REGISTRACIJA | PRIMINTI slaptažodi | PRISIJUNGTI
Navigacija
NAUJIENOS
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
BENDRUOMENĖ
DOKUMENTAI

Pamokų laikas
Pirmokų pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.35
2 pamoka 8.45 - 9.20
3 pamoka 9.40 - 10.15
4 pamoka 10.35 - 11.10
5 pamoka 11.20 - 11.55

2-4 klasių pamokų laikas:
1 pamoka 8.00 - 8.45
2 pamoka 8.55 - 9.40
3 pamoka 10.00 - 10.45
4 pamoka 11.10 - 11.55
5 pamoka 12.05 - 12.50
Pamokų tvarkaraštis


Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Dalykų tvarkaraštis
Pavėžėjimas


Maitinimas

G P I S
Statistika
Akcija „Visa Lietuva šoka“ Skaityti plačiau...
Rugsėjo 15 dieną su Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniais dalyvavome smagioje bei turiningoje akcijoje „Visa Lietuva šoka“, kuri vyko Zarasų kultūros centre. Šokdami kiekvienas patyrėme tikrą džiaugsmą. Jis kilo iš to, kad tradicinį šokį ir nemokėdamas nesunkiai gali sušokti. Tie, kas su šia tradicija yra susipažinę geriau - turėjo galimybę jautriau, kūrybiškiau, išradingiau perteikti visas žingsnių, judesių, laikysenos plonybes... Džiaugėmės ir žavėjomės mūsų „Čiūta“ ir Kultūros centro folkloro ansamblio atstovais... Be to, turėjome puikią galimybę išbandyti tarpusavio santykio darnumą smagiose ritmo vingrybėse griežiant kapelai ,,Čir-vir-vyrai“. Ypač svarbu buvo pajausti, kad tas smagumas, gėris ir pati laimė auga iš savų šaknų ir kiekvienam suprantamos savos kultūros.

Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokytoja
Laimutė Lumbienė

EKSKURSIJA Į STELMUŽĘ Skaityti plačiau...
Rugsėjo 15 dieną 3a ir 3b klasių mokiniai kartu su mokytojomis Alicija ir Danute išvyko į mokomąją – pažintinę ekskursiją prie Stelmužės ąžuolo. Vingiuotu keliu pasukdami į vieną pusę, po to į kitą, staiga nerdami žemyn ir nelauktai – aukštyn, važiavome į Stelmužę. Buvo smagu. Pakely aplankėme Šv. vietą prie Ilgio ežero. Mokytoja Alicija papasakojo mums šios vietos bei bažnytėlės atsiradimo istorijas. Apžiūrėję kryžius pasimeldėme ir keliavome toliau. Pusryčiavome netoli Stelmužės esančioje pavėsinėje. Pasivaišinome Nikitos mamos duoniukais. Buvo labai skanu, nes jau buvome išalkę. Po to pasivaikščiojome pažintiniu taku, apžiūrėjome skulptūrėles ir pažaidėme žaidimų aikštelėje. Pailsėję skubėjome į Stelmužę, kur mūsų laukė gražuolis Stelmužės ąžuolas. Žavėjomės jo didingumu, nusifotografavome prie jo. Iš bažnyčios darbuotojų sužinojome, kad ąžuolui daugiau kaip 1500 metų, kad Stelmužės ąžuolas ir bažnyčia su varpine stovi buvusio dvaro parke. Medinė bažnyčia buvo pastatyta 1650 metais vien kirviu, be pjūklo ir be vinies.

Ekskursijos įspūdžius užrašė
3b klasės mokytoja Danutė Tumalovičienė

Nuotraukos 3a klasės mokytojos
Alicijos Dumbravienės
Maloniai kviečiame Skaityti plačiau...
Tarptautinė vaikų gynimo diena Skaityti plačiau...
Pirmoji vasaros diena atskubėjo su smarkoku vėju ir saulutės spinduliais. Tradicinė šventė, kurioje karaliavo vaikai, stebino įvairiom pramogom, sportinėm varžybom, koncertiniais numeriais. Džiugu, kad mūsų mokyklos choras „Šypsenėlės“(vadovė Diana Skvarčinskaitė) kartu su solistėm Emilija Venediktovaite ir Patricija Guogyte labai nuotaikingai papuošė koncertinę programą. Pasibaigus koncertui miesto ugdymo įstaigos atstovai skaitė laiškus skirtus Taikai. Mūsų mokyklos 3a klasės mokinės Adrija ir Goda labai šiltai ir jaudinančiai perskaitė mūsų mokyklos pradinukų mintis apie taiką. Suredaguoti laišką padėjo mokytojos Alicija Dumbravienė ir Liusė Mažeikienė. Laiškas buvo išsiųstas daugybės balionų „paštu“ . Miela buvo stebėti buvusių ir esamų mokyklos auklėtinių bendrus pasirodymus šokant sportinius ir pramoginius šokius. Įspūdingai šventę tęsė iliuzionistas Deividas. Tad tegyvuoja VASARĄ!
Nijolė Ragauskienė
Nuotraukos autorės
Susitikimas su knygų iliustratore Skaityti plačiau...
Bibliotekoje mažasis skaitytojas knygas renkasi pagal paveikslėlius. Pirmokai nustebo, kad viena iš vaikiškų knygelių iliustratorių gyvena Zarasuose. Tai Gintarė Laurikėnienė.
Mielų piešinukų autorė sutiko ateiti į 1b klasės piešimo pamoką. Mokiniai smalsiai apžiūrinėjo šūsnį viešnios atsineštų darbų, klausėsi įdomaus pasakojimo. G.Laurikėnienė pamokė vaikus piešti nesudėtingą, tačiau labai įdomų katiną. Gyvūnėlio kūną mažieji menininkai margino įvairių daiktų piešinukais
Susitikimo su pasakų iliustracijų autore mokiniai labai laukė, tad jo pabaigoje G.Laurikėnienei šiltai dėkojo šypsenom ir iš namų atsineštom pavasarinėm darželių gėlėm.
I-III klasių mokslo metų baigimo šventė Skaityti plačiau...
... pagaliau paskutinė mokslo metų diena mokykloje. Lietutis neleido džiaugtis švente mokyklos kieme, tad visi 254 mokinukai ir jų tėveliai išsirykiavo sporto salėje. Choras „Šypsenėlė“ diriguojant mokytojai Dianai, sudainavo nuotaikingą mokykos himną. Mokyklos direktorė perskaitė Mokyklos tarybos nutarimą dėl mokinių sėkmingo mokslo metų baigimo ir mokinių kėlimo į aukštesnę klasę.
Pirmą klasę baigė 90 pirmokų. Už labai gerą mokymąsi padėkos raštai įteikti 19 pirmokėlių. 1a klasės mokiniams: Motiejui Vaitkevičiui, Evitai Jurevičiūtei, Marijai Šipelytei, Kostui Juškai, Simui Novodvorskui, Ernetai Šatrovaitei
Priešmokyklinės grupės auklėtiniai atsisveikino su žaislais Skaityti plačiau...
Linksmai ir nuotaikingai į mokyklos aktų salę rinkosi mažiausieji mokyklos auklėtiniai - priešmokyklinukai. Nemažiau jaudindamiesi jų laukė ir tėveliai, seneliai, močiutės ir... vyresnių klasių mokytojos, logopedė, spec. pedagogė, psichologė, bibliotekininkė... Juk scenoje būsimieji pirmokai! Ilgai repetavę mažieji mokinukai, maloniai nustebino skambiom dainelėm, raiškiai išmoktais eilėraštukais, linksmais rateliais... Kiek daug išmoko per mokslo metus! Mokyklos direktorė Valeija Palivoda nuoširdžiai pasveikino priešmokyklinukus su artėjančiom pirmosiomis atostogomis ir puikiai išlaikiusiais pasiruošimo pirmai klasei veiklos testą, kiekvienam įteikė sėkmingo pasirengimo pirmai klasei pažymėjimą.
Ketvirtokų atsisveikinimas su mokykla Skaityti plačiau...
Gegužės 30 dieną aktų salėje išškilmingai išsirykiavo keturios ketvirtokų klasės. 83 mažieji abiturientai pristatė savo paskutinę kompoziciją, skirtą atsisveikinimui su pradine mokykla. Ilgai repetuotos bendros dainos, posmai, šokiai džiugino ir kartu graudino, kad šiuos mielus mokinukus matome jau paskutinį kartą mokyklos scenoje. Trečiokų linkėjimai išeinantiems ketvirtokams ir bakalaurų kepurės ketvirtokų mokytojoms patvirtino seną tiesą – gyvenimas nestovi vietoje. Per ketverių metų laidą išryškėjo mokinių gabumai, polinkiai, susiformavo nuostatos, įgyta pradinė mokymosi ir elgesio patirtis. Smagu buvo pasidžiaugti mokinių laimėjimais, įteikiant padėkos raštus už labai gerą mokymąsi, už puikias žinias olimpiadose, konkursuose. Labai gerai mokslo metus baigė 13 mokinių:
MOKSLO METAI BAIGĖSI… Skaityti plačiau...
Sveikinu visus 2b klasės mokinius sėkmingai užbaigusius antruosius mokslo metus ir linkiu sėkmės trečioje klasėje. Ypatingai džiaugiamės mūsų klasės mokiniais, kurie pasiekė labai gerų rezultatų ir buvo apdovanoti mokyklos Direktorės padėkos raštais. Tai Ugnė Mačiulytė, Liana Angelina Morozova, Nikita Šaranovas, Daniel Jeršov ir Justinas Gudavičius. Linksmai šventėme “vasarinius” gimtadienius. Vyko šaškių ir šachmatų varžybos. Žaidėme žaidimus: “Diena – naktis”, “Sugedęs telefonas”.
SPORTAS - SVEIKATOS SPARNAI Skaityti plačiau...
Besibaigiant mokslo metams buvo surengta visos mokyklos bendra sporto šventė Zaraso ežero saloje. Šventė prasidėjo bendra mankšta, kurią pravedė Ignalinos Visuomenės sveikatos biuro, Zarasų skyriaus specialistė Violeta Savčiuk. Antros klasės mokiniai dalyvavo paplūdimio kvdrato varžybose, kurioms teisėjavo mokytojos: Alicija, Danutė, Laimutė ir Sigita. Varžybos vyko iš karto dvejose aikštelėse. Mokinių laukė ekstremalus išbandymas ant smėlio.

PUNKTUALIAUSIA KLASĖ Skaityti plačiau...
Mūsų mokykloje visų mokslo metų eigoje, iš anksto nepranešus, buvo vykdoma akcija “NEVĖLUOK Į PAMOKAS”, kurios dalyviais tapo 1-4 klasių mokiniai. Akcijos tikslas –skatinti mokinių punktualumą. Periodiškai stebėjome, kurie mokiniai dažniausiai vėluoja į pirmą pamoką. Vėluojantiems dalijome ženkliukus “Nevėluok į pamokas “ kaip galimybę atkreipti vaikų dėmesį į mokyklos taisyklių laikymąsi. Tarpiniai akcijos rezultatai buvo skelbiami pirmo aukšto informaciniame stende sausio mėn. pabaigoje. Punktualiausiomis klasėmis buvo: 1a, 1b, 2a, 3a ir 4b mokiniai.
Baigiantis mokslo metams galutiniai akcijos „Nevėluok į pamokas “rezultatai yra labai džiuginantys. Palyginus su praeitų metų rezultatais yra net 40 procentų geresni. Šios akcijos nugalėtojomis tapo net penkios klasės: 1a, 1b, 2a, 3a ir 4b, kurios po pirmo pusmečio užtikrintai išlaikė užimamas pozicijas. Nuoširdžiausi sveikinimai!!! Dėkojame mokiniams ir jų tėveliams už punktualumą, atsakomybės skatinimą.


Akcijos vykdytojai: mokyklos administracija ir psichologė