, kurios tikslas – gerinti mokinių lankomumą, mokyti juos punktualumo. Akcijos dalyviais paskelbti 1-4 klasių mokiniai. Prieš pirmą pamoką tikrinome mokinių punktualumą, stebėjome, kurių klasių mokiniai dažniausiai vėluoja į pamokas. Vėlavusiems į pamokas mokiniams dalijome „Nevėluok į pamokas“ ženkliukus, taip siekdami atkreipti dėmesį į mokyklos taisyklių pažeidimą. Skelbiame pirminius rezultatus:
Žurnalas vaikams Skaityti plačiau...

Nijolė Ragauskienė
Pašvęstojo gyvenimo metų apibendrinimas Baltriškių Tiberiados bendruomenėje Skaityti plačiau...
Spalio 8 dieną po pamokų grupė Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos ir Pauliaus Širvio progimnazijos mokinių kartu keliavo į Baltriškes. Susitikimo tikslas – piešinių parodėlės ir kompozicijos skirtos Pašvęstojo gyvenimo metams pristatymas. Dar pavasarį „Santarvės“ pradinės mokyklos mokinukai dalyvavo atviroje veikloje“Pastačiau namelį mažą“, kurios metu susipažino su Tiberiados bendruomenės istorija ir vienuoliško gyvenimo misija. Baltriškių brolius vienuolius gerai pažįsta mokyklos pradinukai, nes susitinka religinių švenčių metu. Dažna šeima sekmadienio šv. Mišias išklauso kartu su vienuoliais. Koks jų gyvenimas, misija, - mokiniai sužinojo pamokų metu. Ketvirtokai ir trečiokai piešė vienuolius taip, kaip išsivaizdavo. Labiausiai vaikus sužavėjo
TARPTAUTINEI ŠYPSENOS DIENAI PAMINĖTI – BENDRAS ŠOKIS Skaityti plačiau...
Š.m. spalio 9 dieną po trijų pamokų per ilgąją pertrauką į sporto salę gausiai rinkosi visi norintys mokinukai su klasių mokytojomis smagiai kartu pasimokyti šokti. Muzika greitai išjudino visą salę, o 4d klasės mokinės: Stela Čižaitė, Goda Grigianec, Algintė Kavarskaitė, Vakarė Šablinskaitė, Agnė Kaziulėnaitė, Greta Mikutavičiūtė, Beata Savčiuk ir Adrija Zavackaitė mokė visus šokti. Šokdami mokiniai turėjo užduotį - šypsotis. O šypsena yra tik smulkmena, trunkanti sekundę, tačiau jos gėris – neįkainojamas. Besišypsatys pradinukai su savo mokytojomis smagiai judėjo vienu ritmu. Šis renginukas sukėlė daug gerų emocijų, užsikrėtė gera nuotaika.
Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame 4d klasės šokėjoms, jų mokytojai A. Guntulienei, muzikos mokytojai D. Skvarčinskaitei.