REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
APIE MOKYKLĄ
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI
FOTO GALERIJA

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 9.00 - 9.35
3 pamoka 9.45 - 10.20
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 9.00 - 9.45
3 pamoka 10.05 - 10.50
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
6 pamoka 13.00 - 13.45
Neformalusis ugdymas

Orų prognozė
Oras šalyje Zarasai
Statistika
Tėvelių dėmesiui Skaityti plačiau...

Zarasų „Santarvės“ pradinė mokykla maloniai kviečia būsimuosius pirmokus,

šešiamečius ir jų tėvelius į susitikimą su mokyklos bendruomene, kuris vyks

2014-04-29 d. 17.15 val. mokyklos aktų salėje.

Mokyklos administracija
Mieli vaikai, tėveliai, mokytojai Skaityti plačiau...Išeikite į gamtą, kai pirmas griaustinis

Ir žaibas paskatins pavasario liūtį!

Ir ryžto balsai nuaidės iš krūtinės,

Kad gera šioj žemėj gyventi ir būti!

Su Šv. Velykom!


Pagarbiai , vedėjos Nijolė ir Eglė

„Kartu smagiau“ Skaityti plačiau...
Balandžio mėn. 8d. Zarasų ,,Santarvės‘‘ pradinėje mokykloje vyko priešmokyklinių grupių veikla ,,Kartu smagiau“. Sulaukėme svečių iš Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos. Tai priešmokyklinukai su pedagoge Rasa Dičiūniene. Svečiams labai įdomu buvo susipažinti su mūsų mokyklos aplinka, nes jau šiemet jie keliaus į pirmą klasę.
Kartu su svečiais Zarasų ,,Santarvės“ priešmokyklinių A, B ir C grupių vaikai bei jų pedagogės Larija Savičenko, Jolanta Bagdonavičienė ir Daiva Šileikienė dalyvavo veikloje ,,Kartu smagiau“. Veiklos tikslas buvo ugdyti draugiškumą, bendradarbiavimą, sportinius gebėjimus.

Tarptautinė teatro diena-vaikams! Skaityti plačiau...
Šią dieną mūsų mokykloje žino visi. Net 3 vaikų teatro grupės Zarasų kultūros centro scenoje vaidino su kuo didžiausiu nuoširdumu. Nijolės Ragauskienės vadovaujamas „Judručių „ teatras pagal mokytojos ir literatės Giedrės Mičiūnienės scenarijų suvaidino spektakliuką „ Kol nebuvo keberiokšt“. Alinos Guntulienės vadovaujami 2d klasės mokiniai suvaidino spalvingą spektakliuką pagal V. Palčinskaitės kūrinį „Plaštakės diena“. Dalios Kukonenko ketvirtokai sukūrė šiuolaikinę pasakos „Trys paršeliai“ versiją.
Visuose trijuose spektakliuose mokytojos ir vaikai naudojo skirtingas išraiškos priemones, atskleisdamos svarbiausias vertybes, gražiausius jausmus. Ačiū, Jums mieli aktoriai ir kantriosios režisierės.
Nuomonė Skaityti plačiau...


Zarasų "Santarvės" pradinėje mokykloje atliktos anketinės apklausos, kurių tikslas - išsiaiškinti mokyklos bendruomenės - mokinių tėvų ir mokytojų nuomonę dėl mokyklinių autobusų teikiamų paslaugų. 2014 m. balandžio 8 d. vyko antrasis mokyklos tarybos posėdis šiuo klausimu. Posėdžio metu išsamiai išnagrinėjome anketų atsakymus. Apibendrinant, priimtas nutarimas.1. Priimti sprendimą, jog mokyklos bendruomenę dabartinė mokinių pavėžėjimo tvarka tenkina.

2. Perduoti mokykloms autobusiukus nebūtų tikslinga, kadangi prisidėtų daug papildomų išlaidų: draudimas, Techninė apžiūra, garažo nuoma, mokyklinio autobusiuko vairuotojo etatas ir kt.

3. Prašyti taikyti mažesnius įkainius pažintinei mokinių veiklai ir ekskursijoms.

4. Prašyti UAB „Zarasų autobusai“ atsakingo asmens, jog būtų peržiūrėtas mokyklinio autobuso grafikas ir, esant galimybei, pakoreguotas (kad vaikai galėtų į mokyklą vykti vėliau, trumpiau tektų laukti), taip pat, atsižvelgiant į tėvų pageidavimus, dėl papildomo sustojimo Dimitriškėse.

5. Perduoti tėvų pageidavimus dėl autobusiuko vykimo tvarkaraščio laikymosi.

6. Kreiptis į Policijos pareigūnus, kad būtų dažniau vykdomi reidai Zarasų autobusų stotyje užtikrinant mokinių saugumą.

Mokyklos tarybos pirmininkė Alina Razmienė

*** Skaityti plačiau...
Tarptautinė vaikiškos knygos diena Skaityti plačiau...
Balandžio 2 dieną per ketvirtą pamoką į mokyklos aktų salę susirinko 2a ir 2d klasės mokiniai. Juos netikėtai sukvietė mokytoja Alina Guntulienė. Ji surengė viktoriną ,,Knyga žinių šaltinis“. Tik susėdus bibliotekos vedėja Ala Semionova paklausė susirinkusių ,,Kokia šiandien diena“. Atsakymo laukti nereikėjo. Mokiniai žinojo, jog ši diena tai –Tarptautinė vaikiškos knygos diena. Šiai dienai paminėti ir buvo skirtas šis renginys.

Profesinės sąjungos informacija Skaityti plačiau...


Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos Zarasų rajono susivienijimo

pirmininkės Eglės Naprienės prašymu teikiama informacija. Skaityti čia.
Popietė su Baltriškių vienuoliais Skaityti plačiau...
Jau tapo tradicija, kad Pirmajai komunijai besiruošiantys vaikai su tėveliais, broliais ir sesėmis pavasarį išsiruošia į Baltriškes, pas vienuolius pranciškonus. Paskutinį kovo sekmadienį į tokią bendrą šeimų popietę vykome ir šiemet. Kartu su mumis Baltriškėse meldėsi, bendravo, ruošėsi Šv.Velykoms ir Dusetų vaikų šeimos.
Vienuoliai labai nuoširdžiai pasitiko kiekvieną ir visus atvykusius, džiaugėsi mumis, dalijosi įžvalgomis, pasakojo savo patirtis, atsakė į rūpimus klausimus. Tą dieną į vienuolyną buvo atvykusios dvi sesės iš Belgijos bei vienuolyno įkūrėjas brolis Morkus. Jis ir skaitė pamokslą, be galo džiaugėsi savo viešnage čia ir susitikimu su vaikais.

VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ Skaityti plačiau...
Šių metų kovo 24-28dienomis mūsų mokykloje tradiciškai penktą kartą vyko VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ. Renginio tikslas – skatinti tarpusavio supratimą, pagarbą ir draugišką bendravimą. Labai svarbu atkreipti vaikų dėmesį į pozityvius dalykus: pasakyti draugui gerą žodį, mokėti padėkoti, atsiprašyti, pasakyti komplimentą, išklausyti ir būti pavyzdžiu kitam.
Pradinukai su savo klasių mokytojomis noriai prisijungė prie vykdomų veiklų. Mokiniai gamino emblemas „Aš esu draugiškas“, kurias segėjo visą savaitę, palinkėjimų paukščius, dalyvavo akcijoje „Komplimentų lietus“, mokėsi pasakyti ir priimti komplimentą, daryti gerus darbus, kurie kartais yra tokie maži ir nepastebimi, bet svarbūs. Savaitės eigoje mokiniai pildė „Gerųjų darbų sąrašus“, vėliau pristatė savo draugams, aptarė ir išrinko „Klasės geradarį“, aptarė draugystės svarbą. Į svečius buvo atvykusi Zarasų policijos prevencijos poskyrio specialistė Jovita Juršytė ir su antrų klasių mokiniais vedė pokalbius apie patyčias, jų sprendimo būdus, demonstravo vaizdinę medžiagą. Su trečių klasių mokiniais bendravo mokyklos psichologė, vedė grupinius užsiėmimus „Vaikams apie patyčias“, kurių metu vaikai ieškojo galimų patyčių sprendimo būdų, aiškinosi kodėl patyčios yra blogas dalykas, tam į pagalbą atėjo du istorijos herojai Ana ir Markas. Aptarė, jog patyčios persikelia ir į virtualią erdvę. Todėl ir vyko pokalbis – diskusija su 3-4 klasių mokiniais „Elektroninės patyčios. Kaip saugiai elgtis internete?“, filmuko peržiūra ir aptarimas „Bekraštis miškas“. Baigiantis užsiėmimui, mokiniai užsirašė savo pažadus kaip elgtis internete, namuose supažindino savo tėvelius ir abipusiai patvirtino parašais.

Svečiuose pas odontologus Skaityti plačiau...


Gražūs apdarai, prižiūrėti plaukai, išpuoselėta oda. Kiekvienas žino, kad gerai atrodančiam lengviau susirasti draugų. Tačiau daugelis mokinių visiškai nekreipia dėmesio į savo burnos higieną ir visiškai nesijaudina, kad nusišypsojus matosi juodos skylės dantyse. Tai grožio nesuteikia. Kovo 20-tąją dieną buvo pažymima Pasaulinė burnos sveikatos diena. Mes, 4b klasės mokiniai atvykome į Zarasų pirminės sveikatos priežiūros centrą, kur buvo organizuojama profilaktinė burnos sveikatos patikra. Mūsų mielos odontologės patikrino dantukus, paaiškino, kaip juos prižiūrėti, valyti kad neatsirastų ėduonis. Buvo labai naudinga sužinoti, kaip laikytis tinkamos burnos higienos.

4b klasės mokytoja Birutė Veličkienė
Nuotraukos autorės